yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie ogarnijcie sie w koncu.
Leo ma 17 a Krysia ma 18 do tytulu Pinchi przyznawanego przez Marce. Wedlug przepisow ligi maja obaj po 17.
0
Ludzie Bojan nie bedzie nigdy wielkim grajkiem jak nie bedzie gral regularnie w 1 skladzie. Przypomnjcie sobie kto zdobyl nam mistrza w zeszlym sezonie kiedy Ibra byl bezproduktywny albo kontuzje leczyl. Nie wystawienie Bojana vs Inter na Camp Nou kosztowalo nas awans. Ktory prawie nam ten chlopak zapewnil. JEgo mankamentem jest fakt, ze o miejsc musi walczyc po kolei z Etoo, Milion Euro Ibra, Villa. U niego karier nie przebiegnie jak u Pedro ktory zeszly sezon mial jak z bajki ale musial walczyc ze slabym (wowczas) Henrym. Bojan musial rywalizowac z 30 golami Etoo. Pozniej z drogim Ibra ktorego wygryzl ze skladu i kiedy mial sznase byc tym pierwszym kupili mu Ville na rywala ktory jest gwiazda i swietnie sie wkomponowal. WIdzicie w tym ironie i duzy problem dla chlopaka? Ja tak. Grywa ogony. Ma po 1-2 sytuacje. Jak gra od poczatku to zawodzi bo nie czuje rytmu gry. Szkoda ze nie moze grywc w Barcie-B regularnie bo by to wiele pomoglo.
0
Myśle, że mówi się "Alvis" w koncu komentuja lige brazylijska wiec pewnie popytali.
0
To jak pedro przyjal ten cross to poezja.
0
Zawodnik ktory nie ma prawa byc nawet cieniem tego co jest. A jednak jest niesamowity. Kiedy szedl z Evertonu do Mu myslalem ze to jego koniec. Ze to nie tym gracza Menczesterowego. A jednak jest to najbardziej Angielski zawodnik w Premiership. Klon Gascoina.
0
Zgadzam sie z opinia rafał20. On potrzebuje gry. Z tych 146 spotkań, w których strzelił 38 goli to pewnie w ze 100 wchodzil na mniej niz 15 minut. A statystyki i tak ma imponujace. Prawda jest taka, ze gdy gra przez dluzszy czas w pierwyszm skladzie to nigdy nie zawodzi. Gdy gra ogony gra padake, albo to przynajmniej tak wyglada na tle graczy pierwszego skladu. Potrafi szarpnac przyspieszyc pociagnac. Mankamentem jest slaba gra jeden na jednego na malej przestrzeni. Gdyby mial w tym elemecie technike uzytkowa Iniesty to mysle, ze szybko by ktos dal 100mln.
0
ReaL - Lyon
REWANZ. NIE MA MADYRTU. ALE BRECHA. NIGDY Z NIMI NIE WYGRALI I SIE NIE ZAPOWIADA.
Barcelona - Arsenal
Z dolosowania. Wiadomoe przez glupie zasady. Dziekujemy Panie Wolcott. Chciales MASZ.
0
No to Valencii sie smignel. A nam zostaja potegi
Valencia - Shalke
No i Mistrz.My lub Real.
Bayer - Inter
WoW Rewanz.
0
Roma - Szachtar
to wlochow nie ma.
Tottenham-Milan
Oj jak inter trafi nas albo madryt to 1/4 bez wlochow wogle.
0
Wszystko tylko nie Milan. Jakos nie widzi mi sie granie z mocnymi rzemieslnikami.
0
Z kupnem koszulki chodzi o cos innego niz NIE KUPIE KOSZULKI BO MA LOGO w konteksscie kibicow BArcy kotrzy koszulki nie posiadaja. Koszulka to nie telewizor jej sie nie kupuje raz na 10 lat. Odnosi sie to ludzi ktorzy maja juz koszulki. Wielu Cules ktorzy zaptruja sie negatywnie na Logo powie sobie tak. Mam koszulke z ostatniego sezonu kiedy Barca sie nie sprzedala. To historyczna koszulka. Po co mi nowa. I nie kupi koszulki nowego sezonu (odnosi sie to czesto do strojow z 2 i 3 kompletu) i dupa. 30 mln jest ale wplyw z koszulek maleje. A nowi kibice Barcy (mlodzi kibice) kupia i tak. Im bedzie obojetne (ja np do dzis mam koszulke Parmy z sezonu zdobycia pucharu UEFA z logiem sponora ktory tworzyl ten lub: PARMALAT i dumny jestem z tego). Ja np na swieta od zony dostane koszulke Barcy z tego sezonu. Orginalna replika :D (jak to brzmi :D), przecena na 99zl prawodpodobnie w zwiazku z wprowadzeniem nowych. Bo przecenili wlasnie w dniu konferecji Paryskiej. I na tym to polega. Ostania koszulka Barcy jaka planuje na dlugi czas.
