1

Jeszcze z 15 minut i Simeone może zacznie ściągać napastników z boiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A te Atletico znowu z 5 obrońcami.. Oby te United ich dojechało i to tak porządnie :)

0

@Thomson29716 1-1 i dogrywka.

2

@derlysy1979 xD


1

@Alex66 Choć bardzo chciałbym, żeby wyszło z tego cudo, tak staram sie podchodzić do tego z dystansem. Przeraża mnie to, że tworzy to Avalanche Software.. Powtarzalność, mikropłatności, proste gry na licencjach. Do tego wszystkiego wydawcą jest Warner Bros.. Śmierdzi k*tasem na kilometr.

4

@MesQueUnClub96 Próbowaliśmy się oszczędzać w ostatnim meczu i widziałeś jak to wyszło

1

@czosnekfcb Żabka?

0

@zodiak_10 Nie trzeba być hejterem, żeby stwierdzić, że właśnie tak wygląda w tym sezonie ;D

0

@eydeem 2 sezon lepszy od pierwszego. Mam nadzieje, że utrzymają tempo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O kurła, duo Pique i Garcia. Teraz to zaczynam się obawiać o naszą bramkę xD

0

@kuz Żeby nie skończyło się po meczu gadaniem "on powinien wychodzić z ławki" ;D

3

Widzę, że Eric w wyjściowym to już trzeba mieć w głowach, że zaczynamy od 0:1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kamiloza91 Bayern-Live musi się skończyć finałem. Dwie turbo ofensywne drużyny, bez zbędnego klepania. To może być jeden z lepszych finałów.

3

@DonMatteo901 Oby się ponownie wydupcył, tą passę trzeba kontynuować panie Guardiola xD

0

@Colon W Barcelonie większość piłek było grane do niego, więc z pewnością to dla niego nowość, bo nie jest głównym napędowym w PSG i "taktyka" nie kreci się wokół niego. W Paryżu piłkarze jeszcze widzą Mbappe i Neymara. W PSG przydałby się były trener z którym pracował Leo.

0

@zodiak_10 Jak tak dalej będzie, to niedługo zapomni jak wygląda forma ;d

16

Szpakowski co się podniecił strzałem Modrica. Myślałem, że trafił xD

7

Ancelotti wrzucił chyba drugi bieg w żuciu gumy xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ArterkHD Ja zagrałem Betis o1.5 + Messi gol :)

3

@Emhyr a tak naprawdę skończy się nietrafionym karnym. Znając szczęście Leo w PSG.

0

@Dankhog @Esteban_ U mnie nawet SMS przyszedł o freebetcie. Może to dlatego, że nie korzystałem dawno z Etoto. Sorki chłopaki.

0

Freebet 10 Ziko do wykorzystania dzisiaj na Etoto w aplikacji, jeżeli ktoś posiada.

4

Zaraz mnie szlag trafi od tej reklamy T-Mobile (przetrzyj ekran). Co odświeżenie strony to się pokazuje.

1

Wygrana Live + poniżej 3.5 gola po kursie 2.80.
Co tu może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kwasiak98 Już bez przesady. Real też bez Casemiro i Kroosa.

1

@Foro Elche tylko 12 bramek straconych w 12 meczach u siebie. Mogą być ciężary.

2

O kurła, dopiero teraz to zauważyłem. Elche 12 meczów u siebie i tylko 12 straconych bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?