1

Po prostu Real chce by walka w lidze była konkurencyjna i trwała do końca sezonu, tyle że o drugie miejsce z AM...
;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JiXSaw przecież na razie to oni podniecają się świetną defensywa Lagenes i robią ufff jak Modrica strzał blokują...

2

W sumie dwa miękkie faule, jeden gwiżdże i daje karnego potem drugiego lekkiego nie gwiżdże (na Brahimie chyba) i dzięki temu bramka Lagenes. Przynajmniej w dwie strony to idzie

0

@Tuc dobra, zakład

0

Komentatorzy w ekstazie

0

Dobr dajcie tu jakieś 3:4 i wszyscy zadowoleni.

2

Penality.... Któż by się spodziewał...

1

@PatrychoO nawet nie wiem kto tam komentuje, ale ewidentnie jest po dobrej stronie mocy ;)

0

Modrica strzał zablokowany a komentator ufff, ufff....
;)

2

Przykra wiadomość dla fanów powrotu Neymara do Barcelony. Nic z tego, już zaklepany przez inny wielki klub:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/hitowe-zdjecie-neymara-pokazal-sie-z-koszulka-klubu-ekstraklasy/t2y61nx
Tylko nie wiem czy to dobry pomysł by płacić tak dużą kasę za Brazylijczyka, wszak będzie tylko rezerwowym bo Grosika ze składu nie wygryzie.

3

@Kasy a ja właśnie zagłosuje na Nawrockiego, chociaż PiS to praktycznie ostatnia partia żeby na nich głosować. Ale zagłosuje na Nawrockiego tylko dlatego żeby przypadkiem właśnie ten celebryta internetowy z zanikami pamięci (tak, Mentzen) nie wszedł przypadkiem do drugiej tury.

4

@NeroTFP1 i dlatego chyba jednak pojde ma wybory, przynajmniej na pierwsza turę i oddam głos na... Nawrockiego, a to tylko dlatego by Mentzen przypadkiem nie wszedł do drugiej tury.
I to mi podpowiedział znajomy, który tak ma zamiar zrobić, a jego do tego namówił jeszcze ktoś z mediów społecznościowych.
Ciekawa akcja się robi, czy to będzie miało większe przełożenie w internecie, nie wiem.
Ale w sumie lepiej się tak zabezpieczyć przed celebrytą z tik toka.
@michal26

2

@agaFCB jeszcze nie. Ja zwykle w kwietniu gdzieś zmieniam, w zależności od prognoz pogody. Jak pokazują że jeszcze nocą mogą być przymrozki to się wstrzymuje.

2

@sergio5 tak było, nie zmyślam.

0

@Rifek okej, do zobaczenia 17 listopada, wtedy się przekonamy czy punkty są ważniejsze od ilości bramek.

0

@CPuyol Żenujące to jest, kibice, dziennikarze czy eksperci w innych krajach w takiej sytuacji dosłownie bojkotowaliby kadrę, a my się ku4wa mamy cieszyć z ledwo ugranych sześciu punktów z amatorami???? Żenada…"

Ja pie.... Przecież nie mówimy że wszystko jest super, pięknie, idealnie, że gramy jak Hiszpania za najlepszych czasów. Jest dużo do poprawy, gra nie wygląda rewelacyjnie, ba słabo. Jest sporo niedokładności, błędów. Ale na miłość boską , zagraliśmy dwa mecze eliminacyjne (tak wiem że ze słabymi drużynami) zdobyliśmy to co mieliśmy zdobyć czyli komplet punktów, nie straciliśmy bramki (ba, oddaliśmy wczoraj prawie 30 strzałów; to lepiej niż wczoraj Anglia która grała z rywalem na podobnym poziomie - Łotwą, choć strzelili jednego gola więcej), a wy się zachowujecie jakby już było po eliminacjach i nie ma sensu grać dalej... jak na stypie, jakbyśmy mieli chować nasza reprezentację w grobie...
W ogóle tekst że po zwycięstwie 2:0 w meczu eliminacyjnym dziennikarze mieliby zbojkotować kadre... To jakiś wyższy poziom absurdu... Tutaj na usta się cisną tylko epitety ale ze względów regulaminowych i mojego usposobienia daruje sobie.
Żenada...

