0

I to pokazuje, że Messi nie powinien brać się za wszystko co się da.
Bravo Generale.

0

Poprostu Rosell pragnął rozgłosu i sławy. A jak mógł zdetronizować człowieka który odbudował potęge Barcelony? Oczerniając go. Pewnie część zarzutów o niegospodarność się potwierdzi. Bo nie ulega wątpliwości, iż Laporta budował kontakty, renome, marke Barcy. A przyjęcia kosztują. Z drugiej strony pewnie w ten sposób budował przy okazji swoją kariere polityczną więc mamony nie szczędził. Ja natomiast chciałbym zobaczyć czym wita Rosell Katarczyków??? Wodą, chlebem i solą?
Prawda jest taka:
"KTO KONTROLUJE TERŹNIEJSZOŚĆ, KONTROLUJE PRZESZŁOŚĆ...."(cyt. z Orwella) i tak pogrywa Rosell.

0

Nie ma co chwalić Messiego. Strzelił to jak gamoń. Po co chciał wyczekać bramkarza i strzelić na pewniaka po rzucie bramkarza. Po takich gierkach nerwów i gierkach psychicznych było walnąc na sile i tyle. No cóż zdarza sie. ALe jeszcze bardziej egoistytcznie przy tym ostatnim wolny. To bylo juz grać na afere a nóż ktoś wepchnie.
Podsumowując: mecz ladny z naszej strony ale nie skuteczny. Te ustawienie z Keita na mocny zespół poraz kolejny nie zdaje egzaminu. Niby panujemy ale nic nie tworzymy z Iniesta na skrzydle. Najlepszy gracz na boisku: Iniesta.

0

CO do oglądalności ( w szczególnosci tej płatnej) to bym się nie założył. Myśle, że mogła by być z dwa razy wieksza niż dotychczas dzięki Azjatom. Potencjalny kibic w Europie obejrzy. Poprzeżywa i zapomni. A wielu azjatów zachwyconych super grą ruszy do sklepu i kupi koszulki.
Dla mnie rybka o której zagrają. Oby bylo wielkie widowisko.

0

michal26
Pozycja w rankingu klubowym i Barca bedzie pierwsza w grupie.

0

Tu nie chodzi nawet o walke o trofea. Nikt nie zagwarantuje ze Hiszpania Rafiego bedzie jakas potega. Chodzi raczej o to ze grajac dla Hiszpani bedzie mogl uczestniczyc ciagle w grze na najwyzszym poziomie. Brazylia tak naprawde ma ciezkie Eliminacje do MS. I nic poza tym. Jakos COpa America od dawna jej nie lezy i nie wystawia powaznej reprezentacji. Sparingi tez gra jak by jej sie nie chcialo.

0

Bzdura. Guardiola wcale nie jest jakims wybitnym szkoleniowcem. Ma wybitny sklad ktory poukladal idealnie. Woli scislosci w Arsenalu zostal by zmiazdzony chyba ze dano by mu bajonskie sumy na zakupy. Bowiem w tej druzynie brak kogokolwiek o pokroju Lideara. Nie ma graczy o charakterze Iniesty/Xaviego/Messiego. jedyny gracz ktory reprezentuje staly wysoki poiziom to RObin van Persi. ALe nie jest on goleadorem. pewnie jak zwykle pyknie z 15-18 bramek i stanie. Tam potrzeba kogos z czasow Henrego 25+ goli w sezoniue i kogos do kreacji. Niestety pozbyli sie najbardziej kreatywnego gracza: Nasriego. A Fabregas tam sie meczyl przeplatajac sezon ciaglymi kontuzjami.
Fenomen Guardioli objawil sie w Barcelonie tym ze potrafil rozbic stary uklad po R10 i utrzymaniu atmosfery. Mimo wszystko przejmowal on gotowy w wiekszosci klub. I glodnych ponownego sukcesu pilkarzy. ALe jak przyjzec sie skladom za Rejkarda i Guardioli to wiekszosc gra te same skrzypce. Poza dyrygentem oczywiscie. Mimo wszystko oceniajac obiektywnie w tworzeniu zespolu to rejkard bije guardiole na glowe.

