7

Drażni mnie poprostu okazywanie braku szacunku dla rywala, wyzywając od prześcieradeł, hala dzieci, różowych, czy choćby to penaldo w stosunku do CR.
Chciałbym normalnej dyskusji, normalnych ludzi i tylko dlatego to napisałem.
Moją intencją nie jest prowokowanie czy wywoływanie jakiś "zamieszek" :)

1

a prawda jak zwykle, gdzieś pośrodku.

0

Raczej z ajaxem będzie dobrze bo jednak nie ta półka co PSG, i Real. Celte pomijam bo uznaje to za wypadek przy pracy, w każdym sezonie są potknięcia ze słabszymi rywalami.

13

Tak piszecie tu o CR w słowach typu"penaldo" itp. odnosząc się się że strzela dużo bramek z karnych, ale jak prześledzić bramki w Lidze Mistrzów gdzie CR i nasz Leo mają tyle samo, to jednak Leo wiecej strzelił bramek z karnych w Lidze Mistrzów.
Ot taka mała ciekawostka dla osób okazujących brak szacunku dla naszych rywali.

3

Iniesta przeceiż kontuzjowany, nie zagra. A Leo to już w odstawke idzie?

0

taki małe Off T. zresztą podobnie jak twoje komentarze:) miłego dnia życzę i pozdrawiam. :)

0

zwróciłem uwagę bo jakoś większy spokój był na forum, nie było tyle prowokacji co zwykle od cała tajemnica. Nie żebyś był jakimś very important person, nie pomyśl sobie.

0

Jeżeli zgrywają się na treningach to przecież Suarez trenuje z Barcą od początku sezonu więc ile czasu jeszcze potrzebuje na zgranie?

2

Naucz się czytać ze zrozumienie i zobacz komu odpisałem, zanim zaczniesz rzucać inwektywami.

1

"mamy rotację" - "dajcie im się zgrać" trochę to się wyklucza wzajemnie

1

widac że ban się skończył i humor powrócił ;)

2

Ehh, kiepski weekend dla obu sekcji Barcy. Przed weekendem obie sekcje na pierwszych miejscach w swoich rozgrywkach a teraz piłka na 4 i kosz n 3 miejscu :(

2

Ale nie oszukujmy się Bayern-Roma o lepsza para niż nasz mecz z Ajaxem, nawet pomijając Lewego w Bayernie. Bayern na chwilę obecną jest lepszy od nas, a Roma chyba lepsza niż Ajax.
Więc nawet pomijając Lewandowskiego, ten mecz wydaje się ciekawszy.

0

Grając dwójką DM (Masche i Busi) zostaje tylko jedno wolne miejsce (Nie ruszając św. trójcy z przodu rzecz jasna) dla 4 graczy: Xavi, Rakitic, iniesta, Rafinia. .

0

Ok, zgadzam się , tylko po co takie kretyńskie teksty że wszystko przez Pereza. Jakby to był człowiek który ma władzę absolutną i może wszystko załatwić.
Większość tak piszę, a po ostatnich wybrykach naszych prezesów/zarządu pewnie niejeden by wolał żeby ktoś taki jak Perez był sternikiem Barcy.

0

Tak, pewnie za globalny kryzys finansowy na świecie też odpowiada Perez.

0

A co robił na DM na MŚ? ludzie tu chcieli mu nawet mvp turnieju przynać. Zagrał już kilka meczy w Barsie na DM, nawet w tym sezonie był jeden czy dwa i robił to zdecydowanie lepiej niż Busi. Powiedz mi proszę jeszcze że Busi ma niesamowite podania i świetnie rozrzuca na piłki.

2

Życie to można oddać ewentualnie za bliską ci osobę, na pewno nie za klub.

1

Bartra: "Zdobyliśmy kolejny tytuł", Masip: "To dla mnie wyjątkowy tytuł”, no proszę was.

