Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Frenkie, musisz nam pomóc asystami, bramkami, kluczowymi podaniami, jak to robią najlepsi pomocnicy, którzy zarabiają podobne lub mniejsze pieniądze od ciebie.
Tymczasem De Jong:
0
@kamilop Ferran miał wszystkie cechy, żeby być wzmocnieniem w Barcelonie. Prawda jest taka, że nie ma żadnej gwarancji, że Olmo będzie wzmocnieniem. Kot w worku za 60 mln euro.
3
@MesQueUnClub96 Widziałeś kiedyś azbest na dachu nowego mieszkania? Jest rakotwórczy i ma zniknąć w najbliższych latach. Najczęściej spotykany jako pokrycie budynków gospodarczych.
8
Aspekt finansowy to tylko wymówka, żeby zatrudnić ziomka, który będzie marionetką i Laporta będzie decydował o transferach i jak mamy grać.
1
Istnieje związek między posiadaniem kota a schizofrenią – przekonują neurolodzy.
Według najnowszych badań, posiadanie kota jako zwierzęcia domowego może potencjalnie podwoić ryzyko wystąpienia zaburzeń ze spektrum schizofrenii.
Australijscy naukowcy związani z Instytutem Mózgu oraz z Ośrodkiem Badań nad Zdrowiem Psychicznym działających przy Uniwersytecie w Queensland przeprowadzili metaanalizę 17 badań opublikowanych w ciągu ostatnich 44 lat w 11 krajach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Wszystkie wspomniane badania koncentrowały się na przyczynach wystąpienia zaburzeń schizofrenicznych.
– Znaleźliśmy związek między przebywaniem w towarzystwie kota a zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń związanych ze schizofrenią – wyjaśnia psychiatra John McGrath, jeden z autorów badania opublikowanego w czasopiśmie naukowym „Schizophrenia Bulletin”.
ℹ️ NG
1
@Mattems Carlo najlepiej wie jak wykorzystać zawodników których ma w kadrze. Taktykę dobiera do każdego rywala, jak trzeba utrzymać sie przy piłce to sie utrzymają, jak trzeba grać kontrami i zamurować to tak grają. Real jest bardzo uniwersalny i elastyczny, głównie dlatego tak dużo sukcesów w Lidze Mistrzów. Zamykając sie na jeden styl i grając z każdym przeciwnikiem to samo, tak jak Barcelona - jesteśmy bardzo łatwo rozłożeni na czynniki pierwsze, nie ma elementy zaskoczenia. Jak główny plan nie wypali to sie kompromitujemy, jesteśmy jak dzieci we mgle i spuszczamy głowy w dół. Marzy mi sie trener z otwartą głową, który nie boi sie ryzykować i wie, że samym posiadaniem piłki spotkań sie nie wygrywa.
0
@FcPortoFan1999 a witam, jak zdrówko?
9
City odpadło z Ligi Mistrzów, więc już Mistrzostwa Ligi nie odda.
1
@Rust_Cohle życzę smacznego wszystkim czytającym.
1
Joachim Loew wolny na rynku transferowym, wyciągnąłby Barcelone z gówna?
11
Misiek z przekazem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Kto sie przywalił? Gdzie ja go oceniam? :D Napisałem przecież, że każdy ma jakieś hobby. Zejdź na ziemię chłopie, bo chyba procenty jeszcze trzymają po świętach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Volk zobacz jakie Felix daje liczby, większość spotkań wchodzi z ławki a aktualnie ma 9 bramek i 6 asyst we wszystkich rozgrywkach. Taki zawodnik to prawdziwy skarb dla drużyny.
4
@JiXSaw Cancelo obowiązek, Felix zajebisty joker, byłoby pięknie gdyby udało sie go ściągnąć za małe pieniążki.
4
@MesQueUnClub96 Nie ma sensu o to żeby dwie tak wybitne jednostki sie sprzeczały. To tak jak porównywać piłkarsko Inieste do Xaviego. Każdy z wam ma swoje atuty i mocne strony. Prawda jest taka, że @FcPortoFan1999 wykręcił taki wynik, że ty musiałbyś mieć wifi w szkole, żeby sie zbliżyć.
0
@FcPortoFan1999 przecież pracujesz normalnie i funkcjonujesz, każdy ma jakieś hobby :D
0
@MesQueUnClub96 przepraszam, to z miłości.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@MesQueUnClub96 nie masz podjazdu do niego, a po drugie wykryto u ciebie doping.
5
@FcPortoFan1999 Nie bądź taki skromny, zasłużyłeś na to. Kiedy my spaliśmy, ty tu byłeś, kiedy my imprezowalismy, ty tu byłeś. Poświęciłeś sie całym sercem i są efekty.
9
Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale jesteśmy prawdopodobnie świadkami rekordu świata na la rambli. @FcPortoFan1999 od rana walczy i brakuje mu tylko kilku komentarzy do 200 w dzisiejszy dzień, jest to najprawdopodobniej rekord, który będzie nie do pobicia, przez kilka pokoleń. Wyjątkowa jednostka, z niesamowitymi umiejętnościami, ma dar i talent od Boga. Trzyman kciuki byku. Zrzucamy sie na jakiś puchar z ali-express?
2
@Kgorecki2500 mi bardziej czarna i brązowa smakuje.
1
@Gall przecież Xavi zarabia tyle co np Tuchel, Mourinho, dwa razy więcej od Artety i Xabiego Alonso. A taka legenda trenerka jak Ancelotti ma tylko 1 mln euro rocznie więcej od naszego szkoleniowca.
6
Ole Sæter po strzeleniu pięknego gola dla Rosenborga:
"Wrócę teraz do domu, wezmę telefon do lewej ręki, kuta** do prawej i będę oglądał tę akcję. To będzie długi wieczór."
https://x.com/francoisplateau/status/1774850449650143690
3
@MesQueUnClub96 nie dziwne, że makowiec ci sie przejadł, skoro przy każdym zgłoszeniu użytkownika, musisz go zjeść u @wpwelement
1
ciekawe czy to prawda
9
to zwykła podszywka @Kapitan hawk byłby dumny.
0
@BorzyKrzys chciałem tylko pomóc, nic więcej.