4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biedny Alba [*] :(
2
@AdiKingu96 Chyba za lot Barcy do Monachium xD
0
@LionelM95 Twoja sraczka może być złym omenem :/
0
@Medium -3.5 gola po kursie 2.0. Oczekuje tutaj podobnej gry jak z Benfica. Patrząc na to, że Bayern bez Kimmicha, Grotezki + brak publiczności, więc powinna być mniejsza presja na młodziakach.
2
@socha Bez przesady, w ostatnich meczach dochodzi do wielu sytuacji bramkowych, gorzej z wykończeniem.
1
@masq Napastnik. Potrzeba prawdziwego killera w polu karnym..
0
@Sulimo Elessar, było napisane w newsie
3
@ElKamil a Benfice na pewno nie zależy na Lm wolą grać w LE, więc z chęcią przegrają. Tak będzie, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rewolucja123 Ty uważasz, że wygramy 3:0 dominując Bayern, więc no.. Odkąd przyszedł Xavi już całkiem odpłynąłeś [*]
1
Porto, jedna brameczka. Wywalcie te Kotletico z LM
0
@danio1899 Spokojnie, Porto strzeli to zaraz Atletico rzuci się jak poparzone do ataku.
0
@FCB_dimiC Jeżeli to faktycznie Newcastle to jestem w stanie uwierzyć, że będą chcieli go sprowadzić już w zimowy okienku, żeby ratować się ze spadku
1
@Pilka_jest_okragla Lepiej niech nie wychodzi. Jeszcze się chłopak połamie i tyle było ze sprzedaży..
2
@DaPidejpi Patrząc na obrone Live to Klopp chyba puszcza oczko do Milanu :D
1
@draxidox Milan- Live
0
@tomek8756 Problemem może być przegrzewająca się bateria.
0
@Rewolucja123 Mr Wick..
Odnoszę wrażenie, że zobaczę kolejną część Johna Wicka, niżeli Matrixa ;D
0
@Foro Bo wyjebongo mają, a Milan musi wygrać
2
@DaPidejpi Warto dodać, że gra będzie przechodzić na free-to-play
2
@amanter Te wstawki przekonują mnie tylko do killa.. montażysty :)
3
@Coutinho007
W-A-L
K-O-W-E
R
Najlepsza możliwa formacja i jedynie 0:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
La Rambla to chyba przechodzi okres, patrząc na to ilu napinaczy na stronie w ostatnich dniach ;D
0
@Pawel13sz Ekhem, możemy w końcu oduczyć się ściągać piłkarzy, którzy z sezonu na sezonu mają coraz więcej kontuzji? Do niczego to nas nie doprowadzi :)
0
@Vebrol Jak będziesz się tak nastawiać to na pewno nie będzie taki dobry ;D Zawsze tak jest i przychodzi rozczarowanie :p
0
@TR3YWAY Lobanjica. Przecież od początku mówi się o nim.
0
Poleci ktoś jakąś fajną gre dla 8 latka na PC. Kupiłbym mu jakiegoś Coda, żeby postrzelał do dojczów, ale to ja. Jakieś pomysły? Minecraft odpada, bo już posiada.
4
@Rust_Cohle Alba [*]
0
@Kinginiesta Przecież teraz płaci się za każdy miesiąc 20 zł ;D
3 miesiące za 20 zł
https://www.spotify.com/pl/
2
@Jakchcesz Myślę, że zwymiotuje na klawiaturę czytając to samo powtarzające się pytanie :)
0
@RobiS Teraz jest promka na Spotify. 3 miesiące za 20 ziko, jeżeli skończyło ci się premium.