0

buzinga, 15 minut temu:
Myslisz się co do Bojana. On poprostu ie mógł się przebić rywalizując ciągle z gwiazdami. Nie można mieć cały czas formy grając 10-15min. Dzielnie walczył z E2, Ibra a z Villą poprostu nie wytrzymał konkurencji na poziomie pilkarskim bo skutecznością obaj razili w zeszłym sezonie.
Bojan był genialny ale Barca gra bez środkowej klasycznej 9 a tą pozycje zawsze okupował Bojan. Dobrze że odszedł. Może wróci ale raczej nie.

0

Nie wiem co wy się czepiacie Pedro. On gra jak w pierwszych sezonach. Może strzela ciut miej. Ale strzela ważne bramki. poza tym jego zadaniem jest rozciągnięcie linii defensywy rywala i zrobienie miejsca na środku dla Xaviego, messiego, Fabregasa. Zauważcie, że w przeciwieństwie do Villi taki Pedro praktycznie nie robi spalonych idealnie ustawiając się w linii i wbiegając w uliczke. Zobaczcie jak ciężko idzie gra Barcy gdy Pedrito nie stoi na prawym skrzydle.

0

OscarM
Dobrze piszesz. Obecność Masch daje wiecej możliwości na boisku. Można zdjąć Sergio i przejść na gre 3 obrońcó. Myśle, że środek obrony będzie wyglądał tak Puyo+Pique w meczach z mocniejszymi rywalami gdzie będzie więcej gry w obronie (RM, Sevilla itp) natomiast z drużynami murującymi się przed nami jednak Pique+Mascha. Ponież obaj zawodnicy mają ciąg na bramke przeciwnika. Javier straszy strzałem z dalek. No a Pique jenak jest wyższy niż Puyol. Szkoda mi ciut Carlesa bo bawią mnie gadki, że za stary, za wolny. Na szczeście Tarzan daje zespolowi coś więcej niż skil. Chart ducha i wole walki. Więc i dla niego znajdzie sie miejsce.

0

Pamięta ktoś czy Iniesta dostał powołanie na kadrę?

0

Ja mam problem na przeglądarce IE8. Nie wyswietlają mi się kolejne strony newsów. Pierwsza działa poprawnie ale po przełączeniu na kolejną żaden post się nie wyświetla. W Mozilli natomiast wszystko działa poprawnie. Ktoś wie o co może w tym chodzić.
Strona osobiście mi się nie podoba. Niby nowoczesność ale traci klimat. Ta biel tragedia. No i te główne wiadmości są bez sensu. Powinien być jednen główny temat, żeby było łatwiejsze znalezienie. W chwili obecnej. Głównego tematu do meczu Sporting:Barca szukałęm z 2min na boku bo wszystko się zlało.

0

Jak można pisać, że podczas kadencji Laporty to Rosell sciągał R10? Bo go przekonał? Rosell to mógł prowadzić rozmowy z Roonim bo mu laporta nakazał. Bez zgody i decyzji laporty to ROsell co najwyżej wtedy w koncie mógł siedzieć. No i przypomne, że ROsell trzymał się Joana do moementu kiedy zbliżały się wybory i trzeba było odciać się od pempowiny aby zacząć własną kampanie.

0

Mam problem z komentarzami. Pierwszą strone widze dobrze. Ale po przełączeniu na następną (z komentarzami) juz żadne mi się nie wyświetlają.

0

Dodano: 2011-09-25 13:24:55, autor: FC1899Barca

CO ty wogle czlowieku piszesz? Zobacz stan w jakim Laporta przeja klub po Gasparcie a w jakiej go zostawil.

Bzdura bzdura bzdura. Rossel to mu wyciagnie afere zegarkowa. A dlug to se pieknie stworzyl prowadzac ciekawie ksiegowosc. Zyski rozlozone na kolejne lata dzieli i wykazuje trylko czesc z danego roku. Natomiast zobowiazania jak chocby koniecznosc splaty zadluzen terenowych rozlozone na 5 lat(gdzies o tym byl temat) wykazuje odrazu jako calosc.

Ja na ekonomi sie slabo znam. Ale jesli Laporta wykazywal zysk to nagle skad ten mu wykazal dlug? ja rozumiem ze wglad do ksiag moge nie miec ja. Ale tam jest wielu powaznych socios ktorzy sie tym zajmuja. Ja natomiast mam pewna obawe ze jak przyjdzie okres rozliczania Rosella to poplynie on finansowo podobnie jak Laporta.

