0

@Mario96w Top dna? :)

3

@Emhyr Przegrywamy z Sevillą dwoma bramkami i kończymy rok na ósmym miejscu, daję z 70% szans, na luzie do zrobienia.

1

@RobiS Fleabag, świetna komedia.
Dobry Omen.

5

@AssisMoreira Przecież tam normalnie kupisz buty z Nike, Pumy, Addidas. Jeżeli szukasz czegoś od Gucci to faktycznie do złych sklepów trafiłeś..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KidusFCB Panie, temat rzeka. Z darmowych Apex Legends, Halo Infinite, Warzone.

4

@BARCA1899Messi No faktycznie 200iq. Jak stadion już się rozpadnie w drobny pył to chyba będą grali w ogródku u Laporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@sintesox Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr No i bardzo dobrze. To dobry prorok z Ciebie, a nie zły.

0

@Rewolucja123 Piszesz jak te goldy z czatu spamiące VAC przy każdej akcji ;D Flick jak flick. Jeszcze zrozumiałbym gdyby biegł na tym shortcie, ale on wlekł się na shifcie ;D No cap.

1

@norbi77 Strzały na bramkę, niecelne i zablokowane.

0

@DarkShen Niewielkie.

0

@DarkShen Tak. Na PS5 sam ogrywałem wczoraj.

0

@DarkShen Aktualnie jest darmowy weekend w Vanguardzie na multi. Sprawdź sobie.
@fortunate_son nie jest darmowa. Dopiero będzie w następnym roku prawdopodobnie

0

Kuman wyciągnął z tej drużyny maksimum, no cap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dawaj na remis Elche, będzie śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Wykrakałem xDDD

0

Dzbanele dzisiaj na 9?

0

@Messibestplayerintheworld Ostatnia deska ratunku już ledwo dyszącego Bioware. Spierdzielą to :)

Edit. A nie czekaj, Dragon Age IV ma wyjść pierwsze, więc ME 5 może się nawet nie doczekamy.

2

@kamilop Z Aguero była ta sama gadka, JEŻELI ominął go kontuzje to będzie świetnym wzmocnieniem". Chłop zaraz będzie miał 35 lat, łapie coraz więcej kontuzji, a my chcemy go sprowadzić. Coś nowego? Nie. Ten klub niestety nie uczy się na błędach.

0

@vangoor Akurat kończy mu się kontrakt w czerwcu :)

0

@vangoor Xavi pewnie myśli, że jak cofnie się w czasie, sprowadzi starych piłkarzy to i wrócą stare wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@doc Do czego to doszło, że nie wiem co to za piłkarze w koszulkach Barcy xD

1

@tadzik447 Pamiętam jak dostałem kiedyś książkę "Ostatnie Życzenie". Fajny usypiacz jak ktoś ma problemy ze snem, polecam.

0

@Kgorecki2500 Powodzenia.

3

8

@Rewolucja123 Ah s*it, here we go again.

3

Zapowiedziano Remake pierwszego Splinter Cella. Nie spi*rdol tego Ubisoft..


1

@Baron77 Taki sam haczyk jak z Garcia. Mają lepszy w składzie.

6

Bully 2 > kolejna część GTA

Rockstar musisz. Stanowczo za długo pojawiają się te pogłoski o drugiej części..


0

@pt9 Git, ale słuchać samurai po Polsku to troche taki lipton. Ja grałem z Japońskim dub i napisami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?