2

@TR3YWAY Szczęsny chce dużo pieniążków, jaki ma to sens?, skoro byłby 2 bramkarzem. Już pomijając fakt, że Wojtek by sie na to nie zgodził, bo chce grać w pierwszym składzie.

7

Uwielbiam takie rozkminy :D


0

@takisobiektos Pytanie jak z drużynami które mogą wylądować w 1 Lidze i z tymi, które chcą walczyć o Puchary.

1

@joloskyy Zawsze tego typu sytuację powielają sie w Madrycie, to jest bardzo dziwne.

1

@Lanosss Kulesza jest wielkim kibicem i był Prezesem Jagielonii, więc wątpię, patrząc na fakt, że aktualnie jest prezesem PZPN.

0

Jaja to dopiero będą w ostatniej kolejce Ekstraklasy, będzie multi-liga a są tylko 4 wozy VAR. Ciekawe kto zostanie wydymany.

0

Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz. Oglądałem ostatnio jakiś mecz w Ekstraklasie. Listkiewicz w tym spotkaniu puścił kilka razy ewidentny spalony, żeby mieć potwierdzenie z Varu. Wczoraj jeden z najważniejszych spotkań w roku, bardzo stykowa sytuacja i on pokazuje spalonego, gdzie nie ma pewności? Czym to jest spowodowane, że nie dali sobie możliwości interpretacji? Gdzie w naszej Lidze dają sobie czas. Bardzo dziwna reakcja patrząc, że mają kilka minut na podjęcie decyzji.

4

Potężna reprezentacja Czesia Michniewicza


2

@mekston Najgorsze jest to, że w top3 najprawdopodobniej będzie Mbappe, Bellingham i Vinicius. Wszyscy w przyszłym sezonie zagrają w Realu. Nie są to za przyjemne czasy dla nas.

1

@P33ck wątpię, że Anglia cokolwiek wygra. Oni lubią frajerzyc.

0

@mekston A kto według ciebie może mu zagrozić po wygranym Euro? Mało sensownych nazwisk, patrząc tak na szybko.

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz, złota piłka to też przede wszystkim medialnosc. A o nim rozmawia cały piłkarski świat. Dla mnie osobiście, tylko inny zawodnik Realu może zabrać mu złotą piłkę, po ewentualnymi zwycięstwie w Lidze Mistrzów i Lidze.

0

wszyscy zgodni?


3

@escarabajo Napisałeś, że finał im sie należał. Więc odniosłem sie do wcześniejszych spotkań, gdzie byli piłkarsko słabszym zespołem, a i tak przechodzi do kolejnej rundy. Gdyby Bayern awansował, nikt za kilka dni nie pamiętałby o stylu.

1

@escarabajo Twoim tokiem rozumowania Real nie zasłużył na ćwierćfinał, bo Lipsk był lepszy. Co więcej, nie zasłużył na półfinał, bo City było lepsze. Historia nie pamięta o stylu, brutalne ale prawdziwe.

1

@Pedri16Future Ostatnia szansa, żeby go sprzedać i zarobić. Kwestia czasu jak znów wypadnie z kontuzją, już teraz przez kontuzje- fizycznie jest wrakiem piłkarza, który przypomina 40 latka.

0

Chcą sprzedać trzon zespołu, a zostawić De Jonga i Pedriego, bardzo mądre posunięcie.


6

az strach sie bać :D


0

@JordiAlbion nie zmienia to faktu, że powinno być 2-2 i dogrywka.

0

@JordiAlbion co ma piernik do wiatraka?

0

Thomas Tuchel:

"Jak wytłumaczyć te ciągłe powroty Realu Madryt? Sędziowie mają na to wpływ...

Liniowy nas przeprosił, ale co z tego?"



0

@PatrychoO A gdzie ja napisałem, że każdy miał postawić? :D Masa ludzi z la rambli obstawia mecze. Ci sami piszą komentarze, że byli przekonani o awansie Realu przy prowadzeniu Bayernu.

1

Najbardziej bawią komentarze ludzi, którzy piszą, że i tak byli przekonani o awansie Realu przy wyniku 0:1 dla Bayernu. Wszyscy wiedzieli, nikt nie postawił i nie zarobił dobrych pieniążków :)

0

@FabianekMrozek to dwóch nie zeszło z urazami?

0

@Katalonbar po środku.

0

@MesQueUnClub96 Nie martw sie Dodi, w końcu coś trafisz. Jak to mówią? Raz na rok to i kogut jajko zniesie.

2

@QQL5 Problem leży w przygotowaniu fizycznym. Co że trener będzie kazał im biegać, skoro oni nie są na to przygotowani? Barcelona latami to zaniedbała, nie da sie tego zmienić w kilka miesięcy.

2

@GeneralXavi przecież Borussia by nas rozjebała w półfinale.

3

Piłkarze Realu chcą "umierać" za swoje barwy, to robi ogromną różnice.

6

Nico kocik niesamowity


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?