4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kleps0n Pomyliłem De Jongow xD
0
@DaPidejpi Adama i Alves razem na prawej. Jak to będzie symulator wrzutek xD
5
@FC1899Barca Przecież sama odsłoniła tą kołdre xD
0
@Suzu Chopie, aż Fortuna padła. Od godziny nie wstaje xD
3
@LionelM95 Tak, ogladają. Zajrzyj na twitter Pashy to wiele osób zza granicy pyta gdzie mozna obejrzeć.
1
@Tollusiek Płacz? Właśnie na odwrót.
25
@macio_944 GTA Online 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Hubsao Mało, bo kluczy na konsole nie sprzedają. Chcesz taniej, to kupujesz używaną grę, chociażby przez Olx.
0
@marcin62 Gra w Polsce ma premierę o 1:00. Masz przecież mapke na steamie
1
@PatrychoO Ciągle powstrzymuje się od zakupu. Czuję w kościach, że to jedna z tych gier, których bym i tak nie ukończył, szybciej dopadło by mnie znużenie..
0
Gra World War 3 aka Battlefield od polskiego studia jest za friko do 7 lutego, jeżeli ktoś chce przetestować.
https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-weekend-z-world-war-3-na-pc-graj-za-darmo-od-3-do-7-lutego/
0
@Mixtape Mamy już ćwierćfinał Pucharu Króla, więc Real odpada teraz albo w następnym meczu. Dobra passa musi być kontynuowana w Pucharze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wlodek54 Jest gitówa.
PS A jeśli chodzi o motyw to tylko ciemny. Nie wiem jak można używać jasnych trybów, kuje w oczy jak diabli :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Właśnie startuje Hejt Park z Michniewiczem jak ktoś nie ma co robić :P
2
@Sulimo Z tego co pamiętam to lubisz Władcę Pierścieni to sobie obczaj parodie "Władca pierścionka" (2004), jeżeli nie widziałeś. Taka głupota, że szok xD
0
@DCHX Z tego co kojarzę to sam Xavi nalega, żeby pozwolić mu grać.
6
@PatrychoO A to jest jakiś balonik? ;D
0
@szkutnik91 Szpiega podsyłają, żeby obczaić naszą szkółkę z bliska.
0
Wiadomo czy Leo dziś zagra w pucharze?
3
@FC1899Barca Odnoszę wrażenie, że on od początku powinien się tam znaleźć. Mamona będzie, po francusku będzie mógł sobie gadać i gitara.
2
Czy tylko ja mam taki dziwny nawyk chodzenia do sklepu 10 minut przed zamknięciem? Kasjerki muszą mnie nienawidzić..
1
@Bunk420 Tak było, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kondziubarca Spokojnie, będzie miał czym otrzeć łzy :)
0
@jeyx77x W tym sezonie wygląda tragicznie. O celności jego strzałów to już chodzą legendy, idealnie wpasuje się w Barcelonie jeśli chodzi o wykańczanie akcji ;D Natomiast jeśli mówimy o kreacji gry i tworzenie okazji dla kolegów to u niego czegoś takiego nie istnieje. Chyba, że mówimy o wrzutkach na pałe, które i tak nie trafiają do celu :p Oby Xavi miał na niego jakiś pomysł, bo jak na razie wygląda to na transfer na gwałt po tym jak dowiedzieli się, że Dembele w Barcelonie już nie zagra.
1
@JonSnow Ok. :)
77
@sintesox Znam osobiście kilka ludzi, którzy piją i na dłuższą metę, to bardziej szkodzi niż trawka.
0
@macio_944 "niezła grafika", Macieju co ty mówisz?
https://ibb.co/02hMCxs
0
Ronaldo znowu będzie mógł mieć najwyższy rating ( ͡° ͜ʖ ͡°)