4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech City dalej sobie klepie, skoro tu wystarczy jedna solidna kontra, żeby im strzelić xD
1
Guardiola jak bansuje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lig Ę
0
Szpakowski yikes..
0
@Woland10 City i strzelanie wiecej niż 2 bramek topowym drużynom xD
20 strzałów i może 2 bramki uda im się wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mam pewien problem z przeglądarką od kilku dni. Filmiki na YouTube lub streamy na Twitchu automatycznie się pauzują same z siebie z jakiejś przyczyny. Ktoś miał podobny problem i wie co z tym zrobić?
0
@Vebrol a ty mój :)
0
@Vebrol Byku, bezpieczniej zagrać o1.5 na PSG po kursie 3.05 albo brameczke Leo po 3.30. Messi strzelił 7 goli w 5 meczach przeciwko drużynom Guardioli.
0
Fajne te Napoli w LE, takie nie za mocne.
2-0 ze Spartakiem aktualnie ;D
0
@czółkovsky Dobry marketing w sensie, że będzie o tym głośno. Takie same komentarze były podczas Hejt Parku, a widzów przybywało i przybywało :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@czółkovsky Samobój? Raczej dobry marketing :P
4
@Vebrol La Rambla byłaby w żałobie do końca roku. Nie dość, że odpadniemy z LM to i jeszcze Lewandowski dostanie ZP. Trudne życie Ramblowicza :(
1
@IronSanHybrid Widziałem już xD
4
Wyciekł trailer remasteru GTA SA, którego Rockstar nie opublikował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mokrychlopiec https://pl.canalplus.com/black-week?pm_source=pl_canalplus&pm_medium=homepage&pm_campaign=Platforma-CPlus-persSC-MKT-SAL-PRO&pm_content=pblack-week
0
Czy Messi kiedykolwiek przegrał z drużyną Guardioli?
0
Jeszcze tylko brakuje, żeby Lewy wygrał ZP. Żałoba na La Rambli do końca roku gwarantowana.
1
@AllBundy Po przegranej z Bayernem psycha mu siadła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legnlet to chodząca bomba. Zdjąć go, Araujo na środek i Dest IN
0
@ArterkHD U mnie również, ale -3.5 gola, więc raczej na luzie ;d
1
@Dertinho Przełączyłem na chwile na polski stream z Barcą i momentalnie wróciłem na angielski. Fajni ci komentatorzy w tej Polszy.
0
Ja pier.. Zapomniał pod którym przyciskiem miał strzał :(
0
@ElKamil Czy na farcie czy też nie. Kurs się przez to nie zmniejsza :P
Edit. Po reakcji wnioskuje, że nie zagrałeś mojego kuponu :(
0
Gol Ronaldo po 2.30 jak w masełko :)
0
Neure pijany.
3
@Sulimo Ja posiadam Game Passa na PC i użyłem go może z trzy razy. Takie to użyteczne, ale dla Casualowych graczy pewnie nie lada gratka.
A jeśli chodzi o nowego X to jest dla mnie bezużyteczny z jednego powodu. Microsoft postanowiło wydawać wszystkie gry na Xboxa również na PC, więc no.. Po jakiego groma kupować skoro posiadam Pieca :D
PS Ps5 sprzedaje się dalej lepiej niż XSX. 11mln v 6mln.