4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Wincyj tego mięsa, wincyj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolomen2 Cod jak cod. Multi poniżej swojego poziomu nie schodzi. W dodatku tym razem jest aż 20 map w nowym Codzie. Obejrzyj sobie jakiś stream z Coda na Twitchu i sam sobie odpowiedz czy chcesz się w to bawić.
0
@Encore Ok.
0
@Ciule123 Tak.
4
@Ciule123 Czy to jeden z tych legendarnych wywiadów, których nikt nie widział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FC1899Barca Lapcio i Perez to podobno dobre ziomeczki. Może kierownik poratuje jakimś eurosikiem na budowe stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MateS Po meczu z Bayernem to już usłyszałbyś od co poniektórych #XaviOut xD
2
@Rewolucja123 Ja tu tylko słyszę napinaczy o uja wartą ZP. Aż z chęcią zobaczyłbym jakiegoś Winicjusza zdobywającego ZP. La Rambla to byłaby w żałobie do końca roku xD
0
@Colin94 Panie, ja to właśnie wjeżdżam live na Napoli po kursie 2.50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@DaPidejpi Ej, ta promocja to chyba tylko na PC ;D
https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-miesiace-xbox-game-pass-pc-za-4-zlote-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/
0
@DaPidejpi U mnie pokazuje, że za pierwszy miesiac 4 ziko, dopiero potem 54 zl. Płacisz przez Paypal?
https://ibb.co/1sZMhZm
0
@DaPidejpi Ja już kiedyś korzystałem i widze, że dalej mam taką opcje za 4 ziko, więc chyba dla każdego.
1
@Momals11 ale nie wygrali. Taka mała różnica.
0
@SonBarcaGoku Bo to Atletico. Drużyna autobus, grający toporny futbol, ot co. Im więcej strzelą tym drewniakom tym lepiej.
0
@Volk Masz za swoje, nie gra się takich niskich kursów.
7
Haha jazda z tym Atletico xDD
1
Więcej Liverpool, chce zobaczyć płaczącego Simeone :)
0
@MiGzi Urodziny szwagra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Doj*bany ten Torres xD
0
Niech te Live dojedzie te śmieszne Atletico :)
0
A Messiemu co znowu, że nie gra?
0
O potężny Milanie, wygraj meczyk i wzbogać biednego Polaka o kilka groszy
2
@LucaMancini Myślałem, że te wspólne konta bankowe to tylko taka legenda.. a jednak to istnieje..
0
@pyra92 Nie bez powodu zwlekali ze zwolnieniem Koemana, a jak w końcu doszło do zwolnienia to prosili jego o obniżenie odszkodowania ;D
1
Ronaldo co ma parcie na strzelanie goli w końcówkach meczu w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla żeby się nie zakiwał na śmierć w tym deszczu.