Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas według mnie nie, chociaż nie jestem osobą która ma jakąkolwiek wiedzę i zna regulamin na pamięć.
0
@tbas niezły argument.
5
Wiele osób obwinia sędziego za sytuację po której piłka przekroczyła linie bramkową lub nie. Prawda jest taka taka, że nie miał pewności w 100% czy była bramka i podjął decyzję zgodną z regulaminem, czyli nie ma pewności = brak bramki. Wina tylko i wyłącznie jest po stronie La Ligi, kamera tylko z jednej strony bramki, gdzie nie ma technologii goal-line to kpina i żart. Nie dało sie tego sprawdzić z tych kamer, a cała krytyka spłynęła na sędziego.
0
@TR3YWAY To już głupie gadanie, zasłużył na zaufanie i czas przez to co osiągnął w pierwszym sezonie.
0
@tbas Nie ma pieniędzy na pomocnika z topu. Jedynym wyjściem jest dać grać tym którym mamy, a Fermin zasłużył na szanse i musi ją dostać.
0
@Derean Przecież to tylko i wyłącznie dlatego, że grali na Cancelo, który w defensywie popełnia błędy jak amator.
0
@tbas To ma za niego grać De Jong? który w defensywie jest tragiczny i nie daje liczb? Co do ustawienia w defensywie w dzisiejszym meczu, jedynie Kounde zagrał bezbłędnie. Do wszystkich można sie przyczepić...
3
Bardzo przyjemnie patrzy sie na gre Fermina, daje liczby, walczy, odbiera piłki, potrafi zagrać otwierające i długie podanie. Jest jeszcze młodziutki, więc logiczne, że popełnia błędy ale właśnie na tego typu zawodnikach, powinno budować sie zespół. Ma on wszystko, żeby w przyszłości być zawodnikiem pierwszego składu, wystarczy mu zaufać i dać grać a on sie odwdzięcza. Boli fakt, że Xavi ma pupili, którzy mają monopol na minuty, nie dając nic w zamian na boisku.
0
To już wiadomo czemu Cancelo nie grał w City i Bayernie. Można mówić wiele, ile on to daje w ofensywnie. Najważniejsze i tak jest to co zrobi w obronie a tam jest dziurawy jak szwajcarski ser. Zaraz ktoś napisze, że oceniam go po dwumeczu z Psg i ligowym klasyku. Prawda jest taka, że w tym sezonie popełnił mase błędów ale dawał coś ekstra w ofensywnie i człowiek zapominał. Wypożyczenie za darmo, byłoby uczciwą ceną za 30 latka.
12
Zajechał nas zespół, który grał 120 minut z City i miał dzień mniej odpoczynku, o czym my mówimy. Jak my chcemy rywalizować z największymi, jak fizycznie jesteśmy cipami z małymi wyjątkami.
1
Najlepsze i tak jest granie Pedrim, wszedł w 45 minucie a w 70 oddychał rękawami i nie miał siły wracać. Chłop po kontuzji, widać, że nie jest gotowy do gry.
0
Jak nie Pedri to De Jong i tak w kółko, jeśli chodzi o brak zaangażowania w defensywie.
0
Fermin zasługuje na minuty kosztem De Jonga. Daje zdecydowanie więcej i jest 6 lat młodszy.
4
Dla Fermina sprawdzian życia...
1
Wystarczyło włożyć też kamerę z drugiej strony bramki, kamera z jednej strony to kpina. Biorąc pod uwagę brak technologii goal-line.
2
@Bobo25 Przecież Yamal był rozpędzony i minął Francuza, więc jak zwalniał? Zwolnił to go Camavinga faulem.
29
nie ma szans, że ktokolwiek by go zablokował przed strzałem
13
Najbardziej boli fakt, że te wszystkie stykowe sytuację są gwizdane na korzyść przeciwników Barcelony, chore to jest i nie da sie tego logicznie wyjaśnić.
2
Christensen dał juz więcej niz De Jong przez 5 lat.
0
@PatrykBarca czemu zmartwić?
1
@kamilop Jednak wiesz, chciałbym zobaczyć walkę i gryzienie trawy. Nawet przegrać ale po walce, żeby zespół zrobił wszystko na co ich stać, często mam wrażenie, że brakuje ambicji i zaangażowania w naszej grze, tak nie powinno być.
3
Kolejny raz człowiek czeka, czy banda milionerów, którzy w większości mają wywalone gdzie i dla kogo grają, poprawią humor przed snem :D Często mam wrażenie, że najłatwiej porażki przyjmują właśnie ci którym powinno najbardziej zależeć na sukcesie.
0
w której minucie pierwsze kółko De Jonga? zobaczymy kto trafi.
3
Emre Can
3
Kolejny post o tym, że Dioz kradnie zdrowe zwierzęta, żeby naciągnąć na zbiórkę ludzi o dobrych sercach.
DIOZ oskarżony o przetrzymywanie psa i kłamstwa!
Owczarek Podhalański miał uciec z posesji. Właścicielka psa wstawiła post, w którym prosiła o pomoc w poszukiwaniu zwierzęcia. Niedługo po tym na instagrama DIOZu trafił film, na którym widać jak kobieta opiekuje się psem na pasie zieleni. DIOZ podał, że pies miał być porzucony na autostradzie w złym stanie. Ruszyła również zbiórka na platformie pomagam w związku ze znalezieniem psa.
Po tym wydarzeniu właścicielka psa próbowała skontaktować się z DIOZem, wstawiła również post o bezprawnym przetrzymywaniu jej zwierzęcia. Właścicielka owczarka została poproszona o przesłanie zaświadczenia o obowiązkowych szczepieniach a także DIOZ poinformował o zawiadomieniu policji o tej sprawie. Według DIOZu pies miał być bezsilny i posiadać wiele kleszczy oraz pcheł.
Po tym wszystkim w internecie wywołała się burza. Część internautów oskarżała DIOZ o przetrzymywanie zwierzęcia i kłamstwa w celu zyskania pieniędzy ze zbiórki. Na ten moment zbiórka na platformie pomagam zebrała ponad 9,5tys. złotych.
Około godziny 17 dnia dzisiejszego właścicielka psa poifnormowała, że dzięki policji i pomocy internautów udało jej się odzyskać swojego pupila. Według właścicielki pies jest zdrowy i nic mu nie dolega.
1
@maroon czyli sukcesów nie ma przez grilla, część zawodników olało przygotowania :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho patrząc na jej podejście do jedzenia to malo zachęcające :D
0
@MesQueUnClub96 sporo zawodników nie było na zdjęciach, nie chce pisać, że ich nie było, bo pewności nie mam i po prostu mogli wyjść wczesniej. Co do ego Roberta sam to powiedziałeś, bardziej za duże ego mieli ci co nie przyszli.
0
@SuperPatsonFCB dużo wcześniej była informacja, że jakaś część drużyny nie przyszła.