Dodano: 2010-12-16 15:48:27, autor: patryk
Czyli tak. Jak Pep nie chcial Ozila to liczy sie zdanie Pepa. Jak chcial Czygre ale Sandro go srzedal to liczy sie zdanie sandro. Troche to chore. A odnosnie Czygry to jego problemem bylo to, ze kiedy u nas byl to Piqe i Puyol grali sezon zycia. Poza tym byli wychowankami co = 0 szans dla Ukrainca. Kiedy gral jakis nadzwyczajny nie bul ale padaki nie robil.
Fabregas -- nie ma go w Barcelonie wiec nie ma chyba o czym mowic.I w sumie patrzac na gre Thiago nie chce zeby przychodzil. Szkoda mi tych 60 mln na czesto kontuzjowanego gracza. Jak dadza rade wyciagnac za 30 to ok. W kwesti jego odejscia ze szkolki natomiast powiem to co mowie zawsze. Cesc Fabregas jest dla mnie tym kim obecnie tylko i wylacznie dzieki Arsenalowi Londyn. Tak La Masia nauczyla go kopac w pilke. ALe to dzieki Anglikom zaistnial. Przelal na boisko to co mial w glowie. Zaczal grac powarznie w pilke. I stal sie swietnym pilkarzem. Grajac w mlodizkach Barcelony mogl nigdy nie przebic sie do pierwszego skladu. A mogl byc 2-krotnie wieksza gwiazda z tytulami Ligi Mistrzow na koncie. Ale to tylko gdybanie. Tego nie dowiemy sie nigdy. Ja ze swjej strony powiem tyle. Mam 29 lat i Barcie kibicuje od 1990 roku. ALe nie slyszalem o wielkiej Barcelonskiej wschodacej gwiezdzie Fabregasie. Nadzieji na przyszlosc (moze dlatego ze to byl inny czas nie wzystko dalo sie znalesc w inrenecie, nie istanialy az takie fankluby zeby znac sie na Barcach-D). Arsenal go wypatrzyl (tak wiem wykorzystal to ze w ANglii dac mozna kontrakt prof. od 16 lat a w hiszpani nie) ale i uksztaltowal do konca pilkarsko. Ta jak by oszlifowal diament.
Pique - podobal mi sie w Manchesterze. Zal mi bylo, ze przy miernej naszej obronie taki grajek nam uciekl. Nie wiem czemu go Ferguson puscil ale nie chcail go. I stalo sie to co powinno sie dziac stale. Nasz wychowanek byl nam potrzebny i wrocil za nie duze pieniazki.I olsnil wszystkich.
I tu mala dygresja. Ja wiem ze duzo was przez zaslepienie Barca, mowi w stylu "Wykupuja nam mlode talenty", "Co ten lodzian robi idzie do jakiegos MC zamiast kopac w Barcie". Jedank pilka to dla pilkarzy nie tylko Barca. Barca ma 23 miejsca w skladzie i tylko 11 typu Vip (w pierwszym skladzie). Czy wy naprawde oczekujecie, ze kazdy mlodzina bedzie czekal 5 at na szanse zagrana dla pierwszej Barcy? Myslicie ze taki Thiago jest zadowolony ze swojej sytuacji? Ile on wogle gra? Nie lepieej mu by bylo grac pierwsze skrzypce w jakims Deportivo, Sevilli czy cus? A moze powinen podniecac sie jak kibice Realu po meczu z 'Oser' wow ale MoU debesciak dal zagrac wychowankom w meczu o nic 15 a drugiemu 12 minut. Daje chlopakom minuty. Jest super. M tez daja ale jestem zajebisty. Garm po 10 minut w najlepszej druzynie swiata.
