4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niedługo do sprzedaży trafi największy model Lego Expert i będzie nim Titanic. Cena? Jedyne 630 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AllBundy Tak
(Mam wywalone w znaki)
2
@Worny To co, Xavi do Newcastle i niech się zabawi w Guardiole z nieskończonym budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@DaPidejpi Okienko transferowe 22/23
Topowi piłkarze: Zawsze marzyłem o grze w takim klubie jak Newcastle.
2
@Criss18Barca L.A Noire od Rockstara
1
Ale za to łokieto żółtej już nie dostanie ;D
0
@eydeem Chłop ma prawie 40 lat, jak ma się inaczej zachowywać? ;D
Ja oglądam w zależności od tego co potrzebuje. Wychodzi nowa gra to oglądam Lirika, variety stream 39daph, coś głupiego Mizkif, podróżowanie po świecie Jinnytty itd.
5
@DonMatteo901 Jak ty to robisz, że zawsze jak wklejasz link z twittera to musi to spi*przyć :D
1
@Gosciuu Każdą popularną osobę w internecie można podpisać pod influencera. Taki Stanowski również jest influencerem.
2
Wyciekły zarobki streamerów z Twitcha, ale będzie młyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mr8lack Jak masz Ea Play to bodajże od jutra możesz już grać.
34
@NaFazieHitman Kwota to chyba obliczona ze wzoru Hajty.
0
Widzę, że dzisiaj premiera Windows 11, ktoś już instalował? Warto?
1
@Songo91 Aguero i Dembele to tylko kwestia czasu, aż znowu pójdą na L4.
Ja to czekam na powrót Wielkiego Brajtłajta, który zastąpi tego żenującego Skywalkera na boisku.
0
@l0Messini Ale problemów z oddychaniem nie masz? Jeżeli faktycznie trafiła do oskrzeli to kaszel pomoże jej się dostać do przewodu pokarmowego
0
@l0Messini Pewnie była zarażona koronaświrusem. Ja bym się już pakował do grobu na twoim miejscu :)
0
@RR Signal? Ten komunikator dla foliarzy? ;D
1
@Nazio87 Jak najbardziej. Krytyk kulinarny :)
1
@PatrychoO Jak masz zamiar grać na PC to upewnij się tylko, że masz komputer z NASA, bo optymalizacja będzie zapewne skopana na premierę jak to Ubisoft.
Ja to wolę poczekać na pierwsze recenzje, a i tak kupie pewnie na promocji na święta.
Już wole wydać kasiore na Back 4 Blood i Bf 2042 w tym mięsiąc niż na ten kotlecik.
PS Fajna dynia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
46
Twitter stonks
https://x.com/Twitter/status/1445078208190291973
0
@TheNekro94 Ja to mam chyba za bardzo wywalone w życie innych, żeby przeglądać Facebooka ;D Instagram to już w ogóle. Jedynie co to messenger.
10
@kamil9040 Przecież na Facebooku stara Januszerka została ;D
1
@sintesox Jestem zdania, że Koeman tak nie uważa.
5
Działa wam internet? Bo mi nie działa.
1
@MesQueUnClub_87 Jak na Ubisoft przystało, niczego Wielkiego się po nich nie spodziewam ;D
1
@Joe_Pesci Czekam na pierwsze recenzje, bo po gameplayu widze, że znowu odgrzewany kotlet..