9

@Encore Żaden fajny pojedynek. Simeone już rozpracowuje jakim modelem busa wyjść na United.

1

@Encore Żółw z miłą chęcią załaduje samobója by wspomóc swój przyszły klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przegranie już z pierwszym rywalem w LE całkiem roztrzaska psyche tych piłkarzy.. A tu jeszcze trzeba powalczyć o 4 miejsce w lidze..

0

@kamiVeB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO Ta, na Camp Nou, bo na wyjeździe zawsze było z nimi ciezko

17

Bracia de Jongowiec, jak ja ich k**wa nienawidzę.

0

@ronni37 Schnąca farba ma lepsze zwroty akcji niż te chłopaki wyscigowkach robiące kółka przez prawie 2h ;D

1

@marcin62 Rtsów? Chyba pomyliłeś serie :P Pewnie masz na mysli Warhammera III.

2

@pt9 CDP robi masowo te aktualizacje na PC i konsole jednocześnie. To jest to samo.

0

@pt9 W sensie jakie aktualizacje?

4

@leviOsa SteelSeries Rival 100 -129 zł. Najlepsza tania myszka do gier (fpsów)
https://www.x-kom.pl/p/263594-myszka-przewodowa-steelseries-rival-100-czarna.html

1

@Yiamuiaijahaima Wystarczyło wpisać u Wujka Google "Messenger". Jakaś awaria. https://www.tabletowo.pl/facebook-messenger-awaria-10-12-2021/

0

@PatrychoO Gameplayowo nie była niczym szczególnym, ale mnie wciągnął klimat i historia pierwszej część, aż dziwi mnie, że nie powstał serial/film.

0

@PatrychoO Zapowiedzieli Wonder Woman ;D

1

Alan Wake 2 po tylu lat w końcu zapowiedziany.


4

Star Wars Eclipse. Nowa gra tworzona przez Quantic Dream. W końcu jakieś porządne studio się bierze za to.


1

@Pawel13sz Cavani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przysięgam ten klub nie uczy się na błędach..

1

@PatrychoO Młoty to też nie byle kto, a tym bardziej Borussia z Haalandem na czele.

4

Koks okładka nowego CD-Action
@macio_944 @clyde


1

@Piorun Patrząc na to jak komunikacja jest zapchana z rana + czuć na sobie oddech chłopów co nie myli zębów z rana. Jestem za.

0

Haha, tego nie widziałem. Kibice Barcy błagali Mullera na FB, żeby dali wygrać Barcelonie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mariosss20 Ta, albo całkiem się dobijemy przegrywając z jakimiś Rangersami..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Busket :)

3

Gol Dembele po kursie 4.00, jeżeli ktoś jest zainteresowany. Za piątaczka można wjechać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Comentateiro To równie dobrze możemy wziąć walkower i pakować się do domu :P

0

Biedny Alba [*] :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?