0

Problem niemców jest taki że u nich był kolektyw, była drużyna. Naprawdę ciężko indywidualnie kogoś u nich wyróżnić będąc w porządku do pozostałych. Może gdyby Muller miał więcej bramek na MS, może gdyby Neuer sięgnął też po LM z niesamowitymi interencjami. W niemczech nie ma jednej gwiazdy, która wyróżnia się na tle pozostałych jak to robią Leo i CR w sowich klubach i reprezentacjach.

1

widze że humorek z rana dopisuje :)

0

pewnie te pare minut wypadnie w przerwie meczu ;)

0

ja się nie orientuje ;)

0

CR ma ponoć zgrać tylko 45 min. Do tego mecz towarzyski, nie ma to większego znaczenia w walce o ZP. no chyba że któryś walnie hattrika, to moze ostatni niezdecydowani temu oddadzą swój głos. Głosowanie chyba do piątku lub poniedziałku trwa.

0

trochę szacunku, to nie w porządku cieszyć się z czyjejś kontuzji.

0

możesz podać na którym kanale w nc bo z tego co wiem nadaje on z astry na kanale 501.ok znalazłem na kanale 359 jest wersja SD z hotbirda.

0

nawet wzmianki o meczu Polski? gdzie się podział ten patriotyzm ;)

0

szkoda że nadaje on z Astry:(

0

A ciekawy trik zrobiło Mundo, pewnie świadomie, niedość że sylwetka Leo wydaje się większa niż CR to jeszcze postać Leo jest jakby na przodzie gazety (przykrywa napis), gdzie Cr jest jakby w tle (dopiero za głównym napisem).
Ach te wojenki prasowe hiszpańsko-katalońskie.

0

kiedy to było?

1

aa tester sprzętu? tylko dlaczego Zubi mówił o wzmocnieniu? Choć jak na testera to chyba to najlepszy specjalista na świecie skoro zapłaciliśmy za niego taką sumę. ;)

0

"Prawo to prawo" ale interpretacja prawna to już trochę inna bajka. Znam przykład że w Polsce w dwóch róznych województwach w różnych US uzyskano dwie skrajnie odmienne interpretację pewnych rozliczeń podatkowych i bądź tu człowieku mądry.

0

"Przy nowej interpretacji Urzędu Skarbowego są one niezgodne z prawem"

A wcześniejsze interpretacje były na korzyść klubów?
To trochę śmieszne że urzędasy w US raz sobie interpretują prawo tak, a innym razem inaczej i cofają się do umów zwieranych za poprzednich "interpretacji". Wogóle to słowo w prawie jest trochę dwulicowe bo można jedną sytuację dwojako rozumieć. To trochę jakby prawo miało działać wstecz. Aczkolwiek nie znamy szczegółów, tylko ogólniki, więc pozostaje czekać na rozstrzygnięcie postępowania.

0

Nie mam negatywnego podejścia, poprostu podałem ci alternatywną sytuację, czysto hipotetyczną i nie realną jak sądzę :), dożąc do pokazania żebyśmy nie zakładali niczego z góry (poza śmiercią i podatakami;) upss, znów negatywne podejście;)
Też nie sądzę że Neymar nas szybko opuści, a nawet gdyby przyjdą inni. Messi też kiedyś odejdzie (w sensie na emeryturkę, a nie z tego świata) i bedą grać inni zawodnicy, a klub będzie istaniał dalej. Ot tyle miałem do powiedzenia. Pozdrawiam

0

to trochę jakbyś chciał żeby wszyscy mieli zdanie na dany temat takie same jak ty. Opinie innych, choćby nawet nie wiadomo jak absurdalne też powinno się dopuścić do dyskusji. Gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali to w ogóle jak byłby sens wymieniania tu opinii?
Ja bym wolał "eliminować" osoby, dla których szacunek do drugiego człowieka, choćby był piłkarzem największego rywala to pojęcie obce.

0

w zeszłym sezonie kupiliśmy gwiazdkę, ale w tymsezonie ta gwiazdka przekształca się powoli w wartościowego piłkarza.

0

w sowim rekordowym sezonie (90 goli) Leo grał właśnie na szpicy, toretycznie jako napastnik. Cofał się do tyłu po piłkę, ale jego pozocją wyjściwoą był atak, nie mając akurat supersnajpera obok siebie.

