4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Encore Żaden fajny pojedynek. Simeone już rozpracowuje jakim modelem busa wyjść na United.
1
@Encore Żółw z miłą chęcią załaduje samobója by wspomóc swój przyszły klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Przegranie już z pierwszym rywalem w LE całkiem roztrzaska psyche tych piłkarzy.. A tu jeszcze trzeba powalczyć o 4 miejsce w lidze..
0
@kamiVeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO Ta, na Camp Nou, bo na wyjeździe zawsze było z nimi ciezko
17
Bracia de Jongowiec, jak ja ich k**wa nienawidzę.
0
@ronni37 Schnąca farba ma lepsze zwroty akcji niż te chłopaki wyscigowkach robiące kółka przez prawie 2h ;D
1
@marcin62 Rtsów? Chyba pomyliłeś serie :P Pewnie masz na mysli Warhammera III.
2
@pt9 CDP robi masowo te aktualizacje na PC i konsole jednocześnie. To jest to samo.
0
@pt9 W sensie jakie aktualizacje?
4
@leviOsa SteelSeries Rival 100 -129 zł. Najlepsza tania myszka do gier (fpsów)
https://www.x-kom.pl/p/263594-myszka-przewodowa-steelseries-rival-100-czarna.html
1
@Yiamuiaijahaima Wystarczyło wpisać u Wujka Google "Messenger". Jakaś awaria. https://www.tabletowo.pl/facebook-messenger-awaria-10-12-2021/
0
@PatrychoO Gameplayowo nie była niczym szczególnym, ale mnie wciągnął klimat i historia pierwszej część, aż dziwi mnie, że nie powstał serial/film.
0
@PatrychoO Zapowiedzieli Wonder Woman ;D
1
Alan Wake 2 po tylu lat w końcu zapowiedziany.
4
Star Wars Eclipse. Nowa gra tworzona przez Quantic Dream. W końcu jakieś porządne studio się bierze za to.
1
@Pawel13sz Cavani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przysięgam ten klub nie uczy się na błędach..
1
@PatrychoO Młoty to też nie byle kto, a tym bardziej Borussia z Haalandem na czele.
4
Koks okładka nowego CD-Action
@macio_944 @clyde
1
@Piorun Patrząc na to jak komunikacja jest zapchana z rana + czuć na sobie oddech chłopów co nie myli zębów z rana. Jestem za.
0
Haha, tego nie widziałem. Kibice Barcy błagali Mullera na FB, żeby dali wygrać Barcelonie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mariosss20 Ta, albo całkiem się dobijemy przegrywając z jakimiś Rangersami..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Busket :)
3
Gol Dembele po kursie 4.00, jeżeli ktoś jest zainteresowany. Za piątaczka można wjechać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Comentateiro To równie dobrze możemy wziąć walkower i pakować się do domu :P
0
Biedny Alba [*] :(