1

@Mario96w Jeżeli chcesz spróbować coś nowego z owoców morza to polecam Mule. W polskich restauracjach jest przeważnie wersja po Marynarsku, czyli ta klasyczna. Duszone na białym winie :)

2

@Mario96w Smażone kalmary to raczej jako przystawka. Coś w stylu krążków cebulowych.

Natomiast jeśli chodzi o ośmiornice to różnie z tym bywa, nie każdemu może to smakować. Nie dość, że twarda to i gumowa. Troche takie risky na rocznicową kolacje.

0

Pojawił się pierwszy teaser polskiej gry The Invincible na motywach powieści Stanisława Lema. Zapowiada sie nieźle.


1

@masq Jeżeli w pobliżu jest sporo wifi to może być problem ze stabilnością. Pomaga zmiana na 5Ghz, ale zasięg wifi się zmniejsza.

1

@sebqPL Do 5 dni roboczych

2

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego użytkownika jak @Pawel13sz na La Rambli. 0/10 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@MarioVeB! Do tego puszczają na Viaplay, więc 30 dni za friko wejdzie jak w masło.

4

@RobiS No widzisz, trzeba mieć to coś w sobie, żeby lubić tego typu gry. Mnie im bardziej irytuje tym bardziej chce to przejść. Trochę podchodzi to pod masochizm ;D

2

@HighestInTheRoom Chcesz posmyrać moje włochate nóżki? Cenie sobie naturalność.

17

@agaFCB Weź ten czerwony.

14

@busquets5 Te same żarty przemielone tysiące razy..

5

@Rust_Cohle Na luzie, nie ma przepisów, które zabraniają pracownikowi mieć dwie umowy o pracę.

2

@Pilka_jest_okragla Głupie porównanie, zważywszy na to, że kredki trzymają się dlużej niż Aguero

0

@domin1515 Daje mu miesiąc i znowu się wysypie.

0

Powiedział do usłyszenia :(

1

Jak walkower to kupon unieważniony, co nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RR Jakość jak żyleta.. jak odejdę 10 metrów od telewizora

3

@Getek Chłop ma zatwardzenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Klopp włączył się Sousie

5

Ja pier.. Znowu Węgrzyn na tym TVP xD

0

Gol Albanii czy 5 kartek w meczu. Co wydaje się pewniejsze?

0

@Pilka_jest_okragla Tak tak, ominął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podziwiam ludzi, którzy dalej w to wierzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Nic nie daje, mam w to wywalone :)

1

@Kacper1432 Wyjebongo. Czy jestem jedyną osobą, która ma wywalone w tą ZP? Dla mnie równie dobrze może wygrać Vinicius. Mam to gdzieś ;D

1

@Messibestplayerintheworld Poczuli oddech potężnego Newcastle na plecach (° ͜ʖ °)

1

@Encore To jaki poziom prezentuje Ameryka Południowa w porównaniu do Europy to jakiś żart. Dostaną trójkę od Francuzów i tyle z tego będzie. W 2018 ledwo co wyszli z grupy i tym razem będzie podobnie.

0

Iksde, beka z typa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?