4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Akurat. Po pierwszej połowie nie będziesz chciał już patrzeć na ten mecz ;D
0
Coś przegapiłem? Jeszcze wczoraj kurs na Barce był wyższy, teraz niższy od Realu. Benzema nie zagra?
0
Kursik po 1.50, że walka się skończy w pierwszej rundzie? Jak to nawet nie pewniaczek, to żyła złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Umarł. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ElPonczato kogo?
1
@PatrychoO O, to jutrzejszy mecz jest o 16. Dobrze wiedzieć xD
0
@TylkoBarca7273 Jakoś po 22.
0
@donleo12 Co? Myślałem, że to tylko taki mem xD
1
@ranger3120 Mam dokładnie ten sam procesor i kartę ;D Mogę ci śmiało powiedzieć, że jest na to mała szansa. Wypadałoby procesor odświeżyć. Ja dałem sobie spokój i wolałem kupić konsole, przynajmniej mam spokój i nie musze patrzeć na wymagania gier.
0
@ranger3120 Pewnie miesiąc przed premierą, ale nie licz na to, że będą to niskie ;D
2
@ElKamil Jaki wałek byczku. Gol Furth po kursie 2.0 wchodzi jak w masełko ;d
0
Jak to jest, że Borussia co sezon ma u siebie szpital..
1
@JimMorrisonFCB Oby nie :) Tam nie ma dla nich miejsca.
0
@!34RC3!_0N4 -2.5 gola weszło jak w masełko EZ
0
@DaPidejpi ty masz problemy ze wzrokiem gościu.
0
@DaPidejpi No właśnie ty wyglądasz na tego co ćpie Copium, jeżeli uważasz to za idealne odświeżenie. Może przejrzysz na oczy, kiedy Tommy trafi do Fortnite jako nowa postać xD
PS Nie zapomnij złożyć preordera na Remaster GTA V. Klimat jak i fizyka został zachowany, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DaPidejpi Klimat tych gier zostaje zachowany? Nie kojarzę, żeby były plastusie w pierwowzorze xD
https://ibb.co/Ct986Wq
0
@macio_944 A mnie się w ogóle nie podoba ten kierunek arytsytyczny.. Postacie wyglądają jak wykonane z modeliny https://ibb.co/wQxLfbG żadnego w tym uroku i sentymentu. To wygląda jak dziecko stworzone przez twórców Robloxa, gdzie na czele stał Ubisoft.
2
@Ojciec5tkidzieci Walić remastery, które są zwyczajnym skokiem na kasę. Jak już coś to tylko remake.
2
@hardmind Ta szczególnie fabularnie, gdzie Mafia 1 bije te wszystkie 3 część GTA na głowę ;D Gusta, guściki kolego
0
@VegetaPolska Nie no, zajebista cena.. Trylogia Mafii, gdzie w zestawie miałeś Remake i dwa remastery kosztował 249 zł na premiere.
0
@cat_r37 hahahaha, co to kur.. jest xDD Moderzy by to lepiej odpicowali.
0
Cena GTA Trilogy Definitive Edition na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One będzie wynosiła 269 zł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dv7wisnia Liga Konfidentów
0
@SuperPatsonFCB Nie, ja tu pisze o tym oburzeniu, że nie ma tego w TV. Każdy dobrze wie, że wszystko odchodzi od tradycyjnej telewizji i idzie w stronę streamingu. Natomiast to, że Viaplay jest niedopracowana to już inna sprawa.
0
@MesQueUnClub96 To w takim razie trzeba wyjść z jaskini.
0
@Uukasz_93 Chłop co chce używać TV do oglądania transmisji na żywo w 2021 porvalo