Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No tak juz widzę jak Leo tam jedzie firmować swoim nazwiskiem reżim Kim Dzong-Una, powodzenia.
2
Mnie nie prowokują, tylko po co to wszystko?
Sami mamy pretensję żę ich tu jest za dużo i niepotrzebnie się wtrącają, a sami też ich do tego wywołujemy takimi zdaniami, o to mi chodzi oraz o jakąś namiastkę szacunku dal innych, ot tyle, ale wiem za dużo wymagam, przepraszam.
11
Po co te prowokacje do fanów rywala, nie mogłeś skończyć na tym swoim pozdrowieniu. Skąd aż takie ciśnienie u Ciebie?Sami narzekamy że się tu cisną ze swoimi wypocinami, a niejednokrotnie sami ich wywołujemy i prowokujemy. Ehh, po co? naprawdę dajmy sobie z tym spokój i szanujmy też kibiców Realu.Pozdrawiam
1
Też się zgadzam, zagrał niezłe zawody przeciwko 3 ligowemu klubowi i już robią z niego "cracka". Jakoś ostatnio Barca nie daje nam chyba powodów by się cieszyć, skoro prasa katalońska, aż tak się podnieca meczem z ogórkiem.
1
chyba wstępnie już został przez część zarządu zaakceptowany, włącznie z naszym super naczelnym prezesem. Juz są przecież nawet w produkcji, więc chyba naprawdę duża medialna krytyka może to powstrzymać.
4
masche gra w obronie, a Rakitic i Iniesta sprzed kontuzji bez formy. Naprawdę wysuwasz te wnioski po meczu z 3-ligowcem?
0
to się nazywa załamanie czasoprzestrzeni, Einstein juz o tym rozprawiał.
0
na jaką wymiankę, wszystkie wolne u nas ostatnio Messi wykonuje.
1
Im też się oberwało, nie uchylili kartki Isco, który czysto odebrał piłkę rywalowi.
1
Też nie, jskieś absurdalne te decyzje.
0
aha, fajny mamy klub. Inni tak nie mogą;)
0
tylko nie widzę go w tej naszej lepszej wersji z szybkimi podaniami na jeden kontakt w środku pola. Trochę zbyt surowy technicznie wydaje się nasz rodak.
0
dwa lata temu podobne zarzuty były chyba do Chelsea, tyle że tam były nieprawidłowości z jednym zawodnikiem, u nas sprawa dot. chyba klilkunastu nieletnich.
0
A swoją drogą to fajne, że klub może mieć pozwolenie na zastąpienie kontuzjowanego obrońcy a chce kupić pomocnika. Jeszcze paradoksalniej by wyglądało gdyby kontuzji doznał bramkarz a oni w to miejsce kupili by napastnika.
0
no to "na pewno" czy "mogę się mylić"? bo te dwie wersję się wykluczają.
0
Jest przecież mega transfer z ligi brazylijskiej oraz transfer lewego obrońcy na prawą stronę (Adriano) ;) więc nie narzekajmy ;)
0
"Ale jedno jest pewne. Bedziemy mogli kupowac"
No proszę kolejny Maciej wróżbita, który "na pewno" zna decyzję TAS'u. ;)
1
jaka ustawa? nie ma żadnego zakazu. Jak zarząd sobie postanowi to i nawet w czarno, biało różowych będą grać.
0
z tej trójki już bezpośrednio na gali za pomocą głosowania wybiorą działacze i dziennikarze sportowi z krajów zrzeszonych w UEFA. Każdy kraj reprezentuje jeden dziennikarz sportowy. Wiem że Polskę w zeszłym roku reprezentował chyba któryś z redakcji sportowej TVP, a wcześniej był m.in. Kołtoń.
4
i znów pompowanie balonika, po co? po to żeby było większe rozczarowanie jak znów przyjdą słabe mecze?
Zagraliśmy dwa niezłe mecze (Valencia, Sevilla). Z Sevillą było dobrze, z Valencią (pomijając błędy sedziego) mogło się to skończyć różnie i już tak kolorowo nie było, gdyby nie bramka w końcówce nastroje były diametralne odmienne. Pewnie nawet wielka krytyka Lucho za eksperymenty z tak trudnym przeciwnikiem.
Zobaczcie jak kilka sekund (ostatnia minuta meczu) może zamazać obraz gry przez cały mecz.
Pewnie że cieszą trzy punkty ale tego typu artykułu sa trochę przedwczesne.
0
po co prowokujesz?
0
ty to piszesz na poważnie?
http://www.fcbarca.com/60197-jakie-samochody-wybrali-pilkarze-barcelony.html
0
ty tak na serio?
http://www.fcbarca.com/60197-jakie-samochody-wybrali-pilkarze-barcelony.html
0
chodzi o samo "uderzenie" głową. Było podbne w obu przypadkach.
1
"za opieszałość w powrocie na własną połowę"
0
akurat porównanie do sytuacji Pepe z MŚ jest tu chyba trochę trafione tam, był bardzo podobny ruch głową Pepe do Mullera.
Co by jednak nie mówić o wczorajszym sędziowaniu to Barca była bardziej pokrzywdzona.
0
akurat co do Vermalena to ponoć sztab medyczny Barcy nie dawał zielonego światła do tego transferu, ale Zubi (pewnie po konsultacji z Lucho) podjął decyzję że kupią Belga pomimo jego ówczesnej kontuzji.
0
To już niech sobie ten sezon podaruje bo jeszcze za szybko wróci i znów będzie nie dobrze. Naprawdę szkoda chłopaka.
0
15 znaków - koło 17
0
Tak jest, odpowiedzialność zbiorową stosujmy, ba nawet idźmy dalej , zapewne to hiszpan, więc zamknijmy wszystkie stadiony w hiszpanii. olee