Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Robercik strzeli 3 bramki. Girona zostawia tyle miejsca, że będzie sie działo.
4
@luna666moon Przecież przywilej nie usprawiedliwia od żółtej karki. Nie znasz przepisów? to poczytaj, bo ciężko sie to czyta.
1
Araujo złamał linie i poszedł na raz, jak w ekstraklasie...
7
@FCBparasiempre strugaczka do kredek
7
@VegetaPolska ona nie marudzi i nie zdradzi :)
https://x.com/MilleDescubren/status/1786475761060258077
0
@maroon ja osobiście nigdy :)
3
@ViscaelBarca2007 Piłka nożna to nie koncert życzeń, nie ma nic za zasługi. Moim zdaniem kolejny raz wygra City, mają największe doświadczenie, najmocniejszy skład, ławkę i najlepszego trenera.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
najlepsze jest to, że mówi to laska w dresie :D
2
@Transu96 kieszonkowe od rodziców musisz wydać? :D
23
Ciary na całym ciele po tym filmiku. Cudowny był to piłkarz.
4
@Sulimo @RoberDzik zgubiłeś rodzinkę.
0
@MesQueUnClub96 Chłop nie gra w Lidze mistrzów, a w Mistrzostwach Świata musiałby być najlepszym zawodnikiem turnieju i wygrać złoto, żeby ktokolwiek brał go pod uwagę. Póki gra w Leverkusen i Bundeslidze nigdy nie wygra tak medialnego plebiscytu.
4
@MesQueUnClub96 coraz ciężej czyta sie te twoje teorie mongolskie.
0
to jest akcja defensywna, tak dla ciekawostki.
3
Współczuję ludziom którzy oglądają ekstraklase w telewizji. Na żywo jeszcze rozumiem, można wypić piwko, zjeść kiełbaskę, poczuć klimat stadionu,czy pośmiać sie z piłkarzy i ich poziomu. Włączyłem to coś w telewizji i po 5 minutach, mam ochotę wydłubać sobie oczy, to jest zdecydowanie liga dla masochistów.
0
Najbardziej przereklamowany piłkarz w nowoczesnym futbolu?
1
@Szmulek Klub walczący o mistrzostwo, dostaje 5-0 od drużyny która jest w dole tabeli w kluczowym dla nich momencie. Dla mnie to już za dużo przeglądanie tego na flashscore, a gdzie to oglądać i płacić za abonament. Nic tylko współczuć, bo poziom tych drużyn jest tak samo tragiczny, że o wyniku decyduje losowy dzień, a nie umiejętności czy plan taktyczny.
1
to niezła imprezka
2
Kaczyński-Tusk haha
0
@Criss18Barca
Dopiero było info, że chcą wypożyczyć Roque, bo Ferran będzie grał.
1
@Ogorinho1974 to prawda, to już choroba, którą można leczyć.
32
Oby jak najmniej ludzi na naszej życiowej drodze, z takim charakterem jak Ronaldo. Tego wam i sobie życzę, w ten piękny dzień.
3
@Visca_barca 10 z topu? Jestem przekonany, że takie Bilbao grałoby jak równy z rownym, z takim United czy Chelsea. To tylko drużyny z dużymi nazwiskami, piłkarsko są średni.
8
wow
0
6 spotkań PSG na wyjeździe w Lidze Mistrzów w tym sezonie:
- 2 zwycięstwa
- 1 remis
- 3 porażki.
Tylko raz strzelili więcej niż 2 bramki…
10
@Mns21 zachowujesz sie jak nastolatka, której ktoś złamał serce.
3
@Messibestplayerintheworld i to są powody, żeby kogoś nienawidzić? :D
3
szykuje sie zawieszenie, nawet do kilku lat
3
@Herato jego widzowie o nią prosili, więc to zrobili.