Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Hahah, no jasne. Poczytaj co pisałeś wyżej. Zamiast sie przyznać do błędu to wyszedłbyś z twarzą, to ty odwracasz kota ogonem i jeszcze dajesz chore argumenty, żeby obronić Alvesa jak np przykład Mendiego, który nie ma nic wspólnego. Ale wariacik, masakra
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
@Firestone Kończę już właśnie, myślałem, że może nie znają sprawy i z chęcią sie doinformują. Jednak ewidentnie, cos nie styka :)
0
@Emhyr Ale ty sie orasz, Mendy siedział do sprawy i nigdy nie był skazany wyrokiem. Idz pobiegaj byku, zrób sobie przerwę od internetu. Wyjdzie ci na dobre.
1
@szkodastrzepicryja @BarcaInfo Nie kradnie artykułów zza granicy i nie podpisuje ich swoim nazwiskiem. Co najwyżej kopiuje/udostępnia informacje transferowe, dodając nazwisko twórcy informacji. Jest to ogromna różnica.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barcasub chodzi o to, że jak cie gej/trans wykorzysta seksualnie i ci sie nie spodoba, to może ci sprawe założyć.
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Emhyr Ale tłumaczenie, twoim tokiem rozumowania, każdy co został skazany może być uniewinniony. Dlaczego w ostatniej wersji powiedział, że był pijany i nie pamięta? Gdzie wcześniej sie nie przyznawał, później sie przyznał do oralu a ostatnią wersją było, że był pijany i to go usprawiedliwia xD
0
@Emhyr To kaucji też nie wpłacił, bo to z mediów? wyroku też nie dostał? wszystkie oficjalne informacje wrzuca prasa, która ma dostęp do sprawy. Skąd ja mam mieć dostęp do akt? Wszystkie hiszpańskie media, były na sprawie i nawet wrzucali zdjęcia Alvesa, po tym jak został skazany na 4.5 roku.
0
@Who_you_mam No tak, bo jak ktoś edytuje to jest nagrzany. mocny kolejny argument.
0
@Emhyr Przecież masz oficjalne informacje, za co i na ile został skazany. Nieźle odpływasz.
0
@Barcasub Obejrzyj filmik osób które od początku śledzą sytuację i opisują wszystko faktami, to zmienisz zdanie. Nie chce mi sie kolejny raz przestawiać 20 dowodów, bo wy i tak używacie tego samego argumenty, bez podstawowej wiedzy.
0
@Who_you_mam co ma edytowanie do tego? niezły masz argument.
0
Komentarz usunięty
13
@Emhyr Przecież został skazany wyrokiem, tylko nie prawomocnym, bo ma prawo sie odwołać, jak każdy inny obywatel. Na ciuchach dziewczyny, była sperma Alvesa, siniaki i miała pogryzioną warge. Alves upierał sie, że do niczego nie doszło, zmieniał zeznania 5 razy, w dodatku pracownicy klubu, zeznali że słyszeli krzyki. Wspólni znajomi potwierdzili w zeznaniach, że poszli zapalić do palarni. Macie mnóstwo filmików o tym, z dowodami to nie obejrzycie, tylko wybielacie bez jakichkolwiek argumentów zwyrola, który zgwałcił kobiete. Widziałeś sytuację i sprawę Mendiego? przecież to całkiem inny przypadek i nie ma sensu tego porównywać.
7
Komentarz usunięty
9
@Popitek12 to jest twój idol?
5
@TR3YWAY On buduję fundament pod złotą piłkę. Jak będzie sezon, w którym kilku zawodników, będzie branych pod uwagę, wygra Vinicius, bo walczy z rasizmem i sie nie poddaje. Medialnie on jest teraz największy, gdzie sie nie wejdzie wszędzie o nim piszą.
22
tak to właśnie wygląda
12
cos w tym jest...
5
@Blanco16 Niesamowite jak ten mecz z Napoli i Atletico, zaślepił wam pracę Xaviego od początku sezonu. Jesteśmy bardzo słabi w obronie, nie mamy schematów w ofensywnie, tracimy sporo bramek po przez stałe fragmenty gry, jak już wygrywamy to najczęściej indywidualnosciami. Jak odpadniemy z Psg, kolejny raz zmienisz, zdanie na temat jego pracy? Sam Xavi mówił, że zespół sie nie rozwija i musi odejść, żeby to sie zmieniło. Wszyscy to widzą, a część ludzi żyje jakąś złudną nadzieją, że cokolwiek sie zmieni w dłuższej perspektywie, prawda jest taka, że Xavi nie ma pomysłu na ciągnięcie tego projektu. Nie ma odpowiedniego doświadczenia i umiejętności trenerskich, żeby radzić sobie z kryzysem i problemami. Jak coś nie idzie drużynie, to spuszcza głowę i nie potrafi zareagować. Jak dla ciebie, jest to odpowiedni trener to później sie nie dziw, że zaliczamy regres.
1
@Rust_Cohle Zajebisty pomysł, stoły są tanie, można go łatwo złożyć i rozłożyć w chacie.
2
@Rust_Cohle Polaka rodaka oglądaj, a nie go skreślasz, bo przegrywa. A po drugie nie wiem, co jest ciekawego w oglądaniu tego Pink-Ponga.
0
@Rust_Cohle Ale sezonowiec, młody sie wstydzi za ciebie. Nie rób mu przypału.
1
@TR3YWAY bierz przykład i odkładaj siano, kiedyś też postawisz :D
0
@TR3YWAY wy to Panowie za dużo sie w Fife nagraliście, najwięcej do powiedzenia odnośnie odejścia ma sam piłkarz. Klub nie wypcha na siłe zawodnika, który dopiero przyszedł i podpisał kilkuletnie kontrakt.
6
a wy jak tam zakolaki? ^^