1

kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Neymargate odnosi się do transferu brazylijczyka do Barcy i porozumienia z prokuraturą w sprawie kary.

0

Każdy zespół ma swojego ...R7 ;)

1

W końcu gazeta katalońska musi jakoś pokazać w złym świetle Real, ostatnio grają dobrze i wygrywają to szukają dziury w czymś innym. Szkoda na to patrzeć i jeszcze większa że gazety "pro madryckie" (Marca, AS) często robią to samo w stosunku do naszej Barcy. Jedni nakręcają drugich a ludzie to kupują więc raczej to się szybko nie zmieni.

1

22 mlen ojro to sporo, bedzie mniej na transfery, jeśli wogóle będą (TAS).

0

Ale ile latek grał w Arsenalu. Policz sobie ile % opuścił dni względem całego jego pobytu i zrób to samo z Belgiem a zobaczysz o co mi chodzi. Fabs nie był/jest tak kontuzjogenny jak Vermaleen.

0

dasz sobie rękę uciąć? ;)

0

Jakoś wcześniej była mowa o 8-10 mln pensji za sezon, a teraz już tylko 5?

0

Serio porównujesz Fabregasa do Vermalena odnośnie kontuzji? człowieku, zadaj sobie choć trochę trudu i prześleć ich karierę w Arsenalu, zanim takie głupty zaczniesz wypisywać.
Szanuje Twoje zdanie i zdanie sztabu ale się z nimi nie zgadzam i uważam że kupowanie kontuzjowanego zawodnika to jest błąd i chyba pozwolisz że wyrażę swoją opinię na tym forum.

0

Nikt nie mówi że Zubi chce niszczyć klub od środka (tym bardziej ja nigdy nic takiego nie twierdziłem), tylę że podejmuje nie do końca trafne/przemyślane decyzje, ot tyle, nie doszukuj się drugiego dna, tam gdzie go nie ma.
A co do obrońców, to mając Bartre, Pique i Masche wolałbym kupić jednego bardzo dobrego (nawet za 40 mln) niż dwójkę, nie oszukujmy się, średniaków bo ciężko mówić o nich w kontekście ich gry w poprzednich klubach jako topowi obrońcy na świecie.

2

Przedłużyć kontrakt i obniżyć pensję ;)

0

chciałeś źródło to masz ale nie, tobie ciągle coś ie pasuje. Tak kwestionować to można niemal wszystko nawet bezpośrednie wypowiedzi piłkarzy/trenerów - bo pewnie miał coś innego na myśli. Fajnie że wolisz faceta "na wózku" od niezłego obrońcy jakim jest np. Benatia. W romie grał pierwsze skrzypce, w Bayernie zdarzyły mu się dwa błędy i co z tego, kto ich nie popełnia, ale ile miał odbiorów, ile znakomitych interwencji to nie wspomnisz, no bo po co, wybierasz tylko fakty wygodne dla ciebie. Najpierw zakładasz tezę, a później dobierasz sobie do niej pasujące ci argumenty. Tak jest prościej, wiem.
Ale nie zmienia faktu że Vermaleen zawsze był kontuzjogenny. Kibice Arsenalu teraz się z śmieją że zarobili kasę na zawodniku, który by u nich i tak nic nie zagrał.

1

"No i proszę - Ivan zamknął jadaczki hejterom chociaż na chwilę, popisując się świetną asystą i przepięknym strzałem :) brakowało centymetrów, a zdobyłby bramkę kolejki. "

Też jestem zdania że powinno się dać więcej czasu nowym graczom, którzy przychodzą do BArcy (z zwłaszcza pomocnikom) by mogli się przystosować do stylu tej drużyny, który jest dość specyficzny. Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność oceniając jego transfer na podstawie jednej asysty czy strzału.

0

Zgadzam się, pomoc u nas w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu, ale wystarczyłoby żeby Iniesta i Rakitic wrócili do swojej najlepszej formy oraz przesunąć Masche na DM i już byłaby pomoc bardzo dobra. Narazie możemy tylko czekać.

0

0

Ale Vermalena to ponoć on zaklepał mimo negatywnej opinii lekarzy po testach medycznych.

0

już pewnie koło 100 mln rozważą poważnie jego srzedaż, od początku sezonu nie gra jakoś wybitnie. Jak w takiej formie skończy sezon to mogą go pożegnać a wjego miejsce Hazarda z Chelsea wyciągnąć. Nie wiem czy to dla nas nie byłoby gorsze.