Mysle ze obecnemu strenikowi juz rece sie trzesa ze powtorzyl sie sezon 5 (za laporty 6) pucharow i nie zabardzo wie skad pokryc premie za trofea. Ale coz takie zycie. Rzadzisz to sie martw. Pozniej beda cie sadzic.

0

Sprzedac go. Marny jest. A teraz beda sie podniecac. Najwazniejsze ze ma sytuacje. A cos wykorzysta. Ale barca slabo wyglada z tym 3-4-3

0

Dlaczego tak dyskredytujecie Ville. Tu jest oceniany tylko wsytep w tym meczu. Mowicie ze nie wykorzystal. A moze zwrocili byscie uwage ze tol bramkarz popisal sie swietna interwencja zostawiajac reke na torze lotu pilki. Prawda jest taka ze strzelajacy prawa noga z lewej strony w 95% pocisnie po dlugim rogu. To tez sprawiala ze bramkarz mogl przewidziec co zrobi David. Nalezy sie cieszyc ze Villa ma te sytuacje (czasem wykorzysta, czasem nie) a gra z nim w przodzie na boisku wyglada lekko i przyjemnie.

0

Po karierze. Ta kontuzja bedzie sie ciagnela za nim latami.

0

Nie ma co narzekac na PEdro ani Ville.

Mozecie psiocicz ale ten pierwszy nie mial z kim grac w 1 polowie. Jedyne zagrozenie jakie robilismy to gdy pilka szla do niego i to zazwyczaj pod sama linie boczna. Po prostu nikt na 2 stronie nie robil przewagi. Pedro to nie bog dryblingu wezmie jednego i tyle. Nie mial z kim rozgrywac. Bezproduktywny Keita (fenomenalny w odbiorze i niestniejacy w jakimkolwiek podejsciu i rozegraniu w przodzie).

A co sie czepiac Villi. Doskonale sciagal obroncow na swoja strone robiac miejsce w srodku (tak ze Adriano zostawal 1na1 a ze se nie radzil?). NO i jak mozna zarzucic mu ze mial setki (Ktorych nie wykorzystal;). Chyba nalezy sie cieszyc. Nie zawsze sie udaje. Ale cieszy ze takie sytuacje sa. NA Etoo tez narzekalismy a pozniej plakalismy. Nie ma co plakac Villa ustrzeli swoje 15-20 w sezonie. Z nim i Pedro gra idzie plynnie. Messi ma gdzie rozegrac z 30 metra + robia mu miejsce na drybling. Dzis poprostu ofensywa od linii pomocy zawiodla. A winny temu jest Guardiola. Emry zagescil srodek i wszystko leglo poprzez brak jednego skrzydla. ALves nie podolal. Ale zdjecie Pedro bylo duzym bledem. Natomiast Keity wielkim plusem.

Wynik cieszy bardziej niz gra.

0

Co nam dalo wejscie Thiago to poezja. Prawie nie widoczny ale odrazu gra ruszyla. Widac Adriano przez brak gry mial problem z linia spalonego. Ale i tak wiekszosc naszej zlej gry to wina Guardioli i niewlasciwa reakcja na wydarzenia. Ewidentnie musimy grac trojka w napadzie zeby rozciagnac gre i obroncow. Messi nie gra klasycznej 9 jest mocno cofniety. I we 2 nie mieli gdzie pokopac. DObrze ze skonczylo sie jak sie skonczylo. Aczkolwiek mozna powiedziec ze Vilal spartolil nam mecz nie wykorzystujac 1000% sytuacji. Czemu on wogle ostanio nie strzela w sam na sam jesli nie mija bramkaza? Powinien bombe uderzyc az by rece bramkarzowi urwalo a tu klops.

WYNIK LEPSZY NIZ GRA. SZACUNEK DLA VALENCII

0

Sorry ale Guardiola wyzbul sie chyba na ten mecz MUSKU. Ewidntnie widac ze tam gdzie nie bylo Pedra tam gra padala. A ten zdjal pedra i nadal jedno skrzydlo bez zawodnika. Co on tym chcial udowodnic? Ze 2 napastnikow umie zagrac? jaka to wogle reakcja trenera na gre zespolu. Nie idzie to trzymamy sie tego co gramy? Bez jaj panie PEP. Nalezalo puscic MVP od poczatku a keita wogle w tym meczu to nieporozumienie. 1 polowa zawalona w duzej mierze przez niego bo wogle sie nie wlaczal do gry.