Kazdy pilkarz szuka swojej szansy. I to wlasnie w interesie Barcy lezy wylapywanie takich graczy jak PEDRO ktorzy wzmocnia Barcelone. Takich ktorzy sie nie nadaja do Barcy i nie bedzie dla nich miejsca i malo minut i da sie dobrze sprzedac (Assulin, Giovani). I takich ktorych mozna lepiej oddac za darmo z wpisana nie wysoka klauzula pierwokupu bo obecnie nie ma dla nich miejsca ale moga byc gwiazdami i sie iedys przydac (Nolito).
0
Dodano: 2010-12-16 13:44:42, autor: Bykunn
Szacun za ubranie w slowa tego o szczycie. Zgadzam sie z tym w 100%. Nie potrafilem tego wypowiedziec na szczescie sie zjawiles.
Od siebie dorzuce jeszcze:
-Rosell nie zapytal sie CUles bo musial by pokazac prawdziwa sytuacje finansowa a i tak najprawdopodobniej by sie nie zgodzili. Po przyjeciu duzo mowi trudno sa to sa, stalo sie. Ale malo jest glosow. Super Hurra mamy reklamy.
-Byc moze rzeczywiscie jest i to spory. Ale wplyw mialy na to ostatnie kosmiczne wyniki Barcy. Wygranie 6 tytulow musialo kosztowac i kosztowalo. A ile taka Barca se zwrocila za np CdR?. Rosell chce wyciagnac Barce z dlugow? To niech sie modli zeby sezon 6 tytulow sie nie potorzyl, bo znowu na premie pojdzie bajonska suma, ktora Laporta wycignac musial (nie nie jestem fanem laporty ale jak ktos powiedzial dziekuje mu za to co uczynil z Barcy).
- Piszecie ze koszty kontraktow zawodnikow rosna. Rosna tez wplyw z ich wizerunkow. Z promowania klubu. Z TV. (ot taki Polsat(? czy n-ka?) woli transmitowac mecz Barca-Panata w Lm bo wie ze bedzie masa kibicow popularnej w Polsce barcy i masa goli niz skusic sie na napewno lukratywniejsze mecze z punku widzenia sportowego ale juz nie marektingowego).
Gaspar se poradzil finsowo bez reklam ale roztrwonil majatek dazeniem do skucesu i wpowadzil klub w Mroczne Wieki, Laporta ODRODZIL ten klub stworzyl potege odszedl w chwale tez bez reklam, Rosell zrywa z tradycja i probuje wprowadzic Modernizm w budowie, nie liczy sie tylko, ze klub to nie panstwo tu nie bedz Pracy u Podstaw, Powrtou do Korzeni. Po nim juz nikt nie zrezygnuje z milionow z reklamy bo beda one wliczone w budzet.
0
Dodano: 2010-12-16 12:45:33, autor: Mazi
No to sie nazywa obiektywizm. Dobrales to z transferami w sposob jaki ci pasowalo.
Ale:
Adriano - 9,5mln w bloto za siedzenie na lawie. Mam zal do Guardioli ze daje mu tak malo szans.
Affelay - 3mln no cena kosmos rzeczywiscie. Ale on nawet nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany. Wiec o czym mowa? Nie wiadomo co bedzie gral. A wiesz jak rozpatrywac transfer pod kontem kasy to moglismy brac Chamakha za darmo. I pewnie wielu innych nawet dobrych ktorym konczy sie kontrakt.
Jak sie czepiac to po calosci. Mozna i by zarzucic Rosellowi ze pozydzil kasy na Ozil bo chlopak sie sprawdza w Lidze Hiszpanskiej.I calkiem niezle spisuje sie w Realu. Mozna? Jasne ze mozna.
