1

Co ja widzę pierwszy temat, w którym nie ma jeszcze żadnego komentarzu o CR (nie licząc tego ;) ). Fajnie, choć nie fajnie że nasi przegrali, ale liga nie jest aż tak ważna, to tylko walka o rostawienie. Prawdziwe drużyny pokażą się w playoff.

0

Super, od dzisiaj to moja ulubiona minuta;)

0

JEŚLI odzyska formę.
A tak swoją drogą fajnie że w końcu jakiś post dot. Barcy a nie CR. Bo już myślałem że pomyliłem strony.

0

" Nie wiem chciał w ten sposób pokazać całemu światu, że jest najlepszy i że Real jest najlepszy..."
Mi akurat ten gest skojarzył się z tym, że nie powinien Cr go nosić na koszulce bo na niego nie zasługuje, ale to tylko moje zdanie. I żeby komuś nie przyszło choćby do głowy że w jakiś sposób usprawiedliwiam jego zachowanie. Piszę tylko, jak ja interpretuje ten gest ścierania znaczka KMŚ.

0

no bo pisali o tym w niedziele, mecz był w sobotę.

1

aż tak mocno nie śledziłem ich meczy (czyt. nie oglądałem w całości) ale z tego co się orientuje ostatnio w formie był kiepskiej, ponoć przechodził obok meczu, zupełnie niewidoczny. Dotego jak zwykle pewnie w obronie czy presingu to za dużo też się nie udzielał. Więc może być tak, że bez niego drużyna paradoksalnie może się liepiej spisać w najbliższych meczach. Obym się mylił. Czas najwyższy na ich potknięcia byśmy znów odzyskali pozycje lidera w walce o mistrzostwo.

1

Przecież Pepe dostał za kopanie leżącego chyba z 9 meczy kary bo tez w protokole sedzia zapisał o brutalnym ataku. A przypadek Suareza z MŚ to co innego bo tam obowiązywał regulamin FIFA a lidze hiszpańskiej jrst regulamin RFPP, gdzie jest mowa o zapisie w protokole meczowym.

0

Chodziło mi że pewnie uzasadnią te 2 macze ( a nie maximum czyli 3) jego "skruchą" i tym że zawodnik poszkodowany Cordoby też nie ma urazu do mister nerwus;)

0

istnieje opcja edycji własnych postów.

0

Tak tyle że w regulamin mówi że podstawą do interpretacji takich wydarzeń są zapisy w protokole sędziowskim z meczu.

0

Moim zdaniem dostanie 2, przecież niby przeprosił, więc max 3 mu nie dadzą, chodź zdecydowanie zasłużył.

9

Fajnie jest odpowiadać samemu sobie;)
CR też nie zrobił tego pierwszy raz miał już jeden czy nawet dwa podobne wybryki.

0

Kto zrozumie te wojenki prasowe katalońsko-madryckie? czasami mam wrażanie że ich redaktorami są zagorzali kibice, działający w struktórach grup kibicowskich, że są tak zjadliwie stronnicze w obie strony. Każda gazeta wynosi na piedestał choćby drobny sukces swojego klubu jednocześnie do max poziomu uwypukla potknięcia przeciwnika. Trochę jakby to były gazetki klubowe, a nie rzetelne dzienniki regionalne czy ogólno państwowe.

0

tlye że tam dział regulamin Fifa a w lidze hiszpańskiej regulamin RFPP (czy jak oni tam mają) i tu podstawą jest zapis z protokołu sędziowskiego. Zresztą czy to ważne i tak w najbliższych trudnych meczach nie zagra, a czy by dostał jeszcze jeden czy dwa mecze więcej ze słabeuszami to pewnie Real by sobie bez niego poradził.
Wogóle zastanawiam się czy to jest faktycznie ich osłabienie, bez niego (w aktualnej formie) Real może grać nawet lepiej. Obym się mylił.

0

Nie pamiętam gdzie, ale w kilku miejscach tą wersję podawali. Coś tam, że to niby nie było agresywne czy brutalne bo wtedy kara byłaby 4-12 meczy, A że sędzie nie uznał tego w protokole za brutalne to max kara może zgodnie z regulaminem wynieść 3 mecze. i Pewnie tyle dostanie, zasłużył.

1

Okładka okładką ale próbuje sobie przypomnieć kiedy po raz ostatni okładka MD był poświęcona niemal w całości CR?

0

ponoć kara ze względu na zapisy w protokole może być max 3 mecze.

0

Ok, ale nie pamiętam czy był przypadek wogóle by MD prawie całą okładkę poświęciła wrogowi publicznemu nr 1 w Katalonii. Wogóle to mi wygląda na jakąś presję wywieraną na tych co mają orzekać w sprwie CR. I tak więcej niż 3 meczy kary nie dostanie, bo sedzie jakoś to tam w protokole łagodnie opisał. Moim zdaniem powinien dostać maksymalną karę (to w końcu nie pierwszy raz) czyli te 3 mecze.

0

nie tylko Ty, poczekaj cierpliwe, zaraz pewnie uaktualnią newsa.

0

CR na na pierwszym planie okładki Mundo, no proszę to się często nie zdarza :)
Ehh te wojenki prasowe katalońsko-madryckie.

0

No własnie, tyle że gra w złym klubie. Nie tam jest jego miejsce.

1

tego "Iścio" to ja bym chciał u nas, w tym momencie ustalanie składu naszych pomocników zaczynałoby się od niego. Bardzo żałuje że chłopak do nas nie trafił.

0

nie ma żadnych dowodów że Real ma mu płacić te wszystkie sumy które tu są podawane, te same brednie.

0

czymś musieli go przekonać , w końcu chłopak mógł wybierać w najlepszych klubach Europy. Ale też mi się nie chce wierzyć w te wszystkie sumy. No ewentualnie może ma je mieć zagwarantowane jak na stałe dołączy do pierwszej drużyny i bedzie się łapał przynajmniej do meczowej 18-stki.

0

jakoś o bojana czy llarramendiego nie biły się największe kluby w Europie. Dla mnie ten Norweg ze swoim talentem porównywalny jest z naszym Haliloviciem. Zobaczymy z którego, który klub będzie miał większy pożytek.

0

moim zdaniem 2 lub 3.

0

i dlatego Barca dawała więcej jak real dopinał transfer?

0

Nie wiem czy wybrał kasę, ponoć jak Real dopinał transfer z Barcy dzwonili przebijając ofertę Realu. Więc i Barca mogła dać chłopakowi jeszcze więcej $$$. Moim zdaniem zadecydował tutaj ten nieszczęsny ban i możliwość przejścia do nas dopiero za rok.

0

Co jak co ale niejeden tutaj chciałby w naszym klubie mieć takiego prezesa/prezydenta jak Perez. Akurat w tej dziedzinie nie mamy ostatnio szczęścia do ludzi, którzy potrafią w solidny sposób kierować wielkim projektem jakim jest klub piłkarski z topu.

1

Dobra dajcie już spokój Realowi, teraz nasz mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?