MYSL czlowieku.

0

Przesadzil Guardiola. Zawsze ale to zawsze lekko sie nam gralo z MVP w przodze a ten Keite wcisnal. Caly poprzedni sezon czepialem sie Seydou ale w obecnym gra wysmienicie. ALE NIE NA TEJ POZYCJI DO CHOLERY.

0

Za sezon wszyscy sie przezwyczaimy. Tez mysle ze dali bysmy rade bez reklam. Ale juz zapozno na to. STalo sie i trza cisnac jak najwiecej sie da profitu z tego tytulu.

0

Fpntas da rade. Zobaczcie kiedy Puyol/xavi/iniesta zaczynali grac. Patrzycie przez pryzmat Pedro/Bojan/Messi/Thiago. Wiekszosc starej gwardi zaczynala granie regularne po 24 roku zycia.

0

Dodano: 2011-09-21 19:14:51, autor: ravpelc

Jesli Del "Boski" powola do reprezentacji to beda musieli pojechac. Inaczej federacja moze ich wykluczyc.

0

Kto jak kto ale Nolito dokonal doskonalego wyboru o czym swiadczy jego obecna forma. WIerzyl ze stac go na wiele wiecej niz granie ogonow w Barcie albo byciem gwiazda Barcy-B. Mysle ze zdecydowanie nie moze narzekac na wybor. A z naszej strony za lata w Barcie zyczyc wypada mu tylko powodzenia i dalszych sukcesow.

0

Mi sie wydaje ze nie zwracacie uwagi na pare rzeczy. Wy niewidzie iz Afellay preferuje inny styl gry. Widac to golym okiem po wystepach w reprezentacji. On gra szybko do przodu. Pociagniecie po skrzydle, zejcie gleboko na skrzydle za linie pola karnego, szybka mocna wrzutka (sam gra bardzo dobrze glowa). Niestety Barca tak nie gra. Czesto widac jak Ibi pociagnie po skrzydle i nagle staje bo niema komu wrzucic. JEst to w durzej mierze spowodowane tym ze na srodku gra cofniety messi a nie egzekutor typu etoo/villa. Byc moze taki styl nie pasuje do Barcelony. Jednak mysle iz Guardiola chcial go wlasnie dla takiego stylu. On nie wpuszcza go w meczach kiedy tiki-taka uklada sie idealnie. On go wpuszcza w meczach kiedy trzeba sie przepchnac, powlaczyc, zagrac inaczej niz standart FCB. Gdzie warunki fizyczne graja wazniejsza role. Taka ma byc rola Afellaya w Bacie w mojej opini.

On raczej nigdy nie zostanie gwiazda tego klubu. Ale klubu nie buduja same gwiazdy. Klub buduja wyrobnicy. Ni bylo by sukcesow bez takich ludzi jak larsson, Gudjonsen, Giuly.

I z innej beczki.Pomimo ze nigdy nie bylem zwolennikiem trenerskiego talentu Guardioli, to musze przyznac ze w tym sezonie myslelem ze nie ogarnie skladu. On jednak znalazl miejsce dla Keity, Fabre, Thiago nawet i Ibiego. Fakt kontuzje wymusily i wymogly wiele. Ale ladnie sie wszystko zespala jak ukladanka. Narazie chyba nikt nie moze narzekac.

0

A moze jakis link do poprzeczek z meczu? Bo tak sie zlozylo ze widzialem tylka ta z klatki na spolonym Messiego.

0

No nie bylbym takji pewien. Wymiana calego skladu raczej zdobywaniu trofeow nie sprzyja.

0

Dodano: 2011-09-06 03:16:03, autor: sojerrrr

Mylisz sie. MU jest strasznie mocny. To co dal mu Young to poezja. Nigdy nie widzialem tak silnego zespolu z tak mala iloscia znaczacychy graczy wspierana przez spora liczbe przecietnych grajkow. Ale jednak sa mocni i to cholernie.

____

Super jest ten komentator z Gol.tv co sie drze przy golu Villi. Fajnie krzyczy tez przy zagraniu pieta Pique w meczu na CN i bramce na 2:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?