Na plus Rosella nalezy zapisac pozbycie sie Ibry. Stracil. Tak Stracil, ale zyskal. Gdyby Ibra sie sprawdzil jak mial to szybko ludzie by zapomnieli o wydanyh milionach. A ze sie nie sprawdzil? Trudno bogu dzieki juz go niema, bo psul by tylko Ville. A tak nalezy cieszyc sie, ze odszedl ze swoim kosmicznym kontraktem. Mozna sie dziwic ze ROsell utopil tyle kasy. Ale mozna spojrzec tez na to w ten sposob, ze Milan powiedzial dajemy 24mln a nie to pa. Siedzcie z nim 5 lat i placicie mu miliony za siedzenie na lawie i wlaczcie kiedy bedzie sie klucil o miejsce w skladzie. Dla nas t byl ratunek. Ale teraz spojrzmy na transfer inaczej. My utopilismy kase ale milan zyskal swietnego grajka ktory jako jedyny no jeszcze z Princem Boatengim teraz tam gra. U nas sie nie sprawdzil ale tam daje rade. Inny styl gry inne rezultaty. Z nim w przodze Barca grala na 1-2:0 a bez niego gra o jak najwyzszy rzultat. We wloszech teraz chca grac efektywnie a nie efektowne bo w koncu pora detronizacji Interu.
Co do reszty transferow.
Henrique (9 mln) skoro mozna trzymac na lawce Adriano to czemu nie mozna bylo trzymac jego? Nie najgorszy grajek. Sprawdzil sie to go sciagneli i popsuli. Ewidentny brak pomyslu na wykorzystanie zawodnika. Nie wina Laporty a sztabu szkoleniowego.
Keirrison (14mln) ten transfer to musze przyznac machloja Laporty. Przychodzil jako Brazylijska gwiazdka ale kupili tez Ibre wiec o co c'mon?. A nie dostal nawet szansy. NA dodatek wyporzyczyli go do innej ligi do mocnego zespolu ktory posiadal wlasnych napastnikow. Wiec jaki w tym byl cel? Nie wiem. STRACONE PIENIADZE I ZNISZCZONA KARIERA (jak Maxi Lopez kiedys). AGREE.
Caceres (16,5) zly zawodnik? Bez jaj. Gdzie poszedl tam dobrze gral. W Barcelonie tez sie sprawdzal. A ze go Guardiola nie widzial. Stracona kasa ale transfer byl dobry. Trener go nie widzial za to widzial Czygre ktoremu nie dawal grac a ktorego mu sprzedali.
Hleb (15) - no to cie tu ponioslo. Gral sporo. Dostawal sporo szans. Poprostu sie nie prawdzil. Sposob gry mu nie pasowal. Nie dopasowal sie i sie porzegnalismy. Zadne stracone pieniadze. Ale to chyba nie wina Laporty ze gracz przez tyle czasu sie nie odnalazl. Benzema tez swietny grajek a w Realu nie gra nic.
No i dochodzimy do sedna.
Etoo, Deco, Guily, przedluzony kontrakt z mega kontuzjowanym Larssonem, R10, Villa, Henry w tym pewnie tez mial zysk tylko tu go nikt nie rozlicza bo sie sprawdzili. Popatrz ilu kupil graczy o ktorych sie nie mowi ale sie milo ich wspomina. Sylvinhio, Mark van Bommel, Belleti, Marqez.
A co robi Rosell? Rozsprzedaje klub. Jak mozna sprzedac trenerowi zawdonika o ktorym mowi ze jest mu potrzebny. Bo trafila sie okazaj? Bo trzeba splacac dlug? To niech sprzeda Messiego do MC i ponad pol dlugu zniknie. Nastepnie nie osiagac wysokich etapow LM i zajac 4 miejsce w Lidze to premi nie bedzie trza placic. I PUFFF nie ma dlugu.
Rosell ma szczescie, ze trafil okres gdzie Barca moze oprzec sie na doswiadczonych zawodnikach + wprowadzac niezlych wychowankow ktory sie powoli ogrywaja i dokupowac pojedyncze elementy. Ale taki model juz kiedys istnial. Ajax Amsterdam sie nazywal a jej wychowankow nazywano Amsterdamskimi Diamentami. Wygrali LM prawie samymi wychowankami. I nagle silniejsze kluby Real, Milan, Barca wykupily prawie caly Ajax i co dzis zostalo? Graja tam niezli grajkowie ale co i rusz najlepszych im wykupuja (Ibra, Huntellar, Drente(chyba od nich), niedlugo Suarez) a nie pojawia sie pokolenie ktore znowu gralo by na kazdej pozycji. Nas nikt nie wykupi ale pokolenie sie skonczy i tzreba bedzie kupowac.
