Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Zawodniczki Barcelony dorabiają w Tajlandii na transfer Olmo
11
Julian Alvarez - 17 goli i 13 asyst juz w tym sezonie, chore liczby, patrząc na czas spędzony na boisku.
4
Martin Zubimendi o Bayernie i Arsenalu:
„Jestem szczęśliwy w Realu Sociedad, to mój dom. Nie mogę powiedzieć, że będę tu do końca mojej kariery, ponieważ być może w przyszłości Real Sociedad nie będzie chciał, żebym kontynuował grę Tutaj".
„Nie przejmuję się tymi plotkami”
0
@Adran360 nowy miesięczny turniej.
0
Rozmowy między klubami są zaawansowane. Arne Slot najprawdopodobniej będzie nowym trenerem Liverpoolu
0
FIFA zbliża się do porozumienia z Apple w sprawie nowego, miesięcznego turnieju klubowego, w którym wezmą udział 32 drużyny. Planowany termin to między 15 czerwca a 13 lipca przyszłego roku.
The New York Times
4
lepiej tego nie oglądajcie
https://x.com/uxshady/status/1783586930791203315
0
@kigani o to chodzi, jak żyć to na 100 %
2
@TheNekro94 to wróżenie z fusów.
1
@michal199500hehe nudny już jesteś.
0
Cristiano Ronaldo, za czasów gry w Manchesterze United, do Ralfa Rangnicka:
"Proponuję takie rozwiązanie: zagram w 4 z 5 meczów. To ty decydujesz, w którym z nich odpocznę, ale nie chcę siedzieć na ławce. Wolę ten mecz obejrzeć w domu przed telewizorem".
źródło: Bild
5
@esem91 Lepper
https://x.com/OrzelTop31014/status/1783453026948108442
4
Gwiazda publicznej Polskiej telewizji
0
@barteq Gavi wstawił, że jest za Xavim do końca życia.
0
@arasz1819 Jako, że jesteś wielkim zwolennikiem De Jonga, chciałbym poznać twoje zdanie na jego temat i jak ty byś postąpił, gdybyś był osobą decydującą o jego przyszłości. Co według ciebie jest najlepszym rozwiązaniem dla oby stron?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 w obronie obaj tragiczni :D
0
@Arkadio90 jak chcesz mieć dobre jazdy to tylko i wyłącznie MDM
2
@Yamalessi codziennie na polskich drogach ktoś ginie, pech tak chciał, że akurat to był wojskowy.
1
@HighestInTheRoom bez kitu :D masz rację.
4
kiedy płacą ci za godziny pracy, a nie na akord.
0
@adi7adi8 A mogą, to nic złego. Ponoć każdy na świecie ma swojego bliźniaka.
1
@Luciano99 o kurw* haha, az sie zupą oplułem.
6
@MesQueUnClub96 i @kigani wyglądają jak bliźniacy, jeśli chodzi o dyskusje i składanie zdań :D
5
@Yamalessi Gdzieś ja już ciebie widziałem młodzieńcu, po kim ty taki ładny chłopocek jesteś?
1
@Rewolucja123 No to w sztukach walki nie zarobisz, w Ksw są małe pieniądze, a poziom sportowy bardzo mocny i dostają sie nieliczni z Polski. Na fenie, babilonie ludzie zarabiają po 5 tysięcy za walkę, żeby tam sie dostać musisz poświęcić kilka lat i trenować dwa razy dziennie. Boks w Polsce nie istnieje, najwięksi są w stanie zarobić tylko dobre pieniądze. Najlepszą opcją z której można sie utrzymać to piłka nożna, znajomy gra w 3 Lidze i ma 6 tysięcy + premie.
0
@Rewolucja123 a w jaki ty sport chcesz iść?
5
@Rewolucja123 Ngannou pierwszy trening sportów walki w wieku 26 lat, Jacek Krzynówek do 18-19 roku życia nigdzie nie trenował, w wieku 20 lat zadebiutował w B-klasie.
2
@tristan87 odwracanie kota ogonem to twoje drugie powołanie :)
0
@tristan87 Sugerujesz żeby założyła bluzke, więc najwidoczniej coś ci nie pasuje.