4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz Ja pierdziele, jak ten Holland tam nie pasuje.. To już Wahlberg grający Sullyego lepiej wpasowałby się jako Drake xD
3
@Rewolucja123 Jeżeli będziemy biegać dalej tak anemicznie to w to nie wątpię. Aktualny sposób na pokonanie Barcelony jest banalnie prosty, wystarczy zarzucić agresywny pressing na naszych i zaczyna się panika, wybijanie piłek na oślep, niedokładne podanie itd. A czy Real będzie potrafił umiejętnie to wykorzystać to już ich sprawa.
1
Benfice puściły zawory
0
O Wielkie potężne Juve dziękuję za gola. Kłaniam się po same kule
7
@neeed Tiki taki i kasztanki
1
@clyde Nudzenie się w robocie jest ciekawsze niż oglądanie tego meczu. No chyba, że chcesz usnąć ;D
0
@Holsik sori aj dont spik london
1
Dest co w Cristiano się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@koeman Dzięki Byku za wystawienie De Jonga. Liczę na dużą ilość rzutów rożnych. Buziaki
0
@Coutinho007 Czuje dziwną potrzebę zobaczenia Barcy w LE. Niech śrubują dalej ten rekord ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Coutinho007 Nie ma co go forsować po takiej kontuzji. Wejdzie pewnie w drugiej połowie.
0
Ewolucja języka Angielskiego ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Witekk10 Do 8
5
Ja pier.. Ale ludzie z tego sensacje robią xD Użytkownicy Twittera analizują ile to razy uśmiechnął się Mbappe do Messiego, czy zostaną przyjaciółmi, a może to wszystko jest sztucznie zaaranżowane.
A tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiemy się już w 2305 odcinku Mody na Paryż.
1
@bartas97 do własnej bramki
3
O to Griezmann umie strzelać, a to ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ankara Messi dzisiaj z golem.
1
@Mario96w Nie zaprzeczam. Chciałbym tak :( Trochę to irytujące jak większość się podnieca danym filmem/serialem, a ty oglądasz i myślisz sobie meh..
1
@paweldunajecfcb Utrzymałeś mnie w przekonaniu, że widownia Netflixa nie należy do najbardziej wymagających odbiorców ;D
0
Jak to jest, że w tym Dortmundzie wiecznie szpital co sezon!?
1
Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Liverpoolu, ale mam nadzieję, że dojadą dzisiaj te Atletico :) Z jakiegoś niezrozumiałego powodu irytują mnie niesamowicie w obecnym sezonie :)
6
@LucaMancini Wersja z napędem to jedyny rozsądny wybór na tą chwilę. W dodatku jak przejdą grę lub im się znudzi to zawsze można ją sprzedać.
1
@Mr8lack Nie, najgorsi są snajperzy ;D Siedzi taki na końcu mapy i jedyne co może robić to skakać jak małpa, żeby cię nie trafił..
0
@fabregas04 To prawie tak samo jak ja z Messim, nigdy nie mogę trafić na jego mecz w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LucaMancini Ja dzisiaj gram gol Messiego i gol Sheriff.
0
@tadzik447 Przecież masz podpisane do czego każdy dźwięk należy :P Masz odgłosy wiatru, kół łazika i helikoptera Ingenuity.
5
Nasa udostępniło dźwięki z Marsa uchwycone przez łazika Perseverance.
0
@HighestInTheRoom Gol Sheriffa po kursie 2.20 jest zbyt kuszący dla mnie
Ajax - BVB +2.5 gola