A u nas tak naprawde kadencja Rosella zaczne sie kiedy Real nas zdetronizuje w Hiszpani. Nie ma sie co oszukiwac. Nastapi to wczesniej czy pozniej. Wtedy Rosell pokaze jak potrafi podniesc klub. Jak potrafi budowac. Jak potrafi zrobic dobry transfer. Gorzej jak bedzie musial budwco jak Laporta. Z niczego. R10, Deco, Guily, E2 i cos stworzyc.
A co do Quatr Fundation. Ludzie ogarnijcie sie. Nie piszcze "Eee naszczesci to fundaja to mozna przezyc". Wygoglujcie sobie najpierw co to jest. Fundacja? Fundacja to WOŚP, UNICEF. Ich nie stac na wywalenie 100++mln na reklame na koszulce. Fundacja Non-Profit a wyklada tyle kasy. Naprawde wierzycie, ze takiej organizacji zwroci sie w te 5 lat dzieki reklamom na naszych koszulkach? Nie zwroci sie. Bo i nie musi. Ich stac na to. Bo ta fundacja inwestuje w Katar. Katar ktory dla medalu placi zawodnikom za przyjecie ich obywatelstwa. I jeszcze jezeli nie zrozumieliscie to pomyslcie nad tym. Rosell prowadzil z nimi rozmowy od sierpnia a zakonczyl je w tydzien po wybraniu Kataru na organizatora Mistrzostw Świata. Nie rozumiecie dalej? To zrozumcie. Katar nie moze oficjalnie sie jeszcze reklamować bo to należy obecnie do Brazylii a pozniej do Rosji. Ot takie male obejscie przepisow przez QATAR fundation.
0
111 lat w blotku bo wybrali ekstremste w dzialaniu. Mysle, ze juz w tej chwili wielu zaluje swojego glosu. Toc on zaczal juz pertraktacje w sierpniu. Czyli wiedzial ze bedzie logo juz 6 miesiecy temu. Czyli generalnie mowiac WYdym... wszystkich. Poza tym karmi ludzi non stop swoja bajka "O MEGA DLUGU" ktory to niby mu przyszlo splacac. Skad dlug panie Rosell. Gdzie rozliczenia Laporty. Wykazales mu tylko wydatki np kolacje itp. Gdzie przychody? Wliczasz juz w swoja kadencje? Nie wierzcie w jego bajki. On poprostu chce byc wiekszy niz Laporta. I probuje ulozyc klub na swoja jote i pod siebie. JA PAN I WLADCA ala Perez. Jak by sytuacja byla tragiczna to by nie myslal o Fabregasie. Jak by sytuacja byla tragiczna to Laporta nie kupil Villi. Bo z kredytu go nie kupil a dodatkowo utarl nosa Rosellowi ktory chcial Ville wliczyc w swoj sukces nawet za cene +10-15mln po mundialu.
Rosell to pieniacz i jeszcze sie nam odbije. A ci ktorzy mowia, ze tak potrzebujemy pieniedzy. Przez ponad 100lat obylismy sie bez nich. Pensje tez byly wielkie. Rivaldo, Romario, Ronaldo, R10. Wydatki byly proporcjonalnie mniejsze ale i dochody byly mniejsze. Ilu kbicow miala Barca np. w Azji w 1990, 1996, 2000 a ilu ma teraz. To sie przeklada na zyski na prawa z transmisji. Kasa jest tylko Rosel dobrze nia gra. Pokazuje dlug a pozniej pokarze "PANIE I PANOWIE SPLACILEM WSZYSTKO", tylko Laporta tez to golosil. Ze brakowalo mu do splaty okolo 20mln. A teraz nagle przychodzi ROsell i -300. SMiech.
0
Henry95
Zgodze sie z toba ze by sobie nieporadzil. 2-3 przeskoki na pilce i leczyl by z pol roku kontuzje. Zreszta powlanila by gre. Barca gra inaczej. Tu Iniesta spowalnia aby nagle przyspieszyc, tam akja za akcje non stoper dynamika. Widac np jak Silva sobie nie radzi. I juz mowi sie o powrocie do Hiszpani.
