0

tak, tak na pewno.

0

Gratuluje pomysłu od razu wszystkich do pierwszego składu, oni w drugiej lidze sobie nie radzą a mają być lekiem dla pierwszej drużyny Barcy?

0

wiedziałem że jakiś dzieciak wyskoczy z takim tekstem, po prostu ręce opadają.

1

to już się robi nie smaczne, przyjęli by to na klatę, uderzyli w pierś i tyle, a oni dalej chcą się kompromitować, na końcu to chyba odwołanie do stwórcy będą wnosić za pośrednictwem papieża.

4

nagroda za szkółkę a ban za niezgodne z regulaminem pozyskiwanie dzieci do tej szkółki, dalej nie widzisz różnicy?

0

już wszystko wiadomo czego ty się spodziewasz?

0

poczekamy, zobaczymy. Za długo na tym świecie już jestem by wiedzieć żeby nigdy nie mówić nigdy.

0

pytanie czy Alves będzie tego chciał.ps. dalej twierdzisz że Reus nie przejdzie do Realu?

0

Na mecze ze słabszymi rywalami gdzie nie ma takiej presji pewnie wystarczą, ale na mecze LM czy też klasyki z Realem czy Atletiko już słabo to widzę, opierając trzon drużyny (pomoc) na młodzieży, choćby i mocno utalentowanej.

0

Tak, decyzja już podjęta, masz nawet linki do jej skanu z pdf, a o 15 odficjalnie ją zamieszczą na swojej stronie.

0

na wycieczkę?

0

Na pewno nie przejdzie do Realu, tak pisał użytkownik LOL LOL

0

wydali już decyzje, tyle że nie zamieścili jeszcze pewnie newsa na stronie internetowej. W końcu pierwsi muszą się dowiedzieć strony postępowania, czyli Fifa i Barca, pewnie faxy czy maile poszły, Na stronę wrzucili skan decyzji w pdf a niedługo pojawi się też i news na TAS

0

Nie mam tak wysokiego mniemania o sobie jak pewnie ty, by mysleć że jakiś szejk i jeden z najlepszych trenerów na świecie rozmawiają o mnie.

0

to skąd ta decyzja , jak nie ze strony TAS?

1

Do naszego bana na transfery jakoś tak mi pasuje okładka AS, i to zdjęcie jak szejk mówi Ancelottiemu o decyzji Tas ;)

11

A Real i tak wygrywa 4:3.
ja tam mam marzenia bardziej związane z sukcesami Barcy niż jakimiś tam golami przeciwko Realowi.

0

następny który wróży z fusów?

0

Iniesta w fartuszku przy garach też wyglada trochę komicznie, zwłaszcza na okładce gazety sportowej.

4

no chyba można takie wnioski z tego artykułu wysnuć. No cóż...

0

za ostatnią formę strzelecką Pedro! ;)

1

to kto da więcej? ja mogę robić za skarbnika i chętnie przyjmę $ ;)

0

pewnie tyle razy ile ktoś mu będzie odpisywał i zwracał na niego uwagę. Jak nie bedziemy reagować na te teksty, szybciej się skończą.

0

ale nikt Douglasa nie krytykuje za to że wykorzystał co mógł (angaż w Barcelonie i pewnie podywżka $) ale nikt mi nie odmówi prawa krytykowania poziomu gry danego zawodnika.

0

przeczytaj mój poprzedni post (odp do misiaty7) pisałem tam o niezasłużonej krytyce. Człowiek w takim klubie musi sobie zdawać z nałożonej presji i często bezsensownej krytyce czy hejcie, jak tam wy młodzieży teraz mówicie.

0

Teraz to wiemy, ale przed sezonem to było de facto 2 PO (Alves i Montoya). Douglas mógł w swojej główce wyobrażać sobie jak zastępuje Alvesa w pierwszej 11. A że chłopak narazie nie pokazał że ma umiejętności na tę najwyższą półkę to inna sprawa.

2

Wezmą Gundogana i ten złapie następną kontuzję na kilka miesięcy. Wogóle w tej Borussi to mają niezłe cyrki z tymi kontuzjami, może Klopp przesadza z treningami.

1

O tym że co niektórzy mają pretensję że ktoś pozwala sobie skrytykować naszego nowego prawego obrońcę.

0

Będąc w topowym klubie na świecie trzeba mieć świadomość krytyki (czasem nawet nieobiektywnej/niezasłużonej) i trz umnieć sobie radzić z presją. Jak narazie to nie słyszałem by brazylijczyk się skarżył, więc moim zdaniem tematu nie ma.

0

wróżysz z fusów czy z kryształowej kuli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?