Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mocher Dla mnie osobiście najlepszym kandydatem jest Amadou Onana. Wygląda bardzo dobrze na tle Evertonu, który jest praktycznie w strefie spadkowej, ma świetne warunki fizyczne, dobrze rozgrywa i pracuje w destrukcji, podanie krzyżowe też na najwyższym poziomie. Największym problemem jest cena, bo interesują sie nim sami giganci.
3
Chory jest ten Foden
9
@P33ck Dwóch łysych trenerów z Holandii, to zdecydowanie za dużo dla Premier League.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zabawnie się tego typu dyskusje zestarzały
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14228864#comment-14228864
7
@FcPortoFan1999 a co jak pojawią sie między wami uczucia i skończycie razem w łóżku?
1
@MesQueUnClub96 Lady Pank - mniej niż zero :D
2
@kigani Z drugiej strony jest wielu trenerów na najwyższym poziomie, którzy nigdy nie grali w piłkę, więc twoim tokiem rozumowania, nie mogą mieć odpowiedniej wiedzy? Praktyka ułatwia, ale nie jest jakimś wyznacznikiem.
0
@YayaToure24 Straszny problem, u mnie znajomy po 30stce zerwał więzadła na treningu. Klub umył rączki, bo nie było ich stać na pomoc, założył zbiórkę i zebrał 20 tysięcy zł. Gdyby nie obcy ludzie to byłby kaleką do końca życia, bo nie miał odłożonych pieniążków, żeby sie operować i zacząć rehabilitacje.
3
@YayaToure24 Najgorzej jak złapiesz kontuzję czy to na treningu/meczu. Granie w niskich ligach jest bardzo fizyczne, duża część ludzi nie odstawia nogi i chce po prostu zrobić krzywdę jak przegrywają. Poważna kontuzja czy uraz wiąże sie często z rehabilitacją/operacją. W takiej sytuacji zostaniesz sam, bo mało który klub z najniższych lig będzie w stanie pomóc ci finansowo. Zdecydowanie lepiej w tym wieku, zebrać znajomych i pograć sobie na orliku, gdzie ryzyko kontuzji mniejsze i zdecydowanie większa przyjemność, bo spędzisz czas ze znajomymi.
34
@MesQueUnClub96 dopiero 20 stopni na zewnątrz, a tobie już korki wyjebało.
0
@MOLESTA Nie zmienia to tego, że Ronaldo był samolubem,a Kwicza to zawodnik który częściej asystuje niż strzela.
0
@MOLESTA Ale na przestrzeni całej kariery Ronaldo ma kilkukrotnie mniej asyst w porównaniu do bramek. Kwicza jest typem zawodnika, który asyst ma praktycznie tyle samo co bramek, z delikatną przewagą na asysty. Nie da sie mieć takich statystyk grając samolubnie.
1
@MOLESTA No ja sie nie zgodzę, że jest typem samolubnego zawodnika. Od przyjścia do Napoli ma więcej asyst niz bramek, to samo było w Rubinie Kazań.
1
@P33ck Nie śledzę za bardzo reprezentancji Austrii którą prowadzi, ale ponoć zaliczyli bardzo duży progres od jego przyjścia. Wiadomo, że reprezentacja nie jest jakimś dużym wyznacznikiem, ale wiedze ma niesamowitą o czym mówi wielu zawodników czy trenerów.
0
@MOLESTA dlaczego masz negatywne odczucia?
0
@tristan87 tutaj to nieźle odleciał Janisz :D
2
@MesQueUnClub96 Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
1
@MesQueUnClub96 Już jakiś czas temu to zauważyłem :D Wyglądacie identycznie jeśli chodzi o pisownie, merytoryke, zainteresowania czy składanie zdań.
0
Bardzo ciekawe nazwisko
12
@kigani @MesQueUnClub96 zapomniałeś przelogować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Umtiti, Lenglet, Coutinho, Dembele, Griezmann :D teraz ponoć Lewandowski tez taki ma i w przyszłym sezonie zarobi wiecej. De Jong to samo, ale on chyba dlatego że odroczył pensje, chociaż nie mam pewności.
10
Jaki sens ma ten kontakt dla Cubarsiego? Wynagrodzenie będzie rosło z roku na rok, bez względu na formę czy rozegrane spotkania. Przecież to ogromne ryzyko, przeraża mnie to, że w zarządzie ludzie nie uczą sie na błędach i ciągle oferują takie kontrakty.
1
@kigani Za darmo = wyższe wynagrodzenie dla zawodnik. Później sie dziwicie, że Barcelona jest średniakiem i tyle kompromitacji w Europie, jak chcecie zawodnika, który od kilku lat jedzie na nazwisku i swoj najlepszy sezon, gdzie grał systematycznie na poziomie miał kilka lat temu.
15
Wielka szkoda, że już nie żyje. Z wielką przyjemnością obejrzałbym aktualny wywiad z nim na temat Barcelony. Nigdy nie gryzł sie w język, więc byłoby grubo, patrząc na to jak niszczą jego ukochany klub.
2
Kibol Legii dał się zwerbować przez Rosjan i próbował zamordować opozycjonistę
Rosyjskiego opozycjonistę zaatakowało w Wilnie dwóch Polaków - uważa litewska prokuratura. Według źródeł "Wyborczej" jednym z zatrzymanych jest Maksymilian K., łączony z grupą bandytów stadionowych o nazwie Teddy Boys 95.
W Polsce zatrzymano dwóch podejrzanych o atak na Leonida Wołkowa, rosyjskiego opozycjonistę, współpracownika nieżyjącego Aleksandra Nawalnego – przekazał w piątek, 19 kwietnia, prezydent Litwy Gitanas Nauseda. Informację potwierdziło Centralne Biuro Śledcze Policji. Premier Donald Tusk ujawnił, że oprócz dwóch Polaków służby zatrzymały także ich białoruskiego zleceniodawcę, a zamachowcy są "powiązani ze środowiskami kibicowskich ultrasów".
Jak podaje Wyborcza: Maksymilian K. występuje na Instagramie pod przewrotnym pseudonimem "Kruszynka". W rzeczywistości ma na oko dwa metry wzrostu, wielkie mięśnie, ogoloną na łyso głowę i duże tatuaże na piersiach. Promuje firmę produkującą odzież dla "charakternych mężczyzn". Występuje też w najnowszym teledysku Bonusa RPK, warszawskiego rapera, skazanego za handel narkotykami.
"Kruszynkę" i rapera łączy miłość do klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Gdy raper siedział w więzieniu, kibole pozdrawiali go z trybun. Maksymilian K. jest jednym z kiboli Legii. Nasi informatorzy identyfikują go z grupą chuligańską Teddy Boys, która biła się w ustawkach z pseudokibicami innych drużyn. – Jest w tej grupie ważną postacią – twierdzą.
Zaatakowany w Wilnie Leonid Wołkow był współpracownikiem i wieloletnim doradcą Aleksieja Nawalnego, jednego z głównych wrogów Putina. Uwięziony za rzekomą działalność ekstremistyczną Nawalny zmarł w lutym tego roku w rosyjskiej kolonii karnej.
2
@tristan87 chociaż coś nowego i niespotykanego
5
co za historia :D
1
@Pawel13sz wygląd Oriola Romeu a umiejętności Sergio Busquetsa