0

Ok, wiem ta hiszpańska prasa, ale kolejny przykład z konferencji po wczorajszym meczu:
"Próbujemy wykrzesać z zawodników maksymalny potencjał" - to czemu Masche nie gra na DM ?!

Facet jakby mówił jedno robił drugie. Dlatego pisze że nie bardzo rozumiem jego wypowiedzi.

1

To jeżeli nasz bramkarz zostaje zawodnikiem meczu to jak ma się to do słów Lucho z konferencji po meczu:
"Myślę, że rozegraliśmy dobre zawody, mieliśmy pełną kontrolę, rywale nie stworzyli zbyt wielu okazji.".

Ja przestaje powoli tego gościa rozumieć (w sensie jego wypowiedzi). Po meczu z reallem mówił że nie słucha krytyki, wogóle go ona nie obchodzi, teraz to. Trochę jakby był oderwany od rzeczywistości.

25

"Próbujemy wykrzesać z zawodników maksymalny potencjał" to czemu Masche nie gra na DM ?!

0

z ust Gutiego (zgorzałego madritysty) takie słowa, no no.

0

Zerknąwszy na stronę rywali rzuciła mi się w oczy statystyka dot. asyst w lidze. W pierwszej 15 jest tylko Messi.
Ja się pytam co z resztą, gdzie się podziała Barca grająca pięknie, zespołowo. W Realu w tej 15 jest aż sześciu zawdników, u nas jeden. Ja się pytam gdzie jest Xavi, gdzie Iniesta, czemu świetnie grający w zeszłym sezonie Rakitic, mający sporo ostatnich podań u nas gra cofniętego def. pomocnika, który musi głównie asekurować Alvesa. Czemu Masche nie gra DM a Rakitic wyżej obok Iniesty?
Co się dzieje z naszym ukochanym klubem, czyżby nikt nie widział, że tu naprawdę trzeba jakiśz mian, świeżej krwi.

0

albo na treningach prezentuje się jeszcze słabiej od Pique i Masche (jako ŚO), co wystawiło by nie najlepszą ocenę osobom odpowiedzialnym za trensfery.

0

No niestety też mnie to martwi, człowiek jeszcze niczego nie osiągnął jako trener a robi siebie następnego The Specilal One. Tamten (Mou) przynajmniej zanim się zaczął tytułować miał już spore osiągnięcia.

4

jesteśmy wierni stylowi"

Niech będzie ale nie zawsze i nie w każdym meczu. Styl Barcy nie jest zły tyle że brakuje alternatywy, czasem możnaby było oddac piłkę rywalowi, grać szybciej bardziej bezpośrednio i co najważniejsze bardziej wzdłuż boiska, niż milon bezproduktywnych podań wszerz .

Uważam że teraz niestety Real gra właśnie coś takiego, kiedy tylko można to szybko, z kontry, byle do przodu, a kiedy trzeba przechodzi do ataku pozycyjnego, długo utrzymując się przy piłce. Ancelottiemu udało się chyba połączyć szybkie kontrataki (wypracowane za Mou) z dobrym atakime pozycyjnym (co,ś na wzór Barcy czy obecnego Bayernu).

0

...więc Zubi jest z siebie zadowolony i z obecnej kadry. Także nie ma problemu, Wszystko jest wspaniale. ;)

0

z całym szacunkiem ale jakoś nie widzę Mourinho jako naszego trenera, nie po jego przejściach z nami w czasie pracy dla Realu. a co do Simeone to chciałbym zobaczyć jakby się sprawdziła jego filozofia (poświęcenie, walka o każdą piłkę itp.) u nas, czy dałby radę ją przełożyć na naszą obecną kadrę.

1

tak we wczorajszym wywiadzie przed meczem z Espanolem. Jest tu news z tej konferencji w 3 pytani dziennikarz zapytał o krytykę drużyny, na co Lucho odpowiedział to co cytowałem i dodał coś w stylu że uznaję tylko autokrytykę robiona przez siebie (zespół). Trochę mnie martwi takie podejście jakby tylko on się znał na futbolu a cała reszta to ignoranci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?