4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Gol Sheriffa po kursie 2.20 jest zbyt kuszący dla mnie
Ajax - BVB +2.5 gola
2
@Joe_Pesci Byku, ta trylogia ma również działać na smartfonach. To będą podbite tekstury. Nie oczekuj za wiele ;D
6
@amanter Dwa ostatnie mecze Ligi Narodów były ciekawsze niż ta cała Copa America w tym roku..
1
@Kondziubarca Ja bym wyciągał. Nie potrafią wygrać u siebie z Crystal od 3 lat. Śmierdzi remisem.
0
@DaPidejpi Patrząc na to, że koszt samych trzech cheeseburgerów to 16,5 Ziko. To 18 zł za ten zestaw nie jest zła.
PS Matcha latte jest na zimno.
Ogólnie polecam Matcha (Nie piłem tej z maka). Dobra japońska zielona herbata.
1
@Janas11224 Do świąt będzie za pół ceny tego co jest teraz. Ja się przejadłem graniem w to samo od 3 części
0
Do maka dzisiaj trafił limitowany zestaw Maty https://ibb.co/mFBDNtp
1
@kuz Nie bolał. Jak znieczulenie zeszło i nie boli to powinno być okej.
3
@FafitFCB Zakapturz mnicha i ci przejdzie.
1
@AllBundy Ostatnio? Od meczu z Bayernem :D
0
Gol Valencii po kursie 1.55 wchodzi jak w masło xD
1
@KrwawiaceoczyVEB Internet kompletnie inaczej to odbierze. Beczunia będzie kręcona.
0
@Janas11224 Barcelona nie strzeli po kursie 7.50, aż symbolicznego piątaczka rzuciłem ;D
0
Alba już szuka wymówki, żeby nie lecieć do Monachium (° ͜ʖ °)
0
Legenda głosi, że liga niemiecka posiada obrońców xD
2
Oby Alba tego meczu nie oglądał.
0
Piłka podana dosłownie na tacy dla Lewego ;D Tylko sobie nóżką machnął
0
@Hanok Mam to gdzieś :)
1
@TR3YWAY
0
@jeyx77x Jak to się klei? Nie wraca do poprzedniego stanu? Sprężynka może się przestawiła albo złamała, otwórz pada i sprawdź.
Jak się złamała to zawsze możesz kupić nową przez allegro i podmienić. Nic skomplikowanego. Tutaj jest na przykład do Xbox one. https://allegro.pl/oferta/sprezyna-sprezynka-przycisku-rt-lt-pada-xbox-one-6755228846
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liverpool jak na razie forma mutant. Bawią się jak chca ;p
3
Startuje hejt park z Wardęga, jeżeli jest ktoś zainteresowany
0
@Azi Strona i tak ma problemy ze stabilnością, a ty chcesz jeszcze dorzucać tagi ;D
0
@GeraltzKatalonii Ja wiem, że to ciężkie, ale jest na to łatwe rozwiązanie. Nie czytać tych komentarzy.
0
@Transu96 Kasa się skończyła :(
1
@IronSanHybrid Jest spoko, ale w moim przypadku trwałość była tragiczna 2-3 godziny. Tak to bym pewnie dalej używał ;p
0
@Kgorecki2500 Czyli następny sezon z Koemanem, ale koks, bo Enrique na pewno nie opuści reprezentacji przed MŚ xD
Ja pier.. Co ci dziennikarze ćpają..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i po Hurkaczu, było docisnąć w drugim secie..