0

uwierz słaby trener = słabe wyniki zespołu = zła atmosfera w szatni + możliwość przejścia do wtedy lepszego klubu na lepszych warunkach finansowych itd.
Neymar to nie Barcelonista z krwi i kości, to nie nasz wychowanek, który ukszałtował się w La Massi.
Wiem, gdybanie i to tylko czarny scenariusz ale nie zakładajmy że Barca zawsze będzie na szczycie. Nie wiem czy pamiętasz ale jeszcze trochę ponad 10 lat temu był okres gdzie BArca kończyła sezon ligowy w okolicach 4 miejsca.

0

Co ty tak wszystkich zgłaszasz? Wiesz co mówią o donościelstwie? ;)
A tak na serio czemu bez sensu, może facet mieć chyba swoje zdanie? zdziwiłbys się ale u niektórzy tutaj podzieliliby w części jego stanowisko, nie mówie że ja, ale były już podobne opinie.

0

jakby głównie tym się kierowali to by już dawno mieli w swoich szeregach jakiegoś grajka np. z USA. Nie mów że kupują tylko "marketingowców", co by nie powiedzieć o Realu to z transferami ostatnio trafiają (może Illaramendii czy jak tam to się pisze jest wyjątkiem), a i sprzedać swoich potrafią za niezłe sumki.

0

kto? Reus? on jest idealnym zawodnikiem do szybkiej gry z kontry, gdzie ma się mnóstwo miejsca, a nie do schematycznego klepania wzdłuż pola karnego, gdy przeciwnik stawia autobus. A to przez ten styl mnóstwa podań wszerz boiska Barca prowokuje u teoretycznie słabszych zespołów.

0

No to skoro Lucho dalej jest trenerem Barcy to poco znów Cuardado, w sensie nowy Alves? Jak bolączka z brakiem prawego obrońcy przy częstych kacjach przeciwnika będzie się powtarzał.
Wogóle zastanawiam się czy Luch powoli nie przymierza się do zmiany sytemu na grę 3 obrońców. Świadczyć może o tym co się dzieje z zawodnikami na prawą obronę, Alves zapowiedział że po sezonie odchodzi, Montoya na wylocie, zostaniemy tylko z Douglasem i przerobionym z LO Adriano, który ma częste problemy z kontuzjami?
Dodatkowo profil zawodników grających na środku może do tego skłaniać Pique, BArtra, Mathie, ew. Mascherano to obrońcy, którzy chyba pasują do tego schematu.
Zastanawiam się czy pod koniec tego sezonu albo z początkiem przyszłego Barca nie przejdzie na 3 stoperów, o ile Lucho jeszcze będzie naszym trenerem

0

to jest typowy skrzydłowy, ew. 10tka, wykorzystujący swój potencjał dzięki szybkości. Grając bardziej cofnięty, traci trochę ze swoich walorów. A tym bardzie j w systemie jaki gra Barca, czyli długie posiadanie piłki i mnóstwo podań nie wiem czy się dobrze odnajdzie.
On idealnie pasuje do gry BVB, która gra szybko wzdłuż bioska, a nie zwalnia grę poprzez podania wszerz (Barca). Moim zdaniem swoim stylem gry bardziej by Reusowi pasowałby niestety Real.

0

co z tego jak obrońca z niego żaden, znowu mamy przerabiać wariant ze środkowym pomocnikiem który musi grać blisko prawej strony, bliżej własnego pola karnego żeby asekurować prawą obronę?
Nie mamy wystarczających przykładów z tego czy poprzedniego sezonu, gdzie Alvesa często brakowało na prawej obronie (czyli jego nominalnej pozycji)?

0

Czemu? CR ma chyba trzydziestke (lub coś koło tego) a dalej biega jak szalony. Czemu Leo jeszcze przez parę lat ma nie grać na swoim (nieosiągalnym dla innych) poziomie?

0

a jeżeli Barcy z sezonu na sezon będzie szło coraz gorzej (pfuu, pfuu), a PSG będzie bić się o LM? to myślisz że Ney nie rozważyłby poważnie oferty francuzików?

0

a zdziwisz się jak im Zubi opchnie Neymara za np 39 mln ;)

0

tyle że teraz nie Fifa a TAS (trybunał arbitrażowy ds sportu w Lozannie) będzie rozpatrywał odwołanie Barcy. A to organ niezależny od Fifa.

0

nie widze Messiego na stale grającego w środku pomocy za trójką napastników. Nie mówię że tam nie pasuje, ale LEo woli grać bardzie z przodu a tylko czasami cofać się w głąb boiska, by z tamtąd zaczynać swoje rajdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?