yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eh....po co ci 3 obroncy. Lepiej było zacząć 4 i przejsc na 3-4-3 kiedy dobrze by szło zgniatanie.
0
Sorry ale za same włosy to 40mln wydaje się zbyt duzo. Gdzie mu do Puyi
0
Tadeusz0312,
Przeczytaj jak to ty zwiesz "POLACZKU", co napisałem. Czy ja nażekałem w swoim poscie, że nie wygrali? CHyba raczej nie. Cieszę się i z remisu podobnie jak ty. Ale to było żenujące patrzeć jak 11 kolesi biega za pilka na 30metrze swojej polowy, ktora kopie 9 przeciwnikow. Dać se założyć zamek hokejowy w takiej sytuacji to skandal. A i mało brakowało. Jak się bronić w końcóce pokazała Malaga. Bez grania na pały. Spokojnie. W ostatecznosci lekko na wolne pole aby sekundy płyneły.
0
JA pier.....zal tego Villarealu. To co prezetuja to kompromitacja. NAwet jak sie boja stracic gola (co nie dziwne z uwagi na miejsce w tabeli) ale jak pacholki. Zeby w 9 Real zamek zalozyl.
0
Obrona sie sypneła po całości.
0
No nieciekawie troche. Równie dobrze to my możemy zagrać po 47h. Szacun dla Basków, że nie kręcą afery.
0
constantine16
źle mówisz. Zarówno pierwszy jak i drugi karny słuszny. Pierwszy to klasyka. Wyprzedził go, stanął w torzejego biegu i pozwolił Daniemu wpaść na siebie. Ewidentny karniak. Drugi bez kartki bo nie było raczej to celowe zagranie, choć za ręke sędzia zgodnie z przepisami może dać żółta.
0
Trzeba przyznać, że trener Grenady to geniusz. Tak odmienić zespół w szatni. Szacun pełną gębą.
0
MAsakra jaki szybki chlopak, ale lewa noge to ma drewniana. CHoc prawa potrafi czarowac.
0
I po co było się gotować. Spokojnie klepać. I grać. A teraz Mascherano i iniesta na uspokojenie.
0
Dajcie spokój sędziemu. Sami sobie to gotujemy taką grą. A guardiola niech reaguje.
0
Nie ma co płakać. Spokonie damy rade. Jak zagramy na uzie to będzie z 5:2. ALe jak najszybciej Iniesta.
0
Potrzebny jest Iniesta. Aby skrecic w 1na1. ALe nam się mecz zrobił. Wczesniej nie wyszli z połowy a teraz....masakra.
0
Wow. Oby z 2 jeszcze dorzucił.
0
Generał. Szybko sprawnie, na temat.
0
NO nie ma co ukrywać. Oczekiwanie na porażka i remis madrytu wydają sie nierealne. Poza tym trzeba wygrać na CN ale o o będzie chyba najłatwie.
0
Do najgorszych to bym dał te podcinki Messiego., Jak mu siedzi piła to każda trafi. Gorzej jak forma zniżkuje. Aż sie czasem prosi żeby sam na sam hukną ile fabryka dala, żeby bramkarze też się czasem pobali.
0
No trzeba trzecią strzelić i zacząć myśleć o następnym meczu. Bo inaczej ciężko może być.
0
Ale brameczka....
0
U Pedro najważniejsze jest to, że nie lamie linii spalonego potrafiac uderzyc z obu nóg (czego brakuje Tello notorycznie ustawiajacemu sie tylko na uderzenie wewnetrzna strona prawej stopy). DOdtakowo on nigdy nie strzelal duzej ilosci bramek ale strzelal WAŻNE bramki częściej dogrywajac w dobrych okazajch.
0
Wszyscy do jednego wora. Bez kalkulacji i glupich ustalań, żeby wspomóc faworytów którzy ostatnio sobie słabo radzą.
Dla mnie przeciwnik bez różnicy. Z wyjątkiem Napoli. Za fajnie grają, żebyśmy ich pożegnali.
0
Akurat nie tych graczy powinien guardiola właczyć. Nie ma sie co oszukiwać, w tyłach mamy takjie plecy, że masakra. Tu trzeba wydać grube miliony na zawodników defensywnych i liczyć, że Villa się odbuduje.
0
Dobrze czyścił. Ale miał zapędy na "rzeźnika", ładnie potrafił ściąć równo z trawą.
0
W przodzie do momentu 2:2 to Barca sobie radziła. Tył to jednak padaka. W obronie wszyscy padaka. To co sie działo to tragedia. A pique to na 1 zasłuzył. Był jak goryl we mgle. Brak u niego czasmi takiego wybicia bez zastanowienia na 50-70metrów w przod. Gdyby tak kopnał przy akcji na 2:2 to by był spokoj a tak zabawa pilka gdy nas 3 a ich z 7 to przesada. Puyol walczył ale w odruznieniu od zawsze poprostu mu nie wychodziło i miał słabszy mecz. Skrzydłowi do przodu potrafili ale w dobronie aż płakać sie chciało.
0
Tak tak bo w piłce nożnej zawsze wygrywa lepszy a niespodzianki się nie zdarzają. Żeby się o czymś wypowiedzieć to trzeba mieć o czymś pojęcie. Dekiel do potęgi.
0
jkowalczyk
Myślę, iż wielu z nas już przygotowuje się na ten dzień. Choć nie ma na co czekać jakoś to przełkniemy i będziemy czekac do następnego triumfu.
0
Ultras.Sur
Ty widziałeś akcje z Balottelim? Stracił równowage wywracając się postawił nogę do tyłu: i to był przypadek. A Pepe? Podlazł kopną lewą noga w rękę, a gdy ten sie oparł postawił 5 cm kroczek wprost na nią. Celowe chamstwo jak nic.
0
Taaa.. przy 1:0 to były by zawał i bankowo bramka :(, Barca ma zawsze pecha w trudnych meczach. Ale nic to cieszy dziś zwycięstwo.
0
Już nie 2:1 dla Mu. A maladze przyznać trzeba, że potrafi ładnie piłką rozegrać.
0
Ale słabo grają i tak. Trzeba najlepiej jeszcze z 2 bo kontry Malagi to maskara dla nas dzisiaj.