0

Biedny Alba [*] :(

2

@AdiKingu96 Chyba za lot Barcy do Monachium xD

0

@LionelM95 Twoja sraczka może być złym omenem :/

0

@Medium -3.5 gola po kursie 2.0. Oczekuje tutaj podobnej gry jak z Benfica. Patrząc na to, że Bayern bez Kimmicha, Grotezki + brak publiczności, więc powinna być mniejsza presja na młodziakach.

2

@socha Bez przesady, w ostatnich meczach dochodzi do wielu sytuacji bramkowych, gorzej z wykończeniem.

1

@masq Napastnik. Potrzeba prawdziwego killera w polu karnym..

0

@Sulimo Elessar, było napisane w newsie

3

@ElKamil a Benfice na pewno nie zależy na Lm wolą grać w LE, więc z chęcią przegrają. Tak będzie, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rewolucja123 Ty uważasz, że wygramy 3:0 dominując Bayern, więc no.. Odkąd przyszedł Xavi już całkiem odpłynąłeś [*]

1

Porto, jedna brameczka. Wywalcie te Kotletico z LM

0

@danio1899 Spokojnie, Porto strzeli to zaraz Atletico rzuci się jak poparzone do ataku.

0

@FCB_dimiC Jeżeli to faktycznie Newcastle to jestem w stanie uwierzyć, że będą chcieli go sprowadzić już w zimowy okienku, żeby ratować się ze spadku

1

@Pilka_jest_okragla Lepiej niech nie wychodzi. Jeszcze się chłopak połamie i tyle było ze sprzedaży..

2

@DaPidejpi Patrząc na obrone Live to Klopp chyba puszcza oczko do Milanu :D

1

@draxidox Milan- Live

0

@tomek8756 Problemem może być przegrzewająca się bateria.

0

@Rewolucja123 Mr Wick..

Odnoszę wrażenie, że zobaczę kolejną część Johna Wicka, niżeli Matrixa ;D

0

@Foro Bo wyjebongo mają, a Milan musi wygrać

2

@DaPidejpi Warto dodać, że gra będzie przechodzić na free-to-play

2

@amanter Te wstawki przekonują mnie tylko do killa.. montażysty :)

3

@Coutinho007
W-A-L
K-O-W-E
R
Najlepsza możliwa formacja i jedynie 0:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

La Rambla to chyba przechodzi okres, patrząc na to ilu napinaczy na stronie w ostatnich dniach ;D

0

@Pawel13sz Ekhem, możemy w końcu oduczyć się ściągać piłkarzy, którzy z sezonu na sezonu mają coraz więcej kontuzji? Do niczego to nas nie doprowadzi :)

0

@Vebrol Jak będziesz się tak nastawiać to na pewno nie będzie taki dobry ;D Zawsze tak jest i przychodzi rozczarowanie :p

0

@TR3YWAY Lobanjica. Przecież od początku mówi się o nim.

0

Poleci ktoś jakąś fajną gre dla 8 latka na PC. Kupiłbym mu jakiegoś Coda, żeby postrzelał do dojczów, ale to ja. Jakieś pomysły? Minecraft odpada, bo już posiada.

4

@Rust_Cohle Alba [*]

0

@Kinginiesta Przecież teraz płaci się za każdy miesiąc 20 zł ;D
3 miesiące za 20 zł
https://www.spotify.com/pl/

2

@Jakchcesz Myślę, że zwymiotuje na klawiaturę czytając to samo powtarzające się pytanie :)

0

@RobiS Teraz jest promka na Spotify. 3 miesiące za 20 ziko, jeżeli skończyło ci się premium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?