7

w życiu trzeba być cwanym i przebiegłym


6

nowi użytkownicy na la rambli :D


1

@Reviven To już gruba teoria spiskowa. Było wielu w szkółce Barcelony, którzy poszli za hajsem.

2

@Reviven A on czasem nie szantażował Barcelony?, że chce tyle i tyle, bo ma lepsze oferty. Cos mi sie kojarzy, że podobnie jak Moriba, chciał zarabiać duże pieniądze, będąc dzieckiem. Wiedząc o złej sytuacji finansowej naszego klubu. A co do nienawiści to mi osobiście jest obojętny. Najgorszą głupotą byłoby za niego płacić, jego szansa już uciekła, bo wybrał pieniążki.

0

@MesQueUnClub96 Oby tak było, ale mam wrażenie, że skończy sie kolejny awansem Realu do finału.

3

@MesQueUnClub96 Za krótko żyjesz jeszcze na tym świecie Dodi.

8

@MesQueUnClub96 i kupił ją młodziutki @Comentateiro

6

@Zoker Guardiole, Kloppa, Ancelottiego też rozliczasz po każdym odpadnieciu z Ligi Mistrzów? Przecież na każdego trenera idzie coś znaleźć, to sport - każdy przegrywa.

54

@Zoker Nic mnie nie bawi tak jak umniejszanie Lucho który, zdobył tryplet, sezon później krajowy dublet, a ze średnią reprezentacją Hiszpanii był w półfinał Euro (odpadł po karnych) i zrobił finał Ligi Narodów.

23

Xavi: dajta więcej transferów :D


5

@Cygan BRC ponoć z kątowni

3

Przecież Xavi z taką kadrą jaką ma Borussia, by sie zapłakał i wyszedł z grupy w Lidze Europy :D

9

@jerzychytrus przecież konto masz od 12 dni, więc jak od 2 lat? ^^

36

Ciężko sie z tym nie zgodzić


1

@clyde To wróżenie z fusów. BvB nic szczególnego nie zagrało w tym półfinale. Kolejny raz Psg odpadło, bo zabrakło szczęścia i skuteczności.

8

Kylian :D


13

Poziom szczęścia Borussi na poziomie Realu Madryt w Lidze Mistrzów.

3

Hummels jest nieśmiertelny. Pamiętam go od dzieciaka, a on nadal gra na najwyższym poziomie.

3

Idealne podsumowanie Dembele: albo się udo, albo sie nie udo :D

1

@FcPortoFan1999 Barcelona będzie jego kochanką, odskocznia od nudnej brzydkiej zony- jaką będzie w przyszłości Liverpool. Wybierze pięknie grając Barcelone, z potężnym Nunezem w ataku :D

5

Najbardziej w ewentualnym przyjściu Nuneza przeraża fakt, że @Rust_Cohle jest jego wielkim fanem i zacznie kibicować Barcelonie haha

2

@BorzyKrzys Mnie ogólnie wszystkie prace na podwórku odprężają. Od koszenia trawy po dziabanie, cięcie drzewa czy sadzenie krzewów/drzew owocowych. Uwielbiam robić coś u siebie i cieszyć sie z efektów.

0

@Gall Ten Włoch to sie nadaje do kompromitacji różnicą 4-5 bramek ze średniakami. Jest bardzo podobny do Xaviego i tu nie chodzi tylko o wygląd.

0

@Rewolucja123 No to prawie, brakowało pojedynczej bramki czy asysty.

0

@Amidamaru Przecież w Realu i Chelsea, Holender miał dobre statystyki. Strzelał, asystował i robił Double-Double w sezonie.

4

@BORO_12 Np taki Robben całe życie grał tak samo i robił jeden schemat i wychodziło. Jak zawodnik robi coś na odpowiedniej szybkości i technice, nie ma opcji żeby jakikolwiek obrońca go zatrzymał w dłuższej perspektywie. Więc to wróżenie z fusów, nic więcej.

4

@Amidamaru Czytałem wiele opinii, dużo osób ma podobne zdanie, że to głównie wina pomocników, którzy nie wspierają defensywy tak jak w poprzednim sezonie. Oczywiście, żeby nie było, że usprawiedliwiam obrońców, ale wystarczy zerknąć na nasze stracone bramki, w wielu z nich nasi pomocnicy nie wracali na czas, gubili krycie, czy nie potrafili przerwać akcji w kluczowym momencie.

2

@NeroTFP1 A mnie nadal bolą kompromitacje tak samo. Chciałbym mieć tak jak ty :)

8

Ktoś zrobi tort na rocznice?


8

@Sulimo jedyny szczery i prawdziwy, w tym zakłamanym świecie internetu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?