4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman 2 gole Barcy na wyjeździe? Jak ty samobójca ;D
0
@reloaded Może i gówno, ale sprzeda się, chlanie przed kamerami u nas w modzie.
0
@Hawajczyk Suarez nie strzelał w LM, więc chcieli znaleźć kogoś innego. Falcao nie wzięli, bo nie był Holendrem. Cavaniego nie przyjęli, bo podobno chcieli odmładzać kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Manaj? Ten 24 letni chłop, który obleciał już 9 klubów i nigdzie go nie chciano?
0
@Kwiatek67 Martin Braitwhaite.
0
@PIWOSZ89 znany rasista cmonBrug
1
@RonnieVEB Oby wygrana, Betis leci po mistrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dzisiaj potężny Betis dojeżdża te śmieszne Atletico :)
2
@El dominatore On we własnej głowie nie ma poukładane, a co dopiero coś układać na boisku xD
1
@Neutral Akurat to było kwestią czasu ;D
0
@xVENUMx Szkoda dobrego piwka na taki meczyk.
1
@Djzordon Chyba się jednak uda.
0
@Djzordon Ostatnio stracili, dzisiaj na luzie pewnie wygrają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Nie bez powodu Lapcio czekał ze zwolnieniem Kumana tyle czasu, zapewne nie mógł wyciągnąć Xaviego wcześniej.
2
@macio_944 Messi depresji by dostał.
2
@Krystian1588 Tomasz Karolak, wybitna rola.
1
@Fenyx Akurat Vallhala ma chyba oddzielna wersję gry. To nie jest patch. Tylko cos jak dwie oddzielne gry na PS4 i PS5.
1
@Fenyx next gen patch powinien się pobierać automatycznie jako aktualizacja do gry pod warunkiem, że masz gre zainstalowana
4
@Mns21 Co roku to samo.. A ludzie jak głupi. Chyba sam wydrukuje wyniki ZP i zrobię zdjęcie w ciemny pokoju aparatem 2 mpix, bo to dodaje wiarygodności xD
80
Już zacieram rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@kkbarca Pedri jaka mina na końcu - Co jest kur.. gdzie Kuman? xD
0
Ewidentnie za długo trwa ta passa wygranych meczy Napoli. Trzeba chyba postawić na nich kuponik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kwiatek67 nie nie, wydaje mi się, że będzie chłopakiem od podawania wody. Będzie mógł robić pranki z butelką wody
2
@PatrychoO Mogliby dać jakiemuś Winicjuszowi tą ZP przynajmniej byłoby zabawniej.
0
@SinMistico xD Tak, ciekawi mnie czy pani sprzątająca kibelki na Camp Nou się pożegna. Jeśli tego nie zrobi to na pewno Kuman miał z nią kosę..
3
@MesQueUnClub96 Zatrudnienie swojego kumpla na stanowisko "tymczasowego" trenera to była fantastyczna decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mathew86 Chce zobaczyć twoją mine jak Roberto będzie wychodził w pierwszym składzie :)
0
@GeraltzKatalonii Przybliżyłem na maksa i dalej nie wiem kto to jest xD To jest Sanchez?
1
@Piernik Właśnie, że nie. Co poniektórzy są tak zapatrzeni w niego, że nawet gdybyśmy spadli do 2 ligi to by mówili, że to nie jego wina, tylko piłkarzy
0
@kkbarca Ta, to teraz będzie slodzenie wszystkim, a Xavi na każdy trening będzie przynosił po lizaku dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)