1

@MesQueUnClub_87 Można też dodać u Niemców Joachima Loewa, który świetnie radził sobie w reprezentacji. Aktualnie ma krótką przerwę, podobnie jak Flick.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 kraj pochodzenia danego trenera :) czyli narodowość.

0

Niemcy czy Hiszpania? który kraj aktualnie ma lepszych trenerów?

26

Victor Boniface:

"Kiedy przyszedłem do Bayeru największe wrażenie zrobił na mnie Xabi Alonso. Wyobraź sobie, że jesteś na treningu, a trener robi wszystko lepiej od ciebie..."

1

@vangoor gorsze teksty leciały, jak sie za małolata dorabiało np na budowie.

3

skąd oni te teksty biorą :D


7

ale to jest kocik, bardzo dobry sezon w jego wykonaniu (rocznik 2001)


0

znając ten chory świat, to pewnie jego ojciec.


2

On jest bardzo dobry, niesamowicie się rozwinął w Lipsku.



1

Pamiętajcie, że zbiórka na mecz o 19. Wyjazd lekko przed 20, nie zapomnijcie wziąć zgody rodzica, jedzenia i czegoś do picia.

3

@MesQueUnClub96 Dodi, kiedy ty spisz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@semafor czyli mało sie zmieniło...

0

Dane z Lutego. Teraz to wygląda jeszcze gorzej, jeśli chodzi o strzelców w Europie. Pytanie jak La Liga, bo nie mogę znaleźć, czy nadal jest na pierwszym miejscu.

- Lewandowski ma najwyższy wskaźnik xG w lidze, ze sporą przewagą nad resztą, czyli nie ma problemu z dochodzeniem do sytuacji.

- Lewandowski ma siódmy wskaźnik xG w TOP5, czyli jest jednym z najlepiej obsługiwanych napastników w Europie.

- Lewandowski jest na minusie w tym xG już o ponad dwa gole (trochę to niedoszacowane)

- Barcelona w lidze jest druga w strzałach i druga w kontaktach z piłką w polu karnym rywala. Barca ma wiele problemów (pressing, obrona, dziwne pomysły Xaviego), ale nie ma tak wielkiego problemu ze stwarzaniem sytuacji.

- Barcelona ma drugi najwyższy wskaźnik xG w lidze i kreuje praktycznie na poziomie Realu Madryt

- Barcelona ma czwarty wskaźnik xG w TOP5 - lepsze są tylko Bayern, Stuttgart i nieznacznie PSG.

[Ćwiąkała]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91 ty chyba chłopie nie zrozumiałeś, Lewandowski, Haaland, Nunez potrzebują średnio ponad 4 sytuacji do zdobycia bramki. Najlepszy współczynnik ma wlasnie Kane z czołówki, bo lekko ponad 2 sytuacji do zdobycia bramki. Nie chce mi sie tłumaczyć kolejny raz, wystarczy wpisać w Google i wszystko masz czarno na białym, a ty jeszcze próbujesz w jakiś mongolski sposób odwodnić kota ogonem i piszesz o pomocnikach, gdzie tylko i wyłącznie chodzi o to ile dany zawodnik potrzebuje sytuacji do strzelenia bramki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 za co ona ma ten zakaz?

0

Tez bijecie brawo po udanej podróży?


16

Brawo Panowie


0

@DonCarletto ale ja miałem na myśli trener + zawodnik.

6

@DonCarletto Najlepszy trener w historii + Najlepszy piłkarz w historii. Dla mnie osobiście, nawet nie mają z kim rywalizować.

7

najlepszy duet w historii piłki nożnej

https://x.com/stopthatmessiii/status/1784606211125465263

0

@AlexDark00 Obniżył loty w porównaniu do poprzedniego sezonu, w tym ma najwięcej wypracowanych okazji z całej Ligi, ale wykończenie bardzo leży.

4

Bardzo słaba skuteczność Roberta w tym sezonie, więcej sytuacji do strzelenia bramki potrzebuje tylko Darwin Nunez i Haaland.


1

@LM10GOAT na 32 spotkania w Lidze, opuścił z 15 przez kontuzje. Idealny kandydat, żeby sie łamać w trakcie sezonu.

23

@FCB_dimiC Busi dałby zdecydowanie więcej od De Jonga, a Leo miałby najwięcej bramek i asyst w drużynie :D

0

@Amidamaru Widziałem właśnie wywiad Szczęsnego, który bardzo go chwalił i mówił, że jest to największy talent z jakim trenował. Osobiście nie oglądam Juventusu, więc nie pomogę.

0

@PatrykBarca Co? przecież Juventus dla przykładu od sezonu 2020-2021 wydał 500mln euro na transfery. Prawie dwa razy tyle co Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?