Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czy do końca było wiadomo, ostatnie GD (w październiku) były w sobotę po tym jak Real miał w środe wyjazdowy mecz z Liverpoolem. Nawet chyba chcieli GD na niedzielę przenieść ale władze ligi się nie zgodziły.
0
Nic nie przyjmuje za pewnik, pamiętasz wogóle naszą poprzednią dyskusję, zaczęłem temat od słowa "Jeśli" (często podkręslając to że "jeśli to prawda"), mając na uwadze że jeśli to prawda że Ney w ten sposób kpił z innych to mi się to nie podoba. Podkreślam "jeśli" - to chyba nie jest pewnik?
z tym Perezem to był przecież żart, co jak co ale tak prostej ironii nie łapiecie?
A co do CR to potępiam jego zachowanie, ba jestem nawet za wprowadzeniem kar dyscyplinarnych za ewidentne symulki.
0
Nie widziałem nagrania, tylko to tłumaczenie. Ok niech mu będzie zakład o basen jest ok. a co do nie ma jak szukać spisków na siłę, to polecam najpopularniejszy chyba zwrot na tym forum "to wina Pereza".
Pozdrawiam
Ps. ludzie nie spinajcie się tak, trochę luzu i poczucia humoru życzę wszystkim :)
0
nikt tu nie tworzy wyimaginowanej rzeczywistości, poprostu takie są moje odczucia i mam do nich prawo.
Powiedzcie że was to nie dziwi jak zaraz po nurkowaniu CR, Neymar robi takie coś tłumacząc się zakładem o skok do wody. Jakoś wcześniej Ney bramki strzelał i nie było takich gestów/zakładów . Akurat teraz się założył o skok do wody po całej medialnej akcji z CR. Proszę was bądźmy poważni.
Co do odpowiedzi na pyatnie dziennikarza to ok, zagalopowałem się. Zasugerowałem się artykułem gdzie na końcu było napisane że Ney nie skomentował tego.
Wyjaśnił to dopiero teraz na instagramie. Nie było pytania dziennikarza do Neya zaraz po meczu. Ja nie mam problemu by przyznać się do pomyłki.
Pozdrawiam.
0
No tak, ale chyba nie ma na świecie ludzi w 100% odpornych na presję, stres. Zawsze choć w minimalnym stopniu to jakoś na człowieka wpływa. Także nie uważam żeby to nie miało wogóle znaczenia.
A co do Neymara to niby wyjaśnił, że ten gest był wynikiem zakładu z kimś z ławki rezerwowych że jak Ney strzeli bramkę to ma skoczyć do basenu. Sprytne wyjaśnienie ;) ciekawe jak długo ze swoim agentem je wymyślali żeby nie wywoływać niepotrzebnej polemiki w prasie.
1
pozwolę się nie zgodzić. Robienie z młodego piłkarza gwiazdy czy przyszłej gwiazdy nakłada na człowieka (zwłaszcza młodego) pewnego rodzaju presję, przez takie okładki kibice mogą mieć zbyt wygórowane oczekiwania względem zawodnika, co np po słabszych paru meczach może się objawić gwizdami itp.
Nie wiadomo do końca jak taki młody człowiek to przyjmie, jedni wogóle tego nie wezmą do siebie, a inni zaczną się bardziej stresować, co może się odbić na grze.
Także nie powiedziałbym że taka prasa wogóle nie ma znaczenia, wszystko zależy od człowieka i jego podejścia do tematu.
1
Z Munirem robili to samo na początku sezonu i teraz chłopak przygasł. Może to nie ma związku, ale na pewno nie pomaga w spokojnym rozwoju młodego człowieka.
2
nikt im nie kazał grać dogrywki, mogli i powinni byli rozstrzygnąć ten mecz w 90 minut.
0
to samo było na początku sezonu z Munirem, jakoś słabo u nas piłkarsko skoro z każdego kto zagra dobre kilkadziesiąt minut prasa katalońska od razu robi gwiazdę.
0
Dimaria wybrany najlepszym piłkarzem argentyny za rok 2014, Leo po raz pierwszy chyba od 5/6 lat z kimś przegrał w swoim kraju. Oby w następnym roku wszystko wróciło do normy.
2
nie obraź się ale nie wszystko tutaj kręcie się wokół ciebie ;)
2
a tak się tutaj co niektórzy ekscytowali naszym zwycięstwem na francuzami, widać że chyba nie byli w formie. Ostatnio porażka w lidze, teraz na razie przegrywają w pierwszej połowie w pucharze.
1
To wytłumaczcie mi jedno skoro twierdzicie że to są sami idioci co nie odróżniają ironi od prawdziwych twierdzeń, to czemu nie założyć że autor posta jest własnie tym pierwszym i pisał to na serio.
Niestety czytając post nie przekazuje się ironii jak w rozmowie, choćby z tonu czy barwy głosu.
Pisząc przeceiż można posługiwać się tymi emoikonami czy ajk tam one się naywają np :) itp
0
całość wygląda nieźle, tyle że "prosi aby zagrać trochę częściej z kontry" to nie przejdzie w końcu nie mozemy odejść od swojego stylu klepania mnóstwa podań w szerz boiska.
1
pewnie i na koniec sezonu w tabeli ligi hiszpańskiej Barca będzie miała 39 meczy rozegranych a reszta drużyn 38. Wtedy dopiero się zacznie że Barca jest faworyzowana ;)
4
o czym ty piszesz?
0
trzeba im jednak przyznać że ostatnie transfery to mają trafione
0
tylko gdzie oni mają zamiar go wcisnąć? no chyba że ktoś odejdzie, ostatnio w prasie coś było że MU ma zamiar wyłożyć ok. 100 mln za Bale.
0
w grudniu popołudniu.
0
w e wrześniu Real miał podbnie po meczu wyjazdowym z Liverpoolem i też się skarżyli, nawet liga nie chciała tego meczu przełożyć na niedziele, a jak było wygrali oba mecze (Liverpool i Barca).
Oby historia się powtórzyła tyle że teraz to Barca ma wygrać oba trudne mecze.
0
Nie będzie transmisji z meczu Barcy.
0
retransmisja, bo o 20 leci mecz piłki ręcznej. Meczu Barcy nie będzie wogóle w tvp sport
0
o 20 transmitują piłkę ręczną, a o 22 retransmisjie meczy Valencii. Meczu Barcy nie będzie w tv ani na sport.tvp.pl.
Tylko jakieś zagraniczne transmisjie internetowe zostają.
2
A gdybyśmy np zremisowali z PSG w ostatniej kolejce i zajęli 2 miejsce w grupie, gdyby podobnie się ułożyło gralibyśmy z Chelsea.
3
xexepin powinien zmienić nick na xenna ;)
3
i jaki z tego wniosek wyciągnąłeś? bo ja że mieliśmy ciut mniej szczęścia w losowaniu i tyle.
1
a jak u nas Messi złapie kontuzje to co?
2
człowieku odstaw to co bierzesz, dobrze radzę.
1
losowanie będzie
1
Nie wiadomo, po 1/8 będzie nowe losowanie 1/4