0

jak sędzia dzisiaj? widziałem tylko pierwszą połowę.

0

@MesQueUnClub96 To niech ciebie obchodzi zdanie innych kibiców, którzy wielokrotnie pisali o tym co ja. Dorośli ludzie a jakiejkolwiek kultury czy merytorycznej rozmowy podczas ich spotkań brak. To już jak gra Barcelona, gdzie jej kibicujemy i emocje są większe, poziom dyskusji jest dużo wyższy.

0

@Hindus Co mnie oni obchodzą? jestem kibicem Barcelony. Odnoszę sie do sytuacji ze strony z której korzystam.

3

@MesQueUnClub96 No najlepiej porównywać się do najgorszej patologii. Dodi ty to masz łeb na karku.

4

Później sie normalni kibicie Barcelony dziwią, że większość kibiców piszę, że mamy kompleks Realu. La rambla po ich spotkaniach zamienia sie w taki rynsztok i patologię. Mało normalnych komentarzy, gdzie można podyskutować, tylko teksty z podstawówki o meczu drużyny, której 90% ludzi na tej stronie nie lubi.

1

Spodziewałem sie więcej po Bayernie, póki co to potrafią tylko utrzymać sie przy piłce, bo Real lubi głęboko bronić. Myślałem, że stworzą dużo więcej okazji, a w pierwszej połowie bieda. Grają bardzo wolno i przewidywanie. Na Real trzeba zdecydowanie więcej kreatywności w ataku.

2

Max szybko złapał kilogramy :D


10

Balotelli :D


6

Robercik zaczyna przypominać Suareza po koniec kariery w Barcelonie. Marudzimy, że daje mało w rozegraniu, piłka mu odskakuje, często źle poda, wygląda słabiej fizycznie a na końcu strzeli bramke lub dwie i człowiek musi docenić kunszt strzelecki i to ile dał drużynie w tym sezonie swoimi bramkami.

0

@Herato Tylko wiesz, każdy organizm jest inny. Suarez od małolata grał na najwyższym poziomie

5

@AlexDark00 gorące czekają, dawaj do pustej.

1

ale zajebiste mamy te stałe fragmenty gry w ostatnim czasie.

7

Dziwicie sie później, że Xaviemu psycha siada i czerwone kartki dostaje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Saviola88 w jaki sposób dał tylek w dwumeczu z Psg, gdzie przegraliśmy po indywidualnych błędach? Czy w dzisiejszym? Nie każda porażka, to wina trenera.

5

Ter Stegen nie przejmuj sie, na końcu i tak większość opierdzieli Xaviego za ewentualną stratę punktów.

0

Ter Stegen ty nie jesteś Neuer.

5

Fermin w tym sezonie zjada dupą De Jonga i Pedriego, on musi grać, bo potencjał ma ogromny.

3

Ile człowiek by oddał za takiego jokera jak kiedyś Pedro Rodriguez.

0

@TR3YWAY jutro będziesz na dupie po schodach schodził :D

0

Az mnie kręgosłup zabolał


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

to my - jutro


1

@JimMorrisonFCB ale zapachniało majowym grillem od ciebie :)

4

@MesQueUnClub96 na starego czekaj.

7

@NeroTFP1 ale ten ping-pong wzbudza emocje na la rambli, niesamowite...

0

@MesQueUnClub96 Dlaczego według ciebie Dodi, nie da sie tego określić? Wielu użytkowników już to zrobiło.

1

@MesQueUnClub_87 Można też dodać u Niemców Joachima Loewa, który świetnie radził sobie w reprezentacji. Aktualnie ma krótką przerwę, podobnie jak Flick.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 kraj pochodzenia danego trenera :) czyli narodowość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?