1

co z tego że młody, gra sobie przecież w PK i LM, więc doświadczenie zbiera. A Bravo aktualnie gra b. dobrze, nie popełnił praktycznie błędu we wszystkich meczach ligowych. Spokojnie może 4-5 lat pograć jeszcze na takim poziomie, więc nie widzę powodu by go odsuwać od składu bo jest starszy od niemca.

0

czy ja wiem, mówi się że Mou może pozwolić odejść Hazardowi, a więc Real pewnie by go wziął po oddaniu walijczyka. Ani jeden ani drugi w obronie/presingu mistrzami nie są. A wydaje mi się że Hazard by się w Realu odnalazł w grze kombinacyjnej z Modriciem, Krosem, Isco i Jamesem. A kosztowałby pewnie mniej niż Real by dostał za Bale. Więc nie zdziwiłbym się gdyby takie roszady nastąpiły latem.

1

"Nie oceniaj na podstawie jak narazie gra ..."
A niby jak mamy oceniać? jak będzie grał później? a co my wróżki?
Do tej pory Suarez z całym szacunkiem ale jest cieniem tego zawodnika z Liverpoolu, więc mnie nie dziwią takie oceny. Przychodził tu jak wielu pisało w roli najlepszej 9 na świecie, a narazie facet strzelił chyba 3 bramki w kilkunastu meczach. Więc o co chodzi?
Mam nadzieje że będzie grał lepiej, ale oceny się dokonuje za rzeczy już dokonane a nie co będzie w przyszłości.

0

Tak na serio z tym Realem że nie będzie w pierwszej czwórce w grupie? czy tylko tak piszesz żeby sprowokować?

0

zabrakło mi tylko jednego, ale jakże ważnego jakiegoś trofeum. Niestety ale nasz świetny Leo nie wygrał w tym roku niczego, w sensie żadnego tytułu. 2 miejsce w lidze, 2 miejsce w MŚ, 2 miejsce w PK, o LM już nie wspomnę. Dobry rok Leo indywidualnie, ale klubowo./reprezentacyjnie zabrakło niestety tej kropki nad i.

0

Żalgiris? widziałeś wogóle ich grę?Z grupy poza Barcą i Realem wyjdą raczej Macabi i Crvena. Grecy (Panathinaikos) w tym sezonie grają słabiej.

0

nie podglądaj ;)

1

Miałbyć solidny z Europy, ale San Lorenzo nie chciało się na to zgodzić więc będą mieć jakiegoś no name z wysp dziewiczych ;)

0

i tak powinno byc u nas, może taki goguś w mercedesie by się zastanowił nad prędkością jakby miał dostać mandat w wysokosci np 50 tys. a nie max 500 zł

2

czemu jakaś widowiskowa sztuczka w meczu robiona dla kibiców czy pod publike jak kto woli ma być od razu brakiem szacunku dla rywala, nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. Ile mieliśmy magicznych momentów za czasów gry wspaniałego Ronniego. Naprawdę checie futbolu bez tego wszystkiego?
A czy to ktoś robi przy stanie 0:0 czy jak już prowadzi np. 4:0 to dla mnie jako kibica nie ma znaczenia, ja chcę oglądać emocję i spektakl na stadionie. A nie samo "gryzienie trawy" i kopanie się po nogach - vide nasza ukochana ekstraklasa.

5

a ja jako kibic chcę oglądać takie zgrania, nawet jakby miał to robić zawodnik przeciwko mojej ukochanej drużynie. Nasz Ney też często się popisuje różnymi sztuczkami i mi się to podoba. Ja chcę widowiskowego futbolu.

0

tylko jak to rozwiązać jak praktycznie wszyscy pomocnicy są bez formy/grają poniżej sowjego optymalnego poziomu.
Oczywiście abstrachując od meczu z 3-ligowcem bo to żaden wyznacznik.

1

ale to jest wywiad z tym piłkarzem i to on mówi że chce grać w realu. Tamnic nie ma że to jest wszystko przyklepane.

0

wiem że za brak przy sobie prawa jazdy (oczywiście zakładajac że kierujący ma uprawnienia) to jest 50 zł, niestety przerobiłem to kilka lat temu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?