0

Ronaldo znowu będzie mógł mieć najwyższy rating ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Alex66 Wiem i to za bardzo. Na czymś będą musieli zarabiać.
Tsubasa fatality strzał za jedyne 9.99$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@BartqRKO Gra ma być free to play, więc równie dobrze może to być totalna kupa. Czas pokaże.

1

@Sau_Ron Wiadomo, że nowa marka nie przeskoczy takiego giganta jak FIFA.
Każda nowa konkurencja dla Fify jest potrzebny. PES już o własne nogi się potyka, a jakby została sama FIFA na rynku to byłaby jedna wielka stagnacja. Wtedy to EA siedziało by z palcem w dupie i zmieniała tylko numerki przy FIFA.

9

Dla zainteresowanych, dzisiaj o 21 pierwszej pojawi się pierwszy gameplay nowego rywala Fify i PESA.
UFL


0

@Croocers Przydam nam się tyle co nic. Ta jego siła i tak zostanie przygaszona przez hiszpańskich sędziów, którzy przy każdym kontakcie będą widzieć jego faul xD

4

@Sau_Ron Czy stronka fajnie śmiga to dopiero zobaczymy w trakcie meczu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PodkarpackiKibic Ja zmieniałem. Z początku jak przesiadłem się na soczewki to tylko je nosiłem przez 2 lata. Teraz na zmianę noszę soczewki i okulary. Pierwszy raz jak nałożysz soczewki to będziesz miał taki efekt wow, ale wyraźnie :D Ogólnie polecam.

1

@kuba1794 "Morata z miejsca wpasuje się w zespół" Żebyś się jeszcze nie zdziwił.

4

@MesQueUnClub96 Czyli typ zawodnika, którego Barca z miłą chęcią by przytuliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach się bać, jakby znowu grube pieniądze były wywalone na chłopa, który spędzi większość czasu na L4.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@Batys Tak samo jak ja. Widziałem ten bardzo śmieszny żart tylko tysiąc razy.

6

@bartas97 Mocarela to te kulki gluptasku. To ser. Ta woda to zalewa haha, ale każdemu się zdarza pomyłka. Z fartem mordeczko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LeoMesjasz Duże miasto. Nienawidzę tego spokoju na wsi, jakby czas się zatrzymał i mozolnie wlekł się do przodu.. To by mnie zabiło od środka + deprecha gwarantowana w moim przypadku ;d

3

@LeoMesjasz Perła, a najlepiej to chmielowa :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Ta, samobój.

0

panie @Xavi zmiany..

1

@Korsain Ja, fajna dobranocka. Nie wiem czy dotrwam do końca. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką

0

Piękne te nasze kontry...

1

Lewandowski wstąpił w Luka Skywalkera :o

1

@messi564 Również hokej. To była moja odskocznia od nudnej Barcy Valverde i tak już zostało. Oglądam po dziś dzień ;D

0

Czy Messi aby czasem nie miał jakiejś fajnej statystyki jak wychodził na mecz z ławki?

3

Elche znowu narobiło w gacie 2-2 xD

0

@Cvzx Ja nie lubię to co widzę. Miałem nadzieję, że będzie wchodził na końcówki by ratować w razie niepowodzeń Barcy i dodać troche motywacji drużynie, a nie grać całe mecze..

1

@Ronmes Dlatego za długo tutaj nie zostaną jeżeli uzupełnią braki w składzie.

3

@Zbyszard Nazario. Musi wypełnić swoje zadanie, zdobyć hat-tricka dla Barcelony. Nie ma co przekładać.

0

@GeneralXavi Lubie, gdy nie wiem gdzie idę :) A najbardziej to lubie zgubić się w obcym mieście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?