0

Dzięki za info byczku. Będą grane żółte kartki u buka xD

0

@Ronnie1992 Jaki fejk? Wszystko legit, sam byłem zaskoczony ;D
https://ibb.co/8snh89r

0

@Antimadridista~ Ale to dalej Ronaldo. Jak ma strzelić to z karnego ;D

0

Wiedzieliście, że Ronaldo strzelił 25 bramek przeciwko Atletico w 35 meczach. Z czego 20 z nich było z karnego.
Rzut karny w dzisiejszym meczu jest po kursie 2.80, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

7

Pojawiła się recenzja Elden Ring na CD-Action. 10/10
https://cdaction.pl/recenzje/recenzja-elden-ring-to-nie-jest-dark-souls-iv-to-cos-znacznie-wiecej

Na tą chwilę ocena na Metacriticu z 28 recenzji to 98
@clyde @macio_944

0

@ArterkHD ja mam Btts+ 2.5 gola. I solo bet na bramke Ronaldo po kursie 2.90, karniaczek wpadnie. Portugalczyk jest tragiczny, ale w LM swoje robi. 6 goli w 5 meczach.

2

@Kgorecki2500 Single jest dla ciepłych kluch.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ter Stegen. xDD

0

@PawkoFCB Ja to wyhaczyłem btts po 2.20 ;D

2

Widzę, że piękny Eric w składzie, więc można powiedzieć, że startujemy od wyniku 1:0
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD

6

@Azacca Oj wybacz, już wystawiam mu 10 za dobre chęci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Camp Nou dzisiaj po wylewie.. Już nie wiedzą na co gwizdać..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale spanko..

0

0

Oby bez Ferrana dzisiaj na 9..

0

@tristan87 xDD
EDIt. Usuneli tweeta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ten Robert to dobry chłopak, nie przeszkadzał bramkarzowi.

2

@IronSanHybrid Mieli też coś ukłuć z Realem. Przegrali dwa razy do zera :P

2

Serio Bayern dzisiaj puszczany na TVP? W sumie czego ja się spodziewałem..

0

@Litman albo dostanie czerwo ;D

4

O kurła. Widzę, że Vidal w pierwszym składzie przeciwko Live xD Aż zagrałem skromne 5 ziko na żółtą kartkę (Kurs 3.50). Ten wariat wjedzie dzisiaj komuś z buta ;D

1

@szela1899 Spróbuj misji pobocznych. Dla mnie osobiście wydawały się ciekawsze niż główny wątek.

Edit. Ale znam twój ból, miałem to samo z Wiedźminem 3 podchodziłem do gry chyba ze 4 razy i nie potrafiłem tego ukończyć, jakbym grałem na siłe mówiąc sobie, że gra jest fajna, a nie była.. Giga nudy. Do dzisiaj nie jestem w stanie sprecyzować co mi się w grze nie podobało. Może to ten słowiański klimat..

0

@Michu94 Ara ara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?