4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Po co trzymać bąka w dupie, niech se polata po chałupie.
1
@Rust_Cohle i tak to przeczytają nawet jak usunąłeś ;D
2
@Kwiatek67 Stary wracający z mlekiem po latach, ale zapomniał kupić płatków, więc musiał się wrócić..
4
@MESSIah16 Możesz. Pod warunkiem, że zmienisz nick na BarcaInfo i twój post osiągnie ponad 100 herbikow.
4
@sergio5 W Marsylii jest totalnie bezużyteczny. O czym ty mówisz xD To już lepiej grać z Pique na 9
1
@Hosh Gdybyśmy tak drżeli przy wyniku 3:0 to może byśmy dzisiaj nie przegrali :)
8
@horang No kur.. Comeback z 3:0, tylko głupi by się nie cieszył..
0
@JohnnyBarca Coutinho wie, że w Barcelonie może sobie na to pozwolić, bo tam panuje potulna atmosfera. Przy Kloppie to by leciał w podskokach.
0
@_catalan i co w związku z tym? ;D
0
@Uukasz_93 i zostajemy z Neto? Brzmi jak plan..
1
@tristan87 Chyba chciałeś powiedzieć, w której minucie dostanie karnego ;D
0
@FCB_dimiC grając gorzej są wyżej w tabeli i w dodatku zajmują pierwsze miejsce w grupie LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale to ty dzwonisz.
0
@Katalończyk 99 Patrząc na to ile czasu ludzie bronili Koemana odnoszę wrażenie, że Xavi nie wygrywając niczego przez kolejne 5 lat będzie dalej w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Barce będziesz chciał już wyłączyć po pierwszej połowie, więc już jeden ekran mniej ¯\_(ツ)_/¯
0
@ArterkHD A kto mówił, że będzie musiał grać, karniaczek wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Cristiano z golem po kursie 2.60, jak ktoś nie ma co zrobić z kasą ;p
1
Ale dzisiaj walka kalekow piłkarskich ;D Celta wygrała tylko jeden mecz u siebie, a Barca nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe w Lidze ;D
1
@DaPidejpi Dlatego o kant dupy rozbić tą ZP. Taki pomocnik, obrońca czy bramkarz mają niskie szanse na wygranie tego syfu. Napastnik zawsze będzie bardziej medialny, co czyni go z automatu faworytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
1
@macio_944 Wincyj tego mięsa, wincyj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolomen2 Cod jak cod. Multi poniżej swojego poziomu nie schodzi. W dodatku tym razem jest aż 20 map w nowym Codzie. Obejrzyj sobie jakiś stream z Coda na Twitchu i sam sobie odpowiedz czy chcesz się w to bawić.
0
@Encore Ok.
0
@Ciule123 Tak.
4
@Ciule123 Czy to jeden z tych legendarnych wywiadów, których nikt nie widział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FC1899Barca Lapcio i Perez to podobno dobre ziomeczki. Może kierownik poratuje jakimś eurosikiem na budowe stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MateS Po meczu z Bayernem to już usłyszałbyś od co poniektórych #XaviOut xD
2
@Rewolucja123 Ja tu tylko słyszę napinaczy o uja wartą ZP. Aż z chęcią zobaczyłbym jakiegoś Winicjusza zdobywającego ZP. La Rambla to byłaby w żałobie do końca roku xD
0
@Colin94 Panie, ja to właśnie wjeżdżam live na Napoli po kursie 2.50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika