Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może to tylko lekkie zwichnięcie będzie lub naciągnięcie mięśnia ;)
0
Ale pomógł drużynie w awansie do finału LM (z rekordem goli), pomógł w awansie do finału PK, praktycznie sam w pojedynke wygrał Portugalii baraże o MŚ ze Szwecją, Na końcu liczą się fakty, a nie gdybanie. Myślisz że głosujący nie wezmą pod uwagę że CR zdobył LM z Realem, tylko dlatego że zagrał słabszy finał, no proszę cię.
0
a jaka karabyła by odpowiednia? również dożywotnia dyskwalifikacja? to trochę jakby ząb za ząb., oko za oko. W prawie bodajże nie ma takiego ujęcia definicji kara = poniesiona wina. To jakby za wypadek ze skutkiem śmiertelnym skazać winowajce na karę śmierci. Może trochę zbyt rygorystyczny przykład ale mniej więcej wyraża moje zdanie.
Żeby nie było że bronię takie występki (brutalne faule), ale uważam że kary jakie są są odpowiednie, ewentualnie można by je wydłużyć np. do końca sezonu, a w naprawde drastycznych przypadkach coś na wzór kary za doping (do 2 lat dyskwalifikacji). A dodatkowo jeszcze potężne kary finansowe, które byłyby przeznaczane na jakieś cele charytatywne.
0
porównując hierarchię w Lidzie hiszpańskiej i w angielskiej to RSSS może być takim odpowiednikiem dla Evertonu, więc może z tej mąki jakiś chleb wyjdzie.
2
Gdyby, gdyby...
Nie ma "gdyby" są fakty i tutaj CR ma niestety większe osiągnięcia, zarówno indywidualnie jak i drużynowo.
0
te 10 spotkać, biorąc pod uwagę tylko kolejki ligowe to i tak wyjdzie jakieś 2-5 - 3 miesiące przerwy.
0
Tylko że trzeba byłoby jakoś odróżnić faul z premedytacją, brutalny, od takiego gdzie ktoś zrobił to kolokwialnie mówiąc niechcący (spóżnił się, nie zdążył itp.).
Moim zdaneim teraz są wystarczające przepisy (za brutalny faul można ukarać piłkarza chyba nawet na 12 meczów pauzy - tak przynajmniej jest w lidzie angieslkiej. Kwestia tylko ich częstszego egzekwowania.
0
mają naprawdę niezłą ekipę, Z ich potencjałem powinni spokojnie w lidzie walczyć o miejsce premiujące grą w pucharach może nie LM ale o LE już spokojnie.
0
Sam jestem ciekaw jak wyglądałaby dziś Barca gdyby Perez był naszym prezesem przez kilka ostatnich lat.
3
Dobry przykład Pep - Lucho. Obaj byli piłkarze Barcy. Pep bez większego doświadczenia, jednak zarząd zaryzykował i sie opłaciło. Z Lucho narazie (podkreślam narazie) to się jednak nie sprawdza. Mam nadzieje że ten czy przyszły zarząd nie będzie brnąć dalej w ten schemat, aż znajdzie nowego Guardiole tylko postawi w końcu na trenera z najwyższej półki, z doswiadczeniem i autorytetem.
0
było już o tym. Wypowiedzenie też jest zablokowane. Jedynie możliwe powroty piłkarzy wypożyczonych z Barcy, co raczej wzmocnieniem nie będzie.
2
wygra Cr i tyle, niestety nie ma co umniejszać jego osiągnięć. Leo poza MVP MŚ nic nie zdobył. Dyskusja na ten temat mija się z celem.
Miejmy nadzieje że w przyszłym roku to Leo będzie faworytem, jednak musi swoje indywidualne statystyki porpawić, a do tego drużynowo coś zdobyć. O ile to pierwsze jak najbardziej możliwe to martwię się z realizacją wyników drużyny:(
1
bingo :) 15 znaków
1
ostatnio je mocno przedłużyli, więc nie zdziwiłbym się gdyby i teraz pozwolili głosować do połowy grudnia.
0
nawet dyszkę można przy takim kursie zaryzykować, choć jednak wygrana Cr niesety bardzo prawdopodobna.
1
Może jak Messi wygra Klubowe Mistrzostwa Świata ;)
0
to obstawiajmy, będzie niezła sumka przy takim kursie przy wygraniu Leo, przecież to MVP MŚ;)
0
kasa misiu, kasa;)
1
może wtedy Barca zobaczyłaby że z kontry też mozna grać.
0
Tu nie chodzi o miejsce w lidze i LM, ale o styl gry Barcy, o momentami brak 100% zangażowania piłkarzy w grę, co jest pstryczkiem w kierunku trenera. Dość wątpliwe decyzje kadrowe itp. Lucho na chwilę obecną ratuje chyba tylko jakość indywidualności występujących u nas (Leo, Ney, Suarez, czasami Iniesta). Zobacz jak zepsuł Romę podczas swojej pracy, że ich kibice nie posiadali się z radości po jego odejściu. Niektórzy mówią że dobrze mu szło w Celcie, ja bym powiedział że poprawnie, bo w tym sezonie klub sie prezentuje jeszcze lepiej niz za Lucho.
Nasz zarząd miał chyba nadzieje że będzie to nowy Guardiola, co niestety się nie sprawdza. Przydałby się trener z doświadczeniem, charyzmą i już wyrobionym szacunkiem u piłkarzy. Bo jak niby dla takego Xavi'ego Lucho ma być autorytetem trenerskim jak byli kumplami z boiska.
0
Ciekawe jak w takim meczu wyglądałoby posiadanie piłki?
0
Chyba Lucho????
0
Z drugiej strony chciałbym zobaczyć Bayern Pepa w konfrontacji z Barceloną, może w końcu nam jakaś kontra by wyszła.
0
No ja bym nie chciał się spotkać szybko z Bayernem, a może to byc nawet 1/8 jak zajmiemy drugie miejsce w grupie.Choć Pep patrząc na ostania formę Barcy pewnie nie miałby nic przeciwko z nami zagrać.
1
co rzuca lepiej? piłkę z autu ;)
0
to słabe to odbicie było, może mały podskok,. Bo gra zwłaszcza w pierwszej połowie był bardzo słaba (i nie usprawiedliwiałbym tego tylko brakiem Neya i Suareza).
0
Juz ostatnio z Liverpoolem mu nic nie wpadło, ja obstawiam że sezon skończy coś koło 40 bramek w lidze, chyba że kontuzja pod koniec sezonu, jak ostatnio.
9
Bo tak wynikało z jego wypowiedzi z presezonu czy konferencji. Nistety co innego mówi a co innego widać na boisku.
1
"Mamy BEZKONKURENCYJNY środek pola z Xavim, Iniestą i Busquetsem".
Po tym zdanie o mało z krzesła nie spadłem, rozumiem że moze mówić że dobry, bardzodobry, ale bezkonkurencyjny? naprawdę?
0
No własnie o taki brak szacunku mi chodzi, wyzywanie ludzi od pajacy itp.
PS. skromności nie grzeszy znaczy że nie jest skromny, nie wiem gdzie ty tu wyczytałeś że go pochwalam czy coś tego typu.
Nie oszukumny się symulki robi mnóstwo piłkarzy, potępiam to, moim zdaniem za takie rzeczy później jakaś komisja na podstawie zapisu wideo z meczu mogłaby karać zawodników zawieszeniem na następny mecz. Może by się to choć trochę ukruciło.