2

@Pawel13sz Ja pierdziele, jak ten Holland tam nie pasuje.. To już Wahlberg grający Sullyego lepiej wpasowałby się jako Drake xD

3

@Rewolucja123 Jeżeli będziemy biegać dalej tak anemicznie to w to nie wątpię. Aktualny sposób na pokonanie Barcelony jest banalnie prosty, wystarczy zarzucić agresywny pressing na naszych i zaczyna się panika, wybijanie piłek na oślep, niedokładne podanie itd. A czy Real będzie potrafił umiejętnie to wykorzystać to już ich sprawa.

1

Benfice puściły zawory

0

O Wielkie potężne Juve dziękuję za gola. Kłaniam się po same kule

7

@neeed Tiki taki i kasztanki

1

@clyde Nudzenie się w robocie jest ciekawsze niż oglądanie tego meczu. No chyba, że chcesz usnąć ;D

0

@Holsik sori aj dont spik london

1

Dest co w Cristiano się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@koeman Dzięki Byku za wystawienie De Jonga. Liczę na dużą ilość rzutów rożnych. Buziaki

0

@Coutinho007 Czuje dziwną potrzebę zobaczenia Barcy w LE. Niech śrubują dalej ten rekord ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Coutinho007 Nie ma co go forsować po takiej kontuzji. Wejdzie pewnie w drugiej połowie.

0

Ewolucja języka Angielskiego ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Witekk10 Do 8

5

Ja pier.. Ale ludzie z tego sensacje robią xD Użytkownicy Twittera analizują ile to razy uśmiechnął się Mbappe do Messiego, czy zostaną przyjaciółmi, a może to wszystko jest sztucznie zaaranżowane.
A tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiemy się już w 2305 odcinku Mody na Paryż.

1

@bartas97 do własnej bramki

3

O to Griezmann umie strzelać, a to ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ankara Messi dzisiaj z golem.

1

@Mario96w Nie zaprzeczam. Chciałbym tak :( Trochę to irytujące jak większość się podnieca danym filmem/serialem, a ty oglądasz i myślisz sobie meh..

1

@paweldunajecfcb Utrzymałeś mnie w przekonaniu, że widownia Netflixa nie należy do najbardziej wymagających odbiorców ;D

0

Jak to jest, że w tym Dortmundzie wiecznie szpital co sezon!?

1

Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Liverpoolu, ale mam nadzieję, że dojadą dzisiaj te Atletico :) Z jakiegoś niezrozumiałego powodu irytują mnie niesamowicie w obecnym sezonie :)

6

@LucaMancini Wersja z napędem to jedyny rozsądny wybór na tą chwilę. W dodatku jak przejdą grę lub im się znudzi to zawsze można ją sprzedać.

1

@Mr8lack Nie, najgorsi są snajperzy ;D Siedzi taki na końcu mapy i jedyne co może robić to skakać jak małpa, żeby cię nie trafił..

0

@fabregas04 To prawie tak samo jak ja z Messim, nigdy nie mogę trafić na jego mecz w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@LucaMancini Ja dzisiaj gram gol Messiego i gol Sheriff.

0

@tadzik447 Przecież masz podpisane do czego każdy dźwięk należy :P Masz odgłosy wiatru, kół łazika i helikoptera Ingenuity.

5

Nasa udostępniło dźwięki z Marsa uchwycone przez łazika Perseverance.


0

@HighestInTheRoom Gol Sheriffa po kursie 2.20 jest zbyt kuszący dla mnie
Ajax - BVB +2.5 gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?