Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko z meczu na mecz ten kurs będzie pewnie coraz niższy.
0
To nic, jeśli chciał zamanifestować swoje zadowolenie ze strzału i pokazywał np tor lotu piłki to jest ok.
0
dlatego napisałem że "jeśli to prawda"
1
No i jak losowanie nie bedzie pomyśli to cały tydzień zrąbany, a jak w piątek losowanie było to w weekend można to było zapić ;) a Tak w tygodni to nie bardzo bo robota.
0
Obstaw u bukmachera, kurs będzie pewnie nieziemsko wysoki ;)
0
Jeśli to prawda to zawiodłem się na nim, sam niejednokrotnie to robił, (piszę robił, bo ostatnio już nie). Dla mnie to hipokryzją pachnie. I wogóle po co takie prowokacje, dokłada następne cegiełki w budowaniu konfliktu miedzy klubami.
0
a tytuł newsa "znakomita Barca"
0
"zakaz 'uleczy' stadiony ale tylko dlatego ze ludzie zaczna sie bac konsekwencji a nie rozumiec ze to zle"
A co za różnica za jakiego powodu ludzie zaczną się w końcu zachowywać jak ludzie a nie jak zwierzęta. Mnie nie interesuje co ci ludzie będą wykrzykiwać we własnym domu, bo tam ich nie spotka żadna konsekwencja. Jeśli w miejscach publicznych, bedą się zachowywać choć namiastkę kultury z powdu bojaźni przed sankcjami to ja jestem zdecydowanie ZA.
A czy przypadkiem nie przez to że ludzie bali sie konsekwencji jak w anglii wprowadzono bardzo surowe przepisy uwolniono stadiony z bandytyzmu, jeszcze chyba za prmierostwa Pani Thatcher. Przecież stadiony angielskie podaje się za wzór w walce z przemocą wśród pseudokibiców.
0
co za róznica jak i tak w żadnym prawdopodobnie Barca nie będzie uczestniczyć/
0
Przecież nie mówimy tu o zakazywaniu wszystkiego, tylko o jakimś ludzkim traktowaniu innego człowieka. Co jest bardziej ludzkie niż okazywanie szacunku drugiej osobie.
0
no kapitalny przykład jak jakiś kretyński facet uczy małe dziecko takich tekstów. Nic tylko pogratulować, naprawdę chciałbyś tak swoje dziecko wychowywać?
0
żadna, jestem za całkowitym odstąpieniem od obrażania innych, akurat o wulgaryzmach pisał autor posta więc się do wulgaryzmów odniosłem.
Czemu na meczu nie można kibicować swojej drużynie, a trzeba obrażać innych, myślisz że takie teksty niosą piłkarzy do jeszcze lepszej gry. chyba nie, chyba wolelei by cały stadion skandował Barca, Barca, czy inne przyśpiewki a nie wyzywał np ekipe Espanolu.
0
Mamy poprostu inne podejście do wychowania dzieci.
0
skoro kilkunastu pseudokibiców Realu dostało zakaz stadionowy to znaczy że te kilkanaście osób nie będzie już krzyczeć takich tekstów na stadionie. Może w to mijsce wejda inni, tego nie wiemy, ale jestem za tym żeby próbować.
A na mecz chodzi też się by ogolądać i emocjonować się rywalizacją sportową a nie wyzywać się. To można zrobić w sali bokserskiej.
0
Zgadzam się powinni takie coś wprowadzić. Po pierwszym ewidentnym wymuszeniu karnego zawodnika zawiesić na 1 mecz, gdy zrobi to po raz drugi 2 mecze, w końcu recydywa. Albo jakieś potężne kary finansowe, proporcjonalne do zarobków np 1/12 rocznego wynagrodzenia, z przekazaniem tego na cele charytatywne.
0
Paragraf ten sam.
0
Tak uważam że to patologia, idiotyzm, kretynizm i wogóle. Napisałem tylko że to się tyczy też niestety innych drużyn. Ta cała patologia, jak to nazwałeś jest wśród kibiców realu, kibiców barcy i innych drużyn.
Wiem że się nie da całkowicie tego wyelimnować, ale nie szkodzi próbować, może choć w minimalnym stopniu takie sytuację bedą rzadsze.
0
Serio? chcesz zabrać np. 8 letniego syna czy córkę na stadion i słuchać jak kogoś wyzywają od kur...?
0
Nie wiem jak w hiszpanii, ale w Polsce za uzywanie słów wulgarnych w miejscach publicznych możesz dostać mandat. I jakoś tego zapisu nikt nie kwestionuje pod kątem wolności słowa.
Wolność słowa nie oznacza że na prawo i lewo można kogoś obrażać. PRzecież za nzawaznie publicznie kogoś debilem, złodziejem itp. są nawet procesy sądowe za naruszenie czyjegoś dobrego imienia.
0
Ta sama patologia jest u nas czy Atletico, podczas naszych meczów też lecą teksty na real i cr, w meczach.
1
Bzdura, da się wykluczyć, można kibicować przecież swojej drużynie, a na przeciwników np gwizdać albo jak już koniecznie to stosować jakieś przyśpiewki ale bez inwektyw - słów powszechnie uważanych za wulgarne.
0
rozumiem gwizdy, ale nie rozumiem po co te wulgaryzmy. Tam chodzę też małe dzieci z rodzicami.
4
Realem już się zajmują, ba nawet sam klub nałożył zakazy stadionowe na kilkunastu kibiców z tego powodu.
0
jestem ciekaw czy tak z ochotą chciałbyś pójść na taki mecz z synkiem/córką i tłumaczyć dziecku co te słowa oznaczają.
0
należy rozróżnić wolność słowa od obrażania innych.
1
mimo wszystko chciałbym synka zabrać na nasze polskie stadiony i nie chciałbym żeby słyszał teksty typu j...ć PZPN. Czy nie można już kibicować swojej drużynie bez obelg na inne ekipy?
0
w innych dyscyplinach sportowych najczęściej właśnie zwycięzcy zostają poddani kontroli (szczególnie w kolarstwie). Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa w futbolu.
0
"Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych,ale..."
to jest właśnie najczęstszy tekst tych maniaków od teorii spiskowych ;)
2
nie ma szans, w tym systemie boczni pomocnicy muszą dużo dawać również w defensywie. O ile Pedro może i by podołał to Ney na pewno nie. Jeśli już taka miałabybyć taktyka to za Neymara w tym ustawieniu Alba.
0
Zija podał statystyki, tam faktycznie widnieje że barca miała 12 karnych przy 6 realu.