- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 953 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 953 Culés
34
Rosja odłączona od SWIFTa, zamrożone bodajże 765 miliardów, straty sprzętowe i w ludziach, różne sankcje nałożone na oligarchów, pousuwani partnerzy z aren międzynarodowych. Co mu da zajęcie Kijowa którego pewnie i tak nie zajmie jak jego kraj jest już ruiną do zaorania?
0
@Emhyr Ukraina posiada różne grupy zasobów. Zarówno te związane z przemysłem żywieniowym, jak i surowce energetyczne oraz metaliczne, ropa, gaz, węgiel, temu psycholowi zapewne o to chodzi
A jak zajmie kijow to później będzie mu tylko latwiej
1
@ToreTToOO No dobra załóżmy że to się mu uda ale co z jego krajem? Nikt mu tych kar nie zniesie.
0
@Emhyr Mogę prosić o źródło tych 765 miliardach? Powinny te pieniądze trafić po wojnie na Ukrainę w celu jej odbudowy, o ile się obroni!
0
@william_wallace
0
@Emhyr nie mam pojęcia, może dojdzie do jakiegoś buntu i obalenia Putina? Ten gość raczej nie myśli racjonalnie, i ewentualne późniejsze skutki ma głęboko w dupie. Oby go ktoś odjebał w końcu
0
@Emhyr Ty myślisz, że Putin nie spodziewał się tych sankcji? Był na nie przygotowany. Zapewne będzie miał na to odpowiedź..
0
@ToreTToOO straty w ludziach we sprzęcie tracą dziesiątki miliardów kasy brak możliwości robienia interesów. Ludzie nie będą kupować ich towarów do samolotów nie dostaną części latać będą dalej wizerunkowo du...Na dodatek wychodzi słabość ich armii albo strzelają sami do siebie albo brakuje im wachy do ranków.Dalej hakerzy rozpieprzają im system propagandy od środka. A i na Białoruś i na Ukrainę to oni będą musieli masę kasy płacić i utrzymywać.Nie stać ich na to jeszcze masę środków jest zamrożonych
0
@william_wallace te pieniądze jeśli pójdą to też do firm które zainwestowały w rosji