Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ciężko sie o coś przyczepić. Chciałbym zobaczyć Fodena ze złotą piłką w przyszłości.
2
Warto dodać, że najczęściej odpoczywa z tymi najsłabszymi.
OptaJose: Barcelona nie przegrała ostatnich trzynastu meczów, na które wychodziła bez Ronalda Araujo (10 zwycięstw, 3 remisy). Dziś doszło do tego czternaste starcie bez porażki.
3
Roberto wchodzi? Czyli dostanie nagrodę, po ostatnim tragicznym błędzie z Gironą.
0
@Pawel13sz za co perm? nie było widać całego mema, więc usunąłem.
1
o matko boska haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Smażona mortadelka robi robotę
1
@BORO_12 U nas bramkarz musi grać dobrze nogami, Bułka to ma? Nie widziałem już dawno jego gry na boisku.
2
Potężny De Zerbi miał prowadzić po sezonie Bayern, Liverpool, Barcelone lub United. Jednak wszyscy sie rozmyślili.
1
@Sulimo no wiesz, jednak 100 mln za trenera brzmi bardzo abstrakcyjnie.
2
@kigani a wiesz, że Glasner to trener?
8
To sie dogadali...
Bayern Monachium złożył ofertę Crystal Palace w wysokości 18 milionów euro za Olivera Glasnera (trener), jednak klub zażądał 100 milionów euro.
[Christian Falk]
2
Ciężka praca się opłaca.
0
@Faro A kto wygląda lepiej od Łunina w Lidze Mistrzów? Chłop swoimi interwencjami wciągnął Real do finału.
5
@NeroTFP1 Rosjanie? Jest ich spora ilość w Polsce, ostatnio zatrzymali trzech, którzy planowali tego typu sytuacje.
1
@Faro Nie pamiętasz juz ile sytuacji wybronił nam z Napoli czy Psg?. W Lidze Mistrzów w tym sezonie stanął na wysokości zadania.
33
Pięknie wyjaśnione.
2
@Criss18Barca Gdyby nie ten łysy Pep Guardiola...
0
@Lionel_Messi10 A kto sie nie odbił? przecież 90% transferów do Barcelony w ostatnich latach to tragedia i wyrzucanie pieniążków w błoto.
0
@ShawnC No przecież formuły 1:1 jest kluczowa, żeby ściągać zawodników z topu. Jak chcesz kupić najlepszych, skoro możesz wydać tylko 1/4 zarobionych pieniążków?
0
@ShawnC Obecna sytuacja finansowa jest dużo lepsza niz rok, czy dwa lata temu. Tebas otwarcie mówi, że są duże szanse do powrotu 1:1 + Laporta zredukował bardzo mocno limit płac w klubie.
2
@97ketrab pewnie dlatego, że większość nie wie kto to jest :D
1
@Lionel_Messi10 Oriol miał zdecydowanie lepszy sezon w porównaniu do Guido, przed przyjściem do Barcelony, to porównuje.
0
Jest jakiś zawodnik w Barcelonie, dla którego la rambla w pełni jest zgodna i nie chce go sprzedać?
2
@Misiaczek09 @Sulimo wytrwałości i dużo spokoju życzę :D
2
@Lionel_Messi10 Oriol też był uzupełnieniem, minął rok i go wyganiają. Biorą zawodników bez zastanowienia, a później płacz, bo odejść nie chce.
0
@AlwaysBlaugrana Chodzi o sam fakt, że Suarez zrobił to na boisku pod wpływem emocji, co go nie skreśla z bycia dobrym człowiekiem poza boiskiem. Greenwood jest złym człowiekiem w życiu realnym i dobra dyspozycja na boisku tego nie zmieni.
1
A po sezonie będzie wypychany drzwiami i oknami
4
@AlwaysBlaugrana No ja osobiście wolałbym gryźć przeciwnika co mecz na boisku, niz napierdalać i znęcać sie psychicznie nad swoją kobietą.
1
@lucca87 Kogo mamy na środku obrony? Cubarsiego? 17 latka którego bardzo łatwo zajechać, Kounde? który gra tragicznie w środku obrony, Inigo? jest dziadkiem i nie ma doświadczenia w pucharach, Christensen? Którego Xavi chce w środku pomocy czy może Faye/Garcia? Którzy są kotami w worku, bez jakiejkolwiek stabilności.