4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za info byczku. Będą grane żółte kartki u buka xD
0
@Ronnie1992 Jaki fejk? Wszystko legit, sam byłem zaskoczony ;D
https://ibb.co/8snh89r
0
@Antimadridista~ Ale to dalej Ronaldo. Jak ma strzelić to z karnego ;D
0
Wiedzieliście, że Ronaldo strzelił 25 bramek przeciwko Atletico w 35 meczach. Z czego 20 z nich było z karnego.
Rzut karny w dzisiejszym meczu jest po kursie 2.80, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
7
Pojawiła się recenzja Elden Ring na CD-Action. 10/10
https://cdaction.pl/recenzje/recenzja-elden-ring-to-nie-jest-dark-souls-iv-to-cos-znacznie-wiecej
Na tą chwilę ocena na Metacriticu z 28 recenzji to 98
@clyde @macio_944
0
@ArterkHD ja mam Btts+ 2.5 gola. I solo bet na bramke Ronaldo po kursie 2.90, karniaczek wpadnie. Portugalczyk jest tragiczny, ale w LM swoje robi. 6 goli w 5 meczach.
2
@Kgorecki2500 Single jest dla ciepłych kluch.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ter Stegen. xDD
0
@PawkoFCB Ja to wyhaczyłem btts po 2.20 ;D
2
Widzę, że piękny Eric w składzie, więc można powiedzieć, że startujemy od wyniku 1:0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD
6
@Azacca Oj wybacz, już wystawiam mu 10 za dobre chęci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Camp Nou dzisiaj po wylewie.. Już nie wiedzą na co gwizdać..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale spanko..
0
@Messibestplayerintheworld ara ara
0
Oby bez Ferrana dzisiaj na 9..
0
@tristan87 xDD
EDIt. Usuneli tweeta xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ten Robert to dobry chłopak, nie przeszkadzał bramkarzowi.
2
@IronSanHybrid Mieli też coś ukłuć z Realem. Przegrali dwa razy do zera :P
2
Serio Bayern dzisiaj puszczany na TVP? W sumie czego ja się spodziewałem..
0
@Litman albo dostanie czerwo ;D
4
O kurła. Widzę, że Vidal w pierwszym składzie przeciwko Live xD Aż zagrałem skromne 5 ziko na żółtą kartkę (Kurs 3.50). Ten wariat wjedzie dzisiaj komuś z buta ;D
1
@szela1899 Spróbuj misji pobocznych. Dla mnie osobiście wydawały się ciekawsze niż główny wątek.
Edit. Ale znam twój ból, miałem to samo z Wiedźminem 3 podchodziłem do gry chyba ze 4 razy i nie potrafiłem tego ukończyć, jakbym grałem na siłe mówiąc sobie, że gra jest fajna, a nie była.. Giga nudy. Do dzisiaj nie jestem w stanie sprecyzować co mi się w grze nie podobało. Może to ten słowiański klimat..
0
@Michu94 Ara ara