Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko co do Tego Ramos < Pique bym polemizował, reszta ok.
0
W sumie to zrobił dwa razy w jednym meczu (o Coste mi chodzi). A co do CR to fakt powinien dostać wiecej, ale te przepisy w hiszpani są trochę nie życiowe i nie przystające do XXI w. (opieranie się tylko na protokole sędziego, nie uwzględniając wogóle zpisu wideo)
0
A to niby o kim?
0
Chodzi o to że w końcu ktoś z drużyny potwierdził że scysja była (fakt że błahostka ale małe spięcie było), Wcześniej były tylko przecieki medialne i jakieś tam ogólnikowe wypowiedzi z klubu, że nie... że coś ktoś przeinaczył... itp.
Inna sprawa że wtedy media (i co dziwne również katalońskie) rozdmuchały sprawę jakby ważyły się losy jakiegoś tytułu czy pucharu.
0
no a Douglas?
0
w maju bodajże jest.
0
A ja ostatnio gdzieś czytałem że właśnie bez niego grają lepiej. I komu tu wierzyć.
0
Jeszcze nie mam zdania. To młody chłopak, z oceną bym się u niego wstrzymał nawet do następnego sezonu.
0
Pamiętam, solidnie dawał się we znaki nawet naszym reprezentacyjnym obrońcom.
0
Jeżeli bedzie miał szansę na grę, bo Jak wróci Modric, to razem z Kroosem i Isco niktomu łatwo składu nie oddadzą, a jeszcze na chwilę obecną na pomoc mają Jamesa, Ilrrare (czy coś takiego) i Khedire. Więc jeśli nikt nie odejdzie to jest 7 zawodników na 3 pozycje.
1
a skąd wiesz że Real dawał najwięcej i że to był główny powód?
Prasa trąbiła że ponoć jak Real finalizował transkacje były telefony z naszego klubu oferujące jeszcze więcej.
0
A ja mam całkeim inne doświadczenia, mam sporą grupę znajomych mieskzających juz tam na stałe i ni słyszałem żadnej złej opini (sam byłem pare razy), wręcz przeciwnie. Norwegów postrzegają jako ludzi bardzo życzliwych i dabjących o kontakty sąsiedzkie, niektórzy zaczęli nawet uczyć się języka polskiego jak poznali sąsiadów z polski.
1
Tyle że jak weźmiemy przykład choćby tych brazylijczyków to Douglas był zawodnikiem z ktrego nie do końca byli zadowoleni nawet kibice jego klubu, Zaś ten Silva to był podstawowy zawodnik drużyny, która zdobyła mistrzostwo i bodajże był wybrany najlepszym środkowym pomocnikiem całe ligi brazylijskiej.
0
i te 25 mln, toż to jak na jakiejś mega wyprzedaży. Szkoda że mamy bana, bo możnaby było sie o niego starać. Grałby w skaładzie za Inieste, bo z jego formą od dłuższego czasu jest kiepsko.
0
eh te stereotypy, byłeś choćby raz w Norwegii?
0
No to zostaje Anglia lub Real. Ciekawe gdzie trafi.
0
W sumie te nieprzespane noce, ehhh :)
0
To jest bez sensu a porównania Suareza to Jamesa czy naszego kochanego Douglasa do Silvy są zupełnie nie trafione. Moim zdaniem w Realu jedynym niepotrzebnym transferem wydaje się Bale, (nie odnosząc się do tego że był ważną postacią w finałach PK i LM) bo mieli DiMarie.
0
Chłopak ma 16 lat a tu już takie teksty. Szkoda że aż tyle nienawiści jest wśród kibiców, a sam Ney ostatnio mówił że szacunek się należy.
0
Skoro sam zawodnik Barcy w wywiadzie to porusza, więc coś pewnie takiego się wydarzyło. Inna sprawa jak rozdmuchały to potem media, takie sytuacje pewnie zdarzają się w każdym klubie, gdzie jest rywalizacja, nic poważnego się pewnie nie stało. i Tyle w temacie, ważne że teraz gra Barcy wygląda lepiej i oby to się tak utrzymało do konca sezonu.
0
Kwestia gustu i poczucia smaku, tak samo jak nazywanie rywala wrogiem. Toż to retoryka rodem z bojowniczo i brutalnie grającego Atletico, które po ostatnim meczu tak było tu krytykowane.
0
żenadą jest przesiadywanie kibiców Barcelony na stroanch realu (i odwrotnie) i przenoszenie takich głupot tutaj. Kogo interesuje które kolano boli Ronaldo. Ważniejszy jest progres w grze Barcelony.
0
W takim razie dr. zdrówko zaleca jakieś ziółka przed każdymi gran derbi :)
Sport to emocje, bez tych nerwów oglądanie tego wszystkiego nie byłoby już takie same.
Pozdrawiam
0
No ale już nie moglibyśmy mówić o "bij mistrza" bo byśmy z mistrzem nie grali.
0
Ale weź pod uwagę że wszedł wypoczety na zmęczonego i zrezygnowanego rywala, więc miał dużo łatwiej. Ale nie trzeba oglądać meczy na żywo z ławki trenerskiej by widzieć że Iniesta jest bez formy (ma sporadyczne przebłyski) i Rafa powinien dostawać więcej szans.
2
do ostatniej minuty pierwszej połowy. Wiedział że grając w 10 nie da rady strzelić 3 bramek w drugiej połowie nie tracą już żadnej.
0
Czemu Atletico? przecież zasada bij mistrz w LM odniosła by się do Realu.
1
Tylko czy sam Ney z Leo dadzą radę ciągnąć cały zespół przez cały sezon. Wiadomo kontuzje obniżki formy itp.
0
Ale trochę w tym winy trenera jest, słowa typu walka na śmierć i życie czy walka jakby to miałbyć ostatni mecz w życiu. Każdy psycholog ci powie że przemotywowanie też nie jest dobre w sporcie.
0
Na ich miejscu też bym chciał. Bale zeszły sezon miał lepszy od Neya, ale w tym jest odwrotnie i byle tak dalej.