4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Image ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Suarez w ciele de Jonga
0
@kaamil1910 Zajebisty kom, dupnij sobie piwerko byczq i wszyscy będziemy się chichotać.
9
Luuk De Jong im strzelił i to po wrzutce Minguezy.. Usuńcie swój klub Majorka, wstyd i hańba na całą Hiszpanię xD
2
Zdobyliśmy bramkę i prowadzimy, czyli co.. W drugiej połowie zapominają jak się podaje piłkę i puszczamy oczko Majorce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chelsea xD
1
@Muszynianka Na kacyk to właśnie najlepiej wchodzi śmieciowe żarcie :D
4
@gumaz Fotka sprzed 2 lat, tak btw. https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-martwe-ptaki-na-chodniku-w-centrum-miasta-to-jemioluszki-2981313
1
@VamosGirl Zawsze jest jakaś mała szansa na włamanie. Jak nie szlajasz się po jakiś dziwnych stronach i nie klikasz we wszystko ci wysyłają to nic ci nie grozi. Nie ma co histeryzować :P
0
@Encore Nie warto. Arsenal wygląda dzisiaj dobrze.
6
Bądźmy szczerzy, większość osób ma wywalone w te całe życzenia noworoczne, puste słowa. Zapomina się o nich po kilkudziesięciu sekundach..
0
@Derean To jakaś wersja dla furasów?
2
@Coutinho007 U mnie telefon dzisiaj wyłączony. Wyjebongo :)
0
@PedriTheBest Żeby to tylko o dwie. Średniaki w lidze mają lepszych bramkarzy.
7
@PatrickoBarca Plany takie jak na co dzień. Przeżyć do kolejnego dnia i tak do usranej śmierci.
0
@Vebrol Akurat trochę sianka wpadnie na Sylwestra za gola Ronaldo (zapewne z karniaka)
0
@joloskyy Kij z tym, za kilka godzin trylogia Tomb Raidera będzie za frajer na Epicu. Akurat przed Sylwestrem.
0
@Ibarbo69 Panie, aktualnie używaną kartę to strach się bać kupować.
1
@FC1899Barca A to ciekawe. Nie wiedziałem, że dorabia sobie po godzinach jako astronauta.
0
@Coutinho007 "Dobrze, że to tylko Mallorca" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat u siebie grają dobrze. Zremisowali u siebie z Sevilla, Villarrealem, Valencia, Betisem. Tylko jedna porażka na chacie w tym sezonie.
0
@amanter w NHL to już w ogóle tragedia. Masowo przekładane mecze.
19
Nie wspieram serwisu.
Używam Adblocka.
Inflacja to nie wina Tuska.
Nie złamałem regulaminu serwisu pkt 9.3.17
1
@BlaseR9 Jeżeli nie jesteś jakimś maniakiem Fify to nie zobaczysz różnicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Gang wzajemnej adoracji.
Choć już większa część z nich na banie siedzi ;D
0
@deyna2018 144Hz jest wystarczający nie ma co się pchać w więcej aktualnie.
3
@arkasath Coś mi się wydaje, że nigdy nie ujrzymy tej czwórki zdrowych razem xD Więc problem z ławką rozwiązany.
0
@betonito Jest ziomeczkiem Xaviego i on niego liczy, to wystarczy
0
@Cwaniak4 hmm, a skąd wiesz, że nic w tej sprawie nie robią?