Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 Wystarczy, że Nato przestanie pomagać i Ukraina sama sobie nie poradzi.
6
kiedy ojciec chce wychować córkę jak syna :D
1
@P33ck Aktualnie tak, ale po ewentualnej wygranej nad Ukrainą, jestem przekonany, że będą wojować dalej. Nie wiem kogo zaatakują, ale to jest sens życia Putina.
2
@Forsyth @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 on bardzo sprytnie usypia czujność...
0
@Robert1603 coś w tym jest, ciężko nie dać sobie wejść na głowę
2
Putin
14
coś w tym jest
https://x.com/FCBZelo/status/1773032377041740087
15
najlepsze uczucie dla dorosłego faceta, piękny moment w życiu ojca.
8
nadchodzi masowa mobilizacja w rosji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Culer9002 chore, przecież jeszcze przy tym pocałunku, sama go przytuliła i nie wyglądała jak pokrzywdzona.
34
Ale ten świat jest chory, Rubialesowi grozi ponad 2 lata więźnienia, za pocałowanie zawodniczka, gdzie ta sama zawodniczka, śmiała sie z tego autokarze i śpiewała o wspólnej randce.
13
Śmieszą mnie takie reakcje po gwizdku, na boisku nie potrafiłeś udowodnić, że jesteś lepszy, to bierz wynik na klate jak prawdziwy facet, a nie pajacujesz, żeby być w centrum uwagi.
0
@Kengo nie przypomina ci go wyglądem? :D
2
@Kengo czemu pomarzyć? nie są to duże pieniądze, jak kogoś sprzedamy będzie nas na niego stać.
12
wyglądał jak Ryan Gosling
2
@Volk Z drugiej strony Mbappe i Haaland w jego wieku, grali jeszce więcej. Teraz są najlepszymi zawodnikami na świecie.
25
niesamowity jest ten małolacik
1
@MesQueUnClub96 Przecież to beka Dodi, nie śledzisz ich konta na Xie?
23
Salamon
https://x.com/Rozglosnia3/status/1772755486821032295
6
@lukaszbrk No niby tak, ale patrząc np na strzał Piotrowskiego - był najgroźniejszy w całym spotkaniu.
1
@takisobiektos @Technik w każdym spotkaniu są jakieś straty, to nieuniknione. Jednak dzisiaj zagraliśmy z ogromną pewnością siebie, nie było widać strachu i paniki. Dla mnie osobiście to zasługa sztabu szkoleniowego. Polacy wyszli jak na wojnę, gramy dalej, bo mentalnie byliśmy lepiej przygotowani.
59
Ale pokazaliśmy jaja i charakter w tym spotkaniu, pierwszy raz w życiu widziałem, taką pewność siebie, przy każdej decyzji naszych zawodników. Mentalnie? klasa sama w sobie.
32
kolejny raz...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
ale to są ananasy
1
Jacek Kurowski: mecz zostanie wygrany na ziemi, to będzie kluczowe.
2
@Barcasub Lepszy Dodi w garści, niz Popitek na dachu.
1
@MesQueUnClub96 teścio mnie
3
Mam nadzieję, że ktoś ma teczki na ludzi, którzy nie wierzą w naszą reprezentację. Trzeba po wygranym meczu, założyć im sprawy, wyciągnąć hajsu na biedne dzieci, za brak patriotyzmu w narodzie. Ewentualnie ban na kilka dni od @wpwelement