4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shadow23FCB Na to już stanowczo za późno ;D
0
Pytanie do osób posiadający Canal+ Sport w TV. Chciałbym załatawić dla ojca na urodziny do oglądania Ekstraklasy. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w te Canal+, Polsaty itd., więc nie wiem jak to wygląda. Tv (LG) nie posiada aplikacji Canal+, więc domyślam się, że potrzebuje jakiegoś specyficznego dekodera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Viajero "Jeże działają w ten sposób, że czołg próbuje go odepchnąć, a jeż toczy się pod czołgiem, aby uniósł czołg nad ziemią, w ten sposób wyłączając go, dopóki załoga nie będzie w stanie prawidłowo zniszczyć jeża"
1
@DaPidejpi Nie, coraz bardziej mam wywalone, ale dzięki temu poszukuje innych sportów do oglądania. Kilka lat temu zauroczylem się NHL i to dzięki potężnemu Valverde, któremu udało się zabić we mnie jakiekolwiek emocje z oglądania Barcy :)
1
@PatrychoO Ja tak przez pół życia nakładem, bo pomagało w szybszym zaśnięciu. Teraz to z jakiegoś powodu bardziej przeszkadza niż pomaga ;d
2
@Esteban_ W rewanżu to nawet nie będą musieli z własnej połowy wychodzić.
1
@fcbarcafan19 Sporo teraz tego wychodzi na wiosne. Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Elden Ring, Shadow Warrior 3, Sifu. Wszystko zależy od tego kto co lubi. Jeżeli grałeś w GT6 to 7'ka też powinna ci się spodobać, po recenzjach wygląda na to, że ulepszają sprawdzoną formułe z poprzednich części.
1
@fcbarcafan19 Na promocji się kupi. Teraz są ciekawsze gry do ogrania :p
0
@prokofiew A jakie ty chcesz jeszcze dać im sankcje? Bo już możliwości powoli się wyczerpują..
6
@Batys Nie, żebym źle życzył Ukrainie, ale im dłużej będą się bronić, tym coraz większe działa będzie wypuszczał Putin. On już nie ma po co się zawracać.
1
@william_wallace Czyli próbowałeś zgrywać szeryfa. Nie tędy droga.
9
@Ghotti Przecież to też jest jakieś fejk konto xD Jeszcze ten link do discorda w profilu ;D
0
Nie sądziłem, że coś takiego przeczytam w tym sezonie ;D
7
@Emhyr Namierzyć? Po co? xD
Proszę bardzo, namierzono go wczoraj
1
@MesQueUnClub_87 Aha włącza się, nie doczytałem. Tutaj masz kilka rozwiązań, sprawdź sobie. https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/how-to-troubleshoot-the-samsung-tv-that-keeps-turning-on-by-itself/
1
@MesQueUnClub_87 Pewnie masz ustawione automatyczne wyłączanie TV po którejś godzinie. U mnie TV wyłącza się po 2h, żeby nie był włączony przez całą noc.
1
Potężny Luuk De Jong zaczyna mnie przerażać.
2
Ojoj, nagle gwizdy na stadionie ucichły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Medium Dożywocie to za mało.
2
@barcelonaLM A mogli użyć skajpaja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Bądźmy szczerzy, Putin nie przyjmie porażki do siebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@marcinK0000 Żeby ten Putin nie wziął tej beki za bardzo do siebie, bo sfrustrowany może wyciągnąć większe działa..
0
@Emhyr Ty myślisz, że Putin nie spodziewał się tych sankcji? Był na nie przygotowany. Zapewne będzie miał na to odpowiedź..
5
@michal26 Otóż to. Putin leci do odcięcia, on już nie ma po co się zawracać. Szybciej by sobie sprzedał kulkę w łeb aniżeli przyjął porażkę.
2
@Emhyr Sporo się mówi, że to po prostu CIA
2
@BombowiecKrawczyk Wiadomo, że jak sektor masz zajęty i się bronisz. To możesz szybko się tam zrespić.