22

Frenkie, musisz nam pomóc asystami, bramkami, kluczowymi podaniami, jak to robią najlepsi pomocnicy, którzy zarabiają podobne lub mniejsze pieniądze od ciebie.

Tymczasem De Jong:


0

@kamilop Ferran miał wszystkie cechy, żeby być wzmocnieniem w Barcelonie. Prawda jest taka, że nie ma żadnej gwarancji, że Olmo będzie wzmocnieniem. Kot w worku za 60 mln euro.

3

@MesQueUnClub96 Widziałeś kiedyś azbest na dachu nowego mieszkania? Jest rakotwórczy i ma zniknąć w najbliższych latach. Najczęściej spotykany jako pokrycie budynków gospodarczych.

8

Aspekt finansowy to tylko wymówka, żeby zatrudnić ziomka, który będzie marionetką i Laporta będzie decydował o transferach i jak mamy grać.


1

Istnieje związek między posiadaniem kota a schizofrenią – przekonują neurolodzy.

Według najnowszych badań, posiadanie kota jako zwierzęcia domowego może potencjalnie podwoić ryzyko wystąpienia zaburzeń ze spektrum schizofrenii.

Australijscy naukowcy związani z Instytutem Mózgu oraz z Ośrodkiem Badań nad Zdrowiem Psychicznym działających przy Uniwersytecie w Queensland przeprowadzili metaanalizę 17 badań opublikowanych w ciągu ostatnich 44 lat w 11 krajach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Wszystkie wspomniane badania koncentrowały się na przyczynach wystąpienia zaburzeń schizofrenicznych.

– Znaleźliśmy związek między przebywaniem w towarzystwie kota a zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń związanych ze schizofrenią – wyjaśnia psychiatra John McGrath, jeden z autorów badania opublikowanego w czasopiśmie naukowym „Schizophrenia Bulletin”.

ℹ️ NG

1

@Mattems Carlo najlepiej wie jak wykorzystać zawodników których ma w kadrze. Taktykę dobiera do każdego rywala, jak trzeba utrzymać sie przy piłce to sie utrzymają, jak trzeba grać kontrami i zamurować to tak grają. Real jest bardzo uniwersalny i elastyczny, głównie dlatego tak dużo sukcesów w Lidze Mistrzów. Zamykając sie na jeden styl i grając z każdym przeciwnikiem to samo, tak jak Barcelona - jesteśmy bardzo łatwo rozłożeni na czynniki pierwsze, nie ma elementy zaskoczenia. Jak główny plan nie wypali to sie kompromitujemy, jesteśmy jak dzieci we mgle i spuszczamy głowy w dół. Marzy mi sie trener z otwartą głową, który nie boi sie ryzykować i wie, że samym posiadaniem piłki spotkań sie nie wygrywa.

0

@FcPortoFan1999 a witam, jak zdrówko?

9

City odpadło z Ligi Mistrzów, więc już Mistrzostwa Ligi nie odda.


1

@Rust_Cohle życzę smacznego wszystkim czytającym.

1

Joachim Loew wolny na rynku transferowym, wyciągnąłby Barcelone z gówna?

11

Misiek z przekazem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise Kto sie przywalił? Gdzie ja go oceniam? :D Napisałem przecież, że każdy ma jakieś hobby. Zejdź na ziemię chłopie, bo chyba procenty jeszcze trzymają po świętach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Volk zobacz jakie Felix daje liczby, większość spotkań wchodzi z ławki a aktualnie ma 9 bramek i 6 asyst we wszystkich rozgrywkach. Taki zawodnik to prawdziwy skarb dla drużyny.

4

@JiXSaw Cancelo obowiązek, Felix zajebisty joker, byłoby pięknie gdyby udało sie go ściągnąć za małe pieniążki.

4

@MesQueUnClub96 Nie ma sensu o to żeby dwie tak wybitne jednostki sie sprzeczały. To tak jak porównywać piłkarsko Inieste do Xaviego. Każdy z wam ma swoje atuty i mocne strony. Prawda jest taka, że @FcPortoFan1999 wykręcił taki wynik, że ty musiałbyś mieć wifi w szkole, żeby sie zbliżyć.

0

@FcPortoFan1999 przecież pracujesz normalnie i funkcjonujesz, każdy ma jakieś hobby :D

0

@MesQueUnClub96 przepraszam, to z miłości.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@MesQueUnClub96 nie masz podjazdu do niego, a po drugie wykryto u ciebie doping.

5

@FcPortoFan1999 Nie bądź taki skromny, zasłużyłeś na to. Kiedy my spaliśmy, ty tu byłeś, kiedy my imprezowalismy, ty tu byłeś. Poświęciłeś sie całym sercem i są efekty.

9

Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale jesteśmy prawdopodobnie świadkami rekordu świata na la rambli. @FcPortoFan1999 od rana walczy i brakuje mu tylko kilku komentarzy do 200 w dzisiejszy dzień, jest to najprawdopodobniej rekord, który będzie nie do pobicia, przez kilka pokoleń. Wyjątkowa jednostka, z niesamowitymi umiejętnościami, ma dar i talent od Boga. Trzyman kciuki byku. Zrzucamy sie na jakiś puchar z ali-express?

2

@Kgorecki2500 mi bardziej czarna i brązowa smakuje.

1

@Gall przecież Xavi zarabia tyle co np Tuchel, Mourinho, dwa razy więcej od Artety i Xabiego Alonso. A taka legenda trenerka jak Ancelotti ma tylko 1 mln euro rocznie więcej od naszego szkoleniowca.

6

Ole Sæter po strzeleniu pięknego gola dla Rosenborga:


"Wrócę teraz do domu, wezmę telefon do lewej ręki, kuta** do prawej i będę oglądał tę akcję. To będzie długi wieczór."

https://x.com/francoisplateau/status/1774850449650143690


3

@MesQueUnClub96 nie dziwne, że makowiec ci sie przejadł, skoro przy każdym zgłoszeniu użytkownika, musisz go zjeść u @wpwelement

1

ciekawe czy to prawda


9

to zwykła podszywka @Kapitan hawk byłby dumny.


0

@BorzyKrzys chciałem tylko pomóc, nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?