3

@Emhyr Niezły argument, każdy faul idzie tak usprawiedliwić. Co to dżungla?, że większy, silniejszy to może faulować. Ciągle idziesz pod prąd, bez jakiegokolwiek argumentu. Dyskusja z tobą to jak gra w szachy z gołębiem.

2

@kuz O to właśnie chodzi, sędzia mógłby podyktować rzut karny w tej sytuacji i by sie obronil, bo były ku temu powody. Najbardziej boli fakt, że wszystkie stykowe sytuację, były gwizdane na korzyść Realu. Gdyby taki faul popełnił Araujo na np Modriciu, wszyscy ich kibicie pisaliby o rzucie karnym.

16

@Emhyr Chociaż cokolwiek sędziuje i zna regulamin i zasady, które wszędzie są takie same. Jego zdanie brałbym zdecydowanie bardziej pod uwagę, niz osoby z La Rambli która jest specjalistą w każdej dziedzinie, bez jakiejkolwiek wiedzy.

9

@Firestone napastnik= osoba atakująca, o to mu chodziło.

4

0

poziom dziennikarstwa w Polsce :D

https://x.com/EbeEbeYT/status/1783100960409063704

4

@TR3YWAY a jaki to jest zajebisty trening, barki, plecy, przedramiona, klata - wszystko pracuje.

3

@ElTomas Kounde gra dużo słabiej w środku niż na boku, dając go do środka obrony tracimy klasowego bocznego obrońcę, Cubarsi jest 17 latkiem, którego bardzo łatwo zajechać, Faye jedna wielka niewiadoma, Inigo bardzo małe doświadczenie w Europejskich pucharach, ograny tylko w Lidze Hiszpańskiej + jest po 30stce, Christensen o klasę słabszy od Araujo + Xavi jest z niego zadowolony i chce żeby grał na SPD.

0

@Afterlife Ciekawe pomysły, bo jest wybitnym trenerem? co ma wiedza w trenerce do zarządzania tak ogromnej firmy? później sie dziwicie, że amatorka w klubie, bo zatrudniają byłych piłkarzy, trenerów do zarządu.

9

@ElTomas dlaczego według ciebie warto sprzedać Araujo? i kogo byś widział w jego miejsce?

4

Komentarz usunięty

0

@Zoker Szkoda liczyć tego typu piłkarza, podobnie było z Douglasem, nikt nie zwracał na niego uwagi. Niby piłkarz Barcelony a nawet gdyby nie był powołany na mecz, to nikt by nie zauważył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@626 Szczerze, nie oszukujmy sie. Ktokolwiek zagra za De Jonga, będzie wartością dodatnią. Nawet Sergi Roberto w ostatnim czasie wyglądał świeżo i z pomysłem w porównaniu do Holendra, o Ferminie nawet nie wspomne, bo w ostatnich dwóch miesiącach dał więcej liczb i konkretów, co De Jong od początku sezonu.

2

@kulek22 weź nawet nie strasz

5

@Oskar00 Podziwiam tylko normalnych ludzi, którzy wchodzą w dyskusje z takimi ananasami i cierpliwie tłumaczą im, czemu sprzedaż Araujo to idiotyczny pomysł. Nie wiem co trzeba mieć w głowie i jakimi głupotami sie kierować, żeby na poważnie myśleć o sprzedaży Urugwajczyka. Jakich pieniędzy byśmy za niego nie dostali, nie kupimy zawodnika na takim poziomie jak on, w drużynie oprócz Cubarsiego, nikt nie ma takich umiejętności, więc stracimy mnóstwo jakości w obronie i główny filar naszej defensywy.

5

Verratti do środka pola haha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Barcelona teraz:




0

@Gall w jakim sensie zakleszczyli? haha

0

@July_6_BcN czyli u ciebie w szkole, nauczyciele uprawiali seks w toalecie?

0

@Sulimo U mnie osobiście, nigdy nie było tego typu wybryków. Jedynie chłopaki palili szlugi i chodzili podpici na lekcje.

7

to niezły zakaz


6

co sądzicie o związkach tej samej płci?


0

@Bobo25 No tak Tebas za milion euro podwyżki, zrobił wszystko tak jak Barcelona chciała i zaryzykował swoje nazwisko, przy ewentualnym przekręcie. Szukacie teorii spiskowych, żeby usprawiedliwić idiotyczną decyzje.

1

0

@Bobo25
zaciąganie dźwigni finansowych też odbyło sie przed głosowaniem.

0

@Bobo25 Przecież wszystkie kluby dostały przychylność, nawet te co głosowały przeciwko podwyżce dla Tebasa. Po drugie Tebas dużo wcześniej obniżył limity, głosowanie odbyło sie w tym roku. Na siłe próbujcie usprawiedliwić idiotyczną decyzję naszego zarządu.

2

@TR3YWAY ciężko nie zagrać na wysokim poziomie, jak ma sie na przeciwko Cancelo, który jest tragiczny w defensywie i zostawia tyle miejsca, że nawet ślepy by skorzystał.

2

@Popitek12 Pij śmiało, najwyżej jak coś będzie sie działo z twoim zdrowiem - to się odzwywaj na La Rambli, my ci pomożemy i doradzimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?