0

Gryfit
wszyscy wierzymy.....wierzylismy.

0

Danio66
Czlowieku widzisz jakeis akcje ofensywne na boisku? Kiedy chcesz zobnaczyc jakies zmiany ??? w 85 minucie? 90? Djamy wejsc w mecz wchodzacemu. 20min to malo na zmiane oblicza. A ON CZEKA JAK ZAWSZE. Odwarzny trener jak widzi ze nie idzie to zmienia w pierwszej polowie. A my teraz czekamy na egzekucje. Albo stzrela albo my sie mamy modlic o cud?

0

Guardiola robi sobie zarty z nas i calej Barcelony w tym momencie.

0

Guardiola na co ty czekasz....dawja czlowieku. Kazdy widzi potzrebe zmiany.

0

Boze Pep przejzyj na oczy. Zdejmuj Thiago nie ma co czekac. przez niego nie tyle co nawet nie strzelilmy tylko stracimy jeszcze. Tragicznie gra. Nie widzi co sie dzieje.

0

Co wy gadać źle o tello. Dobrze chlopak gra i cos znacyz w tym meczu. Wogle gra nie wyglada tragicznie. real tylko kontre i to sporadycznie wyprowadza. Nam brak argumentow w ofensywie. Zcisniecia srodka. messi padaka na stojaco ale to dlatego ze nie ma mu kot zgrac. alves powinien czesciej na dynamice w pole karne z pilka wbiegac. Moze trafia go po nogach.

0

Wkoncu Tello pobiegl na obiek. tam w obronie jest taka luka ze az sie prosi. Garc chlopaki grac.

0

Oj tam. Dobrze grają ale brak prawego skrzydła. Sam ALves na całej długhosci nie podoła. Iniesta ladnie. Terllo spoko ale nie schodzi do srodka o co sie prosi bo messi chce widocznie zgrac. Potzrebny Pedro od polowy.

0

Nie gadać bzdur nie było spalonego i tyle. My nie Hala dzieci. tzreba grac nie plakac. Sedzia uznal wiec gramy.

0

Thiago to dzis pomylka. Iniesta na srodek Alexis/pedro na boisko. Reszta gra dobrze. Ale to co robi brazylijski hiszpan to skandal.

0

W tym Pedro był lepszy. tello Stał Pedro by wbiegał na te zagranie Messiego w ciemno.

0

o.O alez sklad. Szok poprostu. Na ta chwile tak w ciemno. Obecnosc Thiago to nieporozumienie powinien Pedro tam grac a Iniesta na srodku. Ale zobaczymy. Rel all co ma najlepsze.

0

Dajcie spokoj. Dominujemy. Gdyby Fabregas nie mial koslawych nog to dwie sam powinien zaladowac. Messi widac sie oszczedza nie idzie na dryblingi i rozgrywa. Iniesta nie wiadomo co bo chyba na skrzydle ale tam go nie ma. Ja bym zdjal Fabregasa i wpuscil Pedro. Zeby wiecej wbiegow w uliczke by bylo. Poza tym Case dwa razy w pilke nie trafic przy sam na sam to skandal. Alexis ciutke za mocno wystarczylo dzibnac. Ale spokojnie dobrze idzie to my gramy (nie to co Real). CO pokazal Chelsea poza zdobyciem bramki? No ale taki football. Oni strzelili my nie.

0

Dajcie spokoj. Dominujemy. Gdyby Fabregas nie mial koslawych nog to dwie sam powinien zaladowac. Messi widac sie oszczedza nie idzie na dryblingi i rozgrywa. Iniesta nie wiadomo co bo chyba na skrzydle ale tam go nie ma. Ja bym zdjal Fabregasa i wpuscil Pedro. Zeby wiecej wbiegow w uliczke by bylo. Poza tym Case dwa razy w pilke nie trafic przy sam na sam to skandal. Alexis ciutke za mocno wystarczylo dzibnac. Ale spokojnie dobrze idzie to my gramy (nie to co Real). CO pokazal Chelsea poza zdobyciem bramki? No ale taki football. Oni strzelili my nie.

0

A jednak. Pep poszedl na całość. I najsilniejsza 3 w pomocy

0

LajonelMessi
Szanuję cię za to co napisałeś i za twój pogląd. Ale ucziwie patrząc ja bym nie chciał GD w finale. Z jednego prostego powodu. Nie chciał bym widzieć graczy Barcy z połamanymi nogami jeśli wyszedł by im mecz typu jak finał vs MU, gdzie bezradnośc anglikow na szczescie nie przerodziła się w frustracje.

0

Nie ma sie dziwic temu ze Gomez nie strzelił. Dostał odbita piłkę na wysokosci pasa i idąca w góre nie mial jak tego zgasic a widac ze ledwo siegnął czubem buta. DLatego uciekła w kosmos.

0

Proste. Dali mu stzrelac w kierunku (niby) krtokiego rogu. I za blisko bylo. Tak wlasnie tzreba to bronic. Bramkarz po dlugim rogu gdzie pilka zarzy opadac.

0

I tak to winna Guardioli. Na wyjazdach powien grax Iniesta-Xavi-Busi w srodku

0

I ta akcja pokazała ze Cuenca gra super...ale komu kuzwa ma podac?

0

JA się zastanawiam po co Busi tam jest jesli karnego podyktowali ??

0

Aż sie prosiło o prawą noge gdzie 3 barcelonistów robiło miejsce. :(

0

Widzicie?? Rozerwany srodek. Cucenca wężej i szybciutko klepa bo miał komu grać. A jak czekaja to dupa. Tak powinni. Wchodzić i 3 przed 16. A cuencka dribling na wymuszenia karnego albo wycofanie albo na afere.

0

Zastanówcie się po co ten Cuenca. Lewe skrzydło gra wąsko a prawe szeroko. To raczej wina środka ze nikt nie wchodzi. A co ma Cuenca grac? Cofać do srodka? tam tylko Adriano próbuje strzelać. Tego brak zagrozenia z 20 metra. Spokojnie coś wpadnie o ile odpuszcza wrzutki góra.

0

Cuenca gra niezle z potecjałem ale po co ma wrzucać i grac w pole karne jak tam jeden nasz zawodnik.

0

Powiem tak. Macherano czy cie poje....? ja rozumiem ze skutecznie ale technicznie lepszy gracz podsunął by ci się w ten ślizg. Ostatnie karne to nieporozumienia. Karne z 0 zagrozenia.
Guardiola przejsc powinien na 4 obroncow. I wtedy skrzydla nadrobia.

0

Nie ma co płakać. Tylko wierzyć. Choć nasi tragicznie. Nie ma kto przez środek rozegrać a messi za głeboko z tyłu.

0

Ja. Guardiola od poczatku bylo zagrac normalnym skladem i zalatwic sprawe w 1 polwoie. Czemu zawsze musi dziwnie mieszac na wyjazdach gdzie nie idzie :(

0

Fabs dzis tragedia poza walka w powietrzu. thiago to nie Iniesta nie robi roznicy ale Messi za gleboko z tylu i zbyt statecznie pod bramka.

0

Sokojnie powinni rozgrywac swoje i srodkiem po ziemi sie wciskac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?