0
Raczej nie zauwazyli talentu Guardioli bo jakis swietych wyniko to on nie osiagal. A posiaanie oswiadczenia w trenerce nizszych lig nie oznacza ze masz jakiekolwiek pojecie. Nie ma sie co oszukiwac, ale trafil na sezony zyciowe Messiego, Etoo, Puyola, Valdesa. Super grali mu Henry, Yaya, Alves. Pozniej Pique, Sergio, Pedro. Wiele sie uczyl ale widac czesto bylo braki. Np. 1:1 z Chelsea. Po golu Iniesty on nie wie co sie dzieje. Jest jak bokser po nokdownie. Silvinhio tlumaczy mu ze zmiane do defensywy tzreba zrobic. Widac na filmie jak nic. Zmiany jakie robi to masakra w tamtym mecu. Niski Bojan na grajaca wrzutki Barce przeciiwko Angolom. Zreszta ze zmianami ma problem do dzisiaj. Wpuszczanie graczy w 80 min przy wyniku 4:0 od 45 min itp.
Ale trzeba mu przyznac nauczyl sie wiele.
0
Wy kpicie z tym Puyolem? Toc on jest na takim gazie ze smialo mozna powiedziec ze jest najlepszym srodkowym obronca na swiecie od 2-3 lat.
Abidal moze jakims tam megagwiazdorem nie jest. W ataku moze nie daje tyle co Alves, ale super laczy pewna defesywe z czestym wsparciem przodow na skrzydle.
0
Hym zawsze Barca, ale Espanyol jest moim drugim ulubionym klubem w Hiszpani. Najlepiej bylo by jak by Real zremisowal swoj mecz a my obejrzeli bysmy wspaniale widowisko na wynik 3:3 w naszym.
0
Casillas broni w Hiszpani nawet jak byl w gorszej formie niz Reyna, Lopez czy Valdez. Porownanie kariery reprezentacyjnej jest bez sensowne bo tak samo mozna bylo powiedziec ze Khana ktos ogl z bramki niemieckiej wyrzucic.
Mnie cieszy ze VV jest super bramkarzem Barcelony. Barcelona od czasow Zubiego nie miala pewnego bramkarza (a przewinela sie przez nasz klub na tej pozycji masa znanych nazwisk). Valdes daje pewnosc obroncom. Wygrywa sporo pojedynkow jeden na jeden. Jakis fenomenalnych wyczynow nie tworzy. Ale i nie musi. Wazne ze nie puszcza goli hurtowo i nie zawodzi w trudnych meczach.
0
O czym wogle gadac. Kwota transferu sprawia ze Rosell nawet sie nie zainteresuje. Druga sprawa, ze tak naprawde jest on nam nie potrzebny. A trzecia, ze mam obawy iz Real sie skusi. Potrzebuja napastnika. Klasowego napastnika. A on strasznie przypomina RvN. Strzela wszedzie gdzie gra. Gra w podobny sposob. Tak wiec mysle, ze wczesniej czy pozniej Tevez bedzie Hala Madryt. Napewno lepsza opcja niz sporo starszy Milito, ktory odnajduje sie tylko jako srodkowy napastnik w ustawieniu 3 napadziorow.
0
Oby transfer Cesa nie doszedl do skutku. On non stop sie leczy z kontuzji. Lepiej inwestowac w Thiago za Free. 0:1 niestety.
0
Niech odchodzi. Zycze mu jak najlepiej. Ciezko mu wogle bylo by wygrac rywalizacje z Bojanem/Jeffrenem o miano rezerwowego a co dopiero pierwszy sklad.
Niech go oddadza nawet za darmo jesli trzeba (do dobrego klubu, a Sporting/Benfica takie sie wydaja). Ale niech skopuja taktyke Realu (tak i my mozemy sie czasem czegos od nich nauczyc) i wpisza klauzule pierwokupu.
0
Bojan powinie na srodek oddac Messiemu ville kryli. Ale wiadomo ze napastnika z bramek rozliczaja. Sam wypracowal sam zasluzyl na gola.
La Manita.
0
Nikt sie nie czepia tylko to jest droga jego powrotu do 1st skladu.
0
Eh nie mogl se odpuscic. Nie mogl thiago. Musial malijczyka.
0
Szkoda ze Guardiola nie da pograc Adriano.
0
I znowu bramki Messi vs Cr sie wyrownaly 3:0
A juz sie martwilem. No i MAscha out
0
Don Andres. GOL. Odrodzenie po zlota pilke?
0
U boje sie ze MAsch'a nie doczeka 90 min.
0
Brac Fontasa. Po co przerabiac skrzydlowego na srodkowego. Lepiej ograc mlodzika. No i Adriano wkoncu szanse powinien dostac.