7

Niedługo do sprzedaży trafi największy model Lego Expert i będzie nim Titanic. Cena? Jedyne 630 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AllBundy Tak
(Mam wywalone w znaki)

2

@Worny To co, Xavi do Newcastle i niech się zabawi w Guardiole z nieskończonym budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@DaPidejpi Okienko transferowe 22/23

Topowi piłkarze: Zawsze marzyłem o grze w takim klubie jak Newcastle.

2

@Criss18Barca L.A Noire od Rockstara

1

Ale za to łokieto żółtej już nie dostanie ;D

0

@eydeem Chłop ma prawie 40 lat, jak ma się inaczej zachowywać? ;D
Ja oglądam w zależności od tego co potrzebuje. Wychodzi nowa gra to oglądam Lirika, variety stream 39daph, coś głupiego Mizkif, podróżowanie po świecie Jinnytty itd.

5

@DonMatteo901 Jak ty to robisz, że zawsze jak wklejasz link z twittera to musi to spi*przyć :D

1

@Gosciuu Każdą popularną osobę w internecie można podpisać pod influencera. Taki Stanowski również jest influencerem.

2

Wyciekły zarobki streamerów z Twitcha, ale będzie młyn


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mr8lack Jak masz Ea Play to bodajże od jutra możesz już grać.

34

@NaFazieHitman Kwota to chyba obliczona ze wzoru Hajty.

0

Widzę, że dzisiaj premiera Windows 11, ktoś już instalował? Warto?

1

@Songo91 Aguero i Dembele to tylko kwestia czasu, aż znowu pójdą na L4.
Ja to czekam na powrót Wielkiego Brajtłajta, który zastąpi tego żenującego Skywalkera na boisku.

0

@l0Messini Ale problemów z oddychaniem nie masz? Jeżeli faktycznie trafiła do oskrzeli to kaszel pomoże jej się dostać do przewodu pokarmowego

0

@l0Messini Pewnie była zarażona koronaświrusem. Ja bym się już pakował do grobu na twoim miejscu :)

0

@RR Signal? Ten komunikator dla foliarzy? ;D

1

@Nazio87 Jak najbardziej. Krytyk kulinarny :)

1

@PatrychoO Jak masz zamiar grać na PC to upewnij się tylko, że masz komputer z NASA, bo optymalizacja będzie zapewne skopana na premierę jak to Ubisoft.
Ja to wolę poczekać na pierwsze recenzje, a i tak kupie pewnie na promocji na święta.
Już wole wydać kasiore na Back 4 Blood i Bf 2042 w tym mięsiąc niż na ten kotlecik.
PS Fajna dynia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

46

0

@TheNekro94 Ja to mam chyba za bardzo wywalone w życie innych, żeby przeglądać Facebooka ;D Instagram to już w ogóle. Jedynie co to messenger.

10

@kamil9040 Przecież na Facebooku stara Januszerka została ;D

1

@sintesox Jestem zdania, że Koeman tak nie uważa.

5

Działa wam internet? Bo mi nie działa.

1

@MesQueUnClub_87 Jak na Ubisoft przystało, niczego Wielkiego się po nich nie spodziewam ;D

1

@Joe_Pesci Czekam na pierwsze recenzje, bo po gameplayu widze, że znowu odgrzewany kotlet..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?