0

@Rifek
""Naprawde Świder miał jak najszybciej brać piłkę w zęby i lecieć na środek boiska?"



Tak."

Aż chce się zacytować pewien fragment z Kilera jak Siara zwracał się do Wąskiego...

0

@Rifek "Powiesz, że nie jest to sytuacja identyczna"
No bo nie jest. To w ogóle była (pierwsza bramka) 27 minuta meczu....
Naprawde Świder miał jak najszybciej brać piłkę w zęby i lecieć na środek boiska????
No bądźmy poważni.
Anglia wczoraj z Łotwą (podobna pozycja w rankigu Fifa co Malta) też się długo męczyła prowadząc tylko 1:0, choć ostatecznie udało im się strzelić jednego gola więcej niż my, to my więcej strzałów oddaliśmy.
Myślisz że większośc kibiców Anglii jedzie teraz po swojej reprezentacji i zwalnia trenera?

0

@kuz "Gość powinien opanować emocje i dostosować je do sytuacji."
Uwielbiam to na siłę wciskanie tej poprawności politycznej, to tak jak z tym "wymuszaniem" by piłkarze nie cieszyli się po bramkach przeciwko swoim dawnym drużynom i jechanie po nich bo jednak okazali coś nadzwyczaj ludzkiego - emocje...
Pisanie o tym że ktoś się ucieszył z gola jako idiotyzm naprawdę dla mnie jest jakimś absurdem.

0

@kuz To teraz mamy mówić piłkarzom kiedy mogą się cieszyć kiedy nie???
Ludzie, ogarnijcie sie, to są emocje, to jest występ w kadrze narodowej. Ja bym tam skakał z radości strzelając bramkę dla Polski nawet jakbym strzelił farfocla po rykoszecie najgorszej drużynie świata.

1

@lucca87 Co w ogóle tu się wczoraj działo podczas meczu w którym oddaliśmy prawie 30 strzałów to głowa mała. wyzywali naszych od nie wiadomo kogo, pisali że ten mecz to hańba... itd.
Daj spokój, aż nie chce wiedzieć co tu się dzieje jak jest mecz Barcy i wynik nie po naszej myśli... Na szczęście ja wole spokojnie mecz Barcy oglądać niż czytać i pisać w tym czasie na larambli, więc nie zaglądam tu podczas naszych meczów.

3

Wracając do wczorajszej nagonki na gościa który zapewnił nam trzy punkty w meczu eliminacyjnym do MŚ, od którego miejsca naszego rywala w rankigu Fifa wg La rambli piłkarz może się cieszyć po strzelonym golu?
Czy z Finlandią będa się mogli cieszyć czy to też będzie za nisko? Tylko z Holandią w tej grupie?

1

@norbi77 A my oddaliśmy prawie 30 strzałów, gdybyśmy więcej z tego wykorzystali...
xG 2,98 vs 0,34...
Normalnie nas zgnietli...

0

@Sebolinho "Człowieku te 6 pkt. to żaden wyczyn z tymi drużynami, to był mus ! "
No patrz, a jednak Finlandia tego nie potrafiła... Ta Finlandia o której piszesz że zaraz stracimy z nią punkty...

0

@FcPortoFan1999 Ci Finowie dziś zremisowali z Litwą z którą my wygraliśmy. Oni już stracili punkty u siebie.
Naprawdę aż tak narzekać i marudzić po takim meczu, takiej sytuacji w eliminacjach to jest jakiś przejaw choroby psychicznej.
Ja wiem że Barca rozpieszcza w tym sezonie gra ale chyba nikt nie oczekiwał że tak Polska będzie grać... No chyba że z tą choroba psychiczna wśród większości La rambli coś jest na rzeczy ...

2

Brawo Polacy. Prawie 30 strzałów w meczu. Dobra gra na zero z tyłu. Komplet punktów, lider tabeli.
Plan na ten dwumecz zrealizowany w całości.
Dziękujemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?