0

minęła połowa i jakoś nie widać u niego progresu, nachwilę obecną to transferowy niewypał, oczywiście po sezonie będzie dokładniejsza ocena.

1

A czemu nie? zagrał w meczu z 3 ligowcem co najwyżej przeciętnie. Jeśli w klubie z aspiracjami do bycia najlepszym ktoś gra tak słabo z takim rywalem to nie dziw się że spada na niego krytyka.
A że dopiero 3 mecze? może sam sobie winien, może nie zasłużył postawą na treningach by grać częściej.
A co do Zubiego że dał ciała, no proszę was, przeceiż 90% jak nie więcej użytkowników już dawno go by na taczce wywiozło z klubu.

0

Ale przed sezonem sporo się mówiło o odejściu Alvesa jeszcze w tym roku. A nawet jak w przyszłym to Douglas miał prawo chyba liczyć że jako jego następca będzie miał sporo szans by się wkomponowywać w zespół już w tym sezonie, np w meczach ze słabszymi rywalami (z dolnej połowy tabeli - nie mówię o 3 ligowcu z PK).

0

Jakoś go u nas nie widzę, bardziej pasuje mu chyba styl Realu (bardziej zbliżony do Dortmundu).

0

ciekawe, ciekawe ...

0

Była mowa o odejściu Alvesa, chłopak miał prawo liczyć że będzie grał częściej.

0

"Nie, dziekuje jestem za slaby nie chce oslabiac Barcelony, zarabiac 5 razy wiecej, grac w Europie, byc popularny, dostac nowe Audi i mieszkac w najpiekniejszym miejscie w Europie"

To skoro jesteś tego świadomy to też powinieneś być świadomy krytyki jak może na ciebie spłynąć będąc w kadrze jednego z najlepszych klubów na świecie.

0

Nigdy nie mów nigdy,

0

Dzień Niewiniątek -28.12. Naprawdę wzieliście to na serio?

0

Ja tam wolałbym powrót do wspaniałej gry Barcelony z przed 4-5 lat.

0

skoro Neymar dostał podwyzkę to i zaraz Leo może dostanie. To zaczyna się robić chore z tymi pensjami dla zawodników. Czy to się kiedyś zatrzyma? Już teraz LEo ma chyba 20 mln netto to z podatkami Barca wydaje na jednego zawodnika rocznie ponad 40 mln ojro, to jakiś obłęd jest - moim zdaniem rzecz jasna.

1

coś w tym jest, ale Xavi zapomniał chyba trochę o 2010 roku i słabych MŚ Leo gdy ten odbierał ZP

1

Ty twierdzisz że "wysokie ego" a ja twierdzę że to ambicja.

0

spokojnie, nie miałem nic złego na myśli, tak tylko napisałem że się zastanawiam kto na posiadaniu tej 3 piłkarzy by lepiej wyszedł.PS. czytałem dyskusję przed napisaniem posta i odniosłem się do Twojego wpisu porównujacego Neya z Balem, wmieszając w to trochę Isco.

3

Wesołych Świąt dla Neymara ;)

0

bo nie dostawał tyle minut ile by chciał, chłopak miał ambicję by grać częściej, nie dziwie mu się, szkoda tych jego kontuzji teraz.

0

jeśli łaskawie Fifa pozwoli

0

tak, a teraz piszą że mamy Halinovica, a historia lubi się powtarzać.

0

a chleb to czym posmarujesz? a przepraszam jaki chleb skoro za free będziesz biegał.

0

na wypożyczenie czemu nie. Niech pogra chłopak z (do)rosłymi facetami, a jak sobie da radę to tylko na tym skorzystamy po powrocie.

1

a ja tam życzę wszystkim.

0

to teraz pytanie kto ma lepiej my z jednym Neymarem, który ma bić się o ZP czy Real mając dwóch tak świetnych zawodników.
PS. Pomijam Leo i Suareza i CR i Benzeme, tylko odnoszę się do tej trójki wskazanej.

0

poczekajmy z takimi ocenami na koniec sezonu.

0

tak jest i to najlepiej jeszcze w tym roku ;)

0

nie obraź się ale widzę że nie wiele ci do szczęścia potrzeba.

2

jednak mecz o punkty a mecz towarzysko-charytatywny to trochę inna bajka. Tam nie ma presji, ba jest nawet większe przyzwolenie na takie zagrania, obrońcy mniej naciskają itd.
Co nie zmienia faktu że akcja piękna :)

2

oj nie gadaj nasi piłkarze za Guardioli też często gadali że są najlepszą ekipą i jakoś niekomu to tu nie przeszkadzało, teraz niestety Real jest na topie, ma serie zwycięstw więc teraz oni tak mówią i mają do tego prawo. Nie widzę tu pychy, arogancji a już na pewno świętokradztwa. Przyjdzie czas, moze jeszcze i w tym sezonie, że przytrafią im się porażki, odpadną z LM i ktoś inny będzie na topie. To jest sport, raz się wygrywa, raz przegrywa, i każdy ma prawo się cieszyć z sukcesów.

9

kupowanie koki może byc dość ryzykowne z prawno-karnego punktu widzenia ;)

0

skoro miesiąc dobry to i forma chyba jest, inna sprawa jak długo to potrwa.
Co tam forma Pedro i tak podstawowym zawodnikiem przy naszym MSN nie będzie, choćby miał najlepszą formę w całej karierze.
Po stokroć wolałbym żeby do swojej najlepszej formy wrócił Iniesta bo chyba teraz jego gry Barcy brakuje najbardziej.

1

kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Neymargate odnosi się do transferu brazylijczyka do Barcy i porozumienia z prokuraturą w sprawie kary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?