Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu zakładasz że to było ustawione, w końcu to chłopak od podawania piłek, co w tym dziwnego że miał piłkę w rękach? ta radość simeone wydawała mi się naturalna i spontaniczna. Podziwiam go za charakter, choć jego drużyna często gra ostro, po chamsku, niejednokrotnie prowokując rywali, nie podoba mi się takie coś. A bryluje w tym chybanajbardziej ten Raul Garcia, czy jak mu tam.
3
sam tego pewnie wprost nie powie, ale patrząc na drabinkę przed losowaniem, pewnie się zastanowił czy jest sens dawać siebie maxa już w styczniu w ciężkich 4 meczach. Jakoś nawet ich piłkarze nie wyglądali na przekonanych by dać siebie wszystko w tym meczu.
Swoją drogą taki klub jak Real powinien walczyć zawsze o wszystko, jak Barca. Zobaczymy na koniec sezonu czy odpuszczenie sobie PK wyjdzie im na dobre, oby się na tym przejechali.
A teraz nas czeka cięzki mecz w niedziele, Atletico ma jeden dzień wolnego więcej, a ich najlepsi gracze nie grali wczoraj pełnych 90 minut, więc można uznać że dalej będą pełni energii.
0
Też chyba wolałbym żebyśmy trafili na Real w PK, widać że mają zadyszkę, a Atletico śmiga jak zawsze, szybcy, zadziorni, nieustępliwi. Ciężko będzie w niedzielę.
Też trochę nie rozumiem ludzi tu piszących, czasem mam wrażenie że bardziej im zależy by Real przegrał (nie ważne z kim), niż by Barca wygrała.
0
kondziu co z tym źródłem o dzisiejsze sprzeczce Leo z Lucho?
0
już Dimarii nie mogli kupić latem przez FFP, a co dopiero naszego Leo.
0
Zubi - zwolniony
Puyol - odszedł
Bartomeu - praktycznie też
Lucho - może niedługo też
Messi - ????
0
i znalazłeś w końcu to źródło o "sprzeczce" Lucho z Messim na dzisijeszym treningu, gdzie rzekomo Neymar miał ich rozdzielić?
0
Skąd ty te liczby wymyślasz,
zysk Barcy - 32 mln
http://www.fcbarca.com/49437-klub-przedstawil-sprawozdanie-finansowe.html
zysk Realu - 38,5 mln
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54495
gdzie tutaj masz 200 czy 100 mln "zysku na czysto"????
0
Różowo to tam napewno nie jest, za dużo gazet o tym trąbi, nawet te probarcelońskie, ale to chyba już przesada.
4
fajnie że w końcu będzie miał na chleb ;)
0
Ok, ale podajesz tylko przychód, a nie podajesz wydatków, a więc i dochodu. Barca ma przychody coś ok. 560-580 mln, ale przez wydatki dochód wynosi zaledwie klika nascie czy 20 par mln, nie pamiętam dokładnie. Jeśli taki klub jak Barca, czy Real (też mieli dochód poniżej chyba 30 mln) są ledwo na plusie, przy całym iich marketingu. To w Chelsea pod tym kontem tak już różowo nie jest. Uwierz mi żaden klub nie mógłby chyba sobie pozwolić na na wydanie lekką ręką prawie 300 mln w jedno okienko transferowe.
0
Rozumiem, dlatego napisałem w końcówce że też jestem zdania że te dwie sytuacje nie nadają się do porównania.
0
Ronaldinho takie podejście miał od zawsze, nawet jak grał wspaniale to od imprezowania nie stronił, a prasa mu tego nie wypominała, bo grał fenomenalnie, dopiero jak trochę obniżył loty, zaczęła się na niego nagonka za te imprezy.Dzisiaj w metro był fajny artykuł Dariusza Wołowskiego "Jak czytać zwycięstwa gigantów?" Polecam.Ps. też jestem jednak zdania że sytuacja Leo a Roni to jednak nie są kwestie porównywalne.link do artykułu: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17215079,Primera_Division__Wolowski_o_Realu_i_Barcelonie__Jak.html
0
to było raczej logiczne.
0
po wpłacie klauzuli (250 mln) to Barca nie ma niestety nic do gadania. Jeśłi Leo bedzie chciał odejść (w co osobiście nie wierzę) a Chelsea zapłaci tą kasę to zarząd/trener już nic do tego nie mają.
0
To żeby jeszcze na boisku też taka była.
0
"Bez hejtu poczytaj najpierw na czym polega FFP i potem możemy popisać."
Brzmi znajomo? naprawdę radzę samemu zerknąć do źródła.
1
To moze teraz elektryka będzie się pytał ;)
0
Finansowe Fair Play miało zabezpieczyć nawet najbogatsze zespoły przed nagłym wycofaniem się bogatego właściciela (patrz Abramowic). UEFA grozi, że będzie usuwać z europejskich pucharów tych, którzy nie zbilansują przychodów z wydatkami. Jak taka Chelsea wyda na jednego zawodnika 250 mln plus jakieś 50 mln rocznie na jego kontrakt (razem z podatkami) to na pewno nie będzie miała bilansu doatniego i by zmniejszyć ryzyko poważnych sankcji bedą musieli kogoś sprzedać.Patrz na ostatnie okienko transferowe i przykład PSG, gdzie za 50 mln kupili Luiza z Chelsea i potem nie mogli już kupić Dimarii, który już ponoć był z nimi dogadany w kwestii kontraktu. A FFP im to uniemożliwiło bo groziło im wykluczenie z CL.
0
a co oni zawinili?
0
ale ja polubiłem ten zwrot:)
0
20 baniek to zgarnia sam Leo, Barca wydaje razem z podatkami ok. 40.
0
Nic nie zrobią? kary finansowe, zakaz transferów, włącznie z wykluczeniem z rozgrywek europejskich. Jeśli to dla Ciebie nic, to ja wymiękam.
8
w londynie są czerwone, piętrowe autobusy!
3
żona mi nie pozwala się wypowiedzieć w tej kwesti, pantoflarz jestem.
PS, Barcelona, ale cichosza;)
0
akurat Hazard mógłby być włączony w tą operację, zwłaszcza że działa obecnie finansowe fair play, więc Chelsea by musiała kogoś sprzedać, a nawet kilku piłkarzy by pozwolić sobie na LEo.Ale to tylko gdybanie.
0
jeśli tak jak piszą anglicy byli w stanie zapłacić klauzulę (250 mln) to Barca nie ma nic do gadania.
Pozostaje kwestia finansowego FP, Chelsea musiałaby sprzedaż pewnie kilku piłkarzy.
0
odsetki
15 znaków.
2
Ale dla niektórych tu Messi jest ważniejszy niż Barcelona.
0
"jednak przypadek Tottiego daje nadzieję kibicom Barçy, że relacja pomiędzy tymi kluczowymi dla klubu postaciami, ulegnie znacznej poprawie."
relację naprawione - fajnie, ale jak już szukamy analogii to byleby Batrca nie skończyła jak wtedy Roma za kadencji Lucho.