0

Alexis zejdz do cholery ze skrzydla. Za szeroko. Bez przesady Barca nie gra na wrzutki. A messi z ta przerzutka na wprost. Bylo walic ile fabryka dala.

0

Ktoś mi wytlumaczy czmeu zagrał na głowe a nie po ziemi?

0

Oj źle się to skończy. Daj pan Xaviego na boisko. Bo słabo to w srodku idzie. Alexis za bardzo na skrzydle :( Fabs nic nie tworzy.

0

Bo my nie mamy napastnikow tylko skrzydłowych. Pedro bez formy i tyle. Alexis to nie golleador.

0

Z tyłu nadal padaka ale jaka różnica z przodu po wejsciu Sergio to masakra. W końcu pierwszy zamek na połowie rywala.

0

Szacunek pełną gebą dla Saragossy. prezentuje się wyśmienicie.

0

Guardiola rób zmiany bo zaraz 10 na 10 będzie. Myśl człowieku myśl. A nie w 65 i 82 zmiany.

0

Eh....błędy Guardioli. barca bez pomysłu na gre. Po co wymieniać całą defensywe. Nie łatwiej dociągnąc zmieniajac po jednym. Keita to wogle tragedia.

0

Robili pułapke na spalonego i popłyneli.

0

Masakra w jakiej formie są. Bedziemy mieli cięzko jak diabli.

0

W pierwszej sytuacji to ewidentnie Sanchez zagwiazdorzył i z normalnego faulu na którym trzeba było się przewrócić zrobił taki pad, że wstyd było zagwizdać. Choć nie ma co ukrywać, że faul był. W drugiej sytuacji też był faul i śedzie to widział, bo nawet powtórka byął z kamery dokładnie ustawionej za Szwedem. Ale te ciągniecie Puyola za koszulke nbie przeszkodziło mu w biegu ani strzale. Moim zdaniem słusznie nie odgwizdał za drugim razem. Nie ma co płakać jak frajerzy z Madrytu. Mecz wyrównany i zasłużony remis. Szkoda, że nie bramkowy.

0

Ci co plota o wychowankach są w błędzie. Wychowankowie może dadzą se rade w 3/4 rozegranych meczy ale to za mało. nam potrzeba graczy na najwyzszym poziomie. Zreszta ten bum na wychowankow jest ciut bzdura. Zobaczcie kiedy Puyol/Xavi/Iniesta stawali sie graczami 1 skladu. Podpowiem ze nie bylo to w wieku 18 lat. Taki Bartra, Fontas musza sie ogrywac. Nie w ogonach ale w pelnych meczach. ALe nie moga byc rzuceni na gleboka wode odrazu. Forma jest zmienna a u mlodizakow szczegolnie. Po genialnym meczu przychodzi niemrawy. A to nie gwarantuje sukcesow.

0

Remis bramkowy biore w ciemno

0

Sanchez ciut przygasł po swietnym poczatku podobnie jak Fabregas. Cesowi nie ma sie co dziwic. On w Arsenalu gral pare swietnych meczy dostawal kontuzje odpoczywa miesiac pozniej 2 mecze powrotu znowu forma i kontuzja. U nas gra caly sezon i moze byc przemeczony. ALexis natomiast poprostu zlapal zadyszke. Nie decyduje sie juz na takie dryblingi jak na poczatku. WIdac ze dla niego Barca gra za wolno. On swietnie sprawdza sie w kontrze, choc nie potrafi trzymac linii spalonego tak idealnie jak Pedro (o co mial Messi pretensje w ostatnim meczu przy wyniku 1:0 jeszcze).
Ale nie ma co narzekac pierwszy sezon maja obaj wysmienity.

0

Coś nie tak z tym boiskiem. kłada sie w każdej akcji.

0

No nie wiem czy Keita to super wybor. Nam trzeba gry w przodze a nie trzymania pilki w defensywie.

0

Teraz błysk geniuszu Messiego nam trzeba. Z tym, że nie ma kto piłki przytrzymać w srodku.

0

Jeszcze Alexis albo pedro Out i xavi na rozegranie. Bedzie spokojnie.

0

No i bravo. Jezu. Teraz juz nie ma wyjscia, przejsc na 4-2-3

0

Eh Guardiola powinien zmienic Fabregasa na xaviego i wpuscic Muniese przechodzac na 4 obroncow.

0

Ufff i sie zaczyna. Szybko lupac gola bo mallorka ruszy nie majac nic do stracenia poza perspektywa glupiej porazki bez walki.

0

Inieste tłumaczy to, że mecz toczy się w bardzo wolnym tępie. I brak mu ciut przestrzeni do rozpędu ale te zgubione piłki to masakra. WIdać też ile nam daje Alves. Prawe skrzydło prawie nie istnieje dzis. Guardiola powinien przesunac Inieste do srodka a Fabregasa na skrzydlo sciagnac.

0

Widać, że cieżko idzie. Muszą strzelić na 2 i 3:0 bo może być ciężko. Jak ostatnimi czasy.

0

Jedno tempo wszybciej i by siedział. Ale wkoncu nasi się obudzili. fabregas dzis nie widoczny a Iniescie nie idzie.

0

Ufff. W koncu.

0

O ile defensywa wygląda nieźle ( ale to wina raczej Mallorki), to o dziwo w przodzie padaka.

0

to zem napisał. BOMBE miało być. Ale wstyd :(

0

No boga się nie krytkuje. Ale aż się prosi z jedna bąbe w sam na sam walnac zeby pokazac inne możliwości i postraszyć bramkarza.

0

NO i widać jak cała druga strona wolna przy tym kontrataku Mallorki.

0

Nie no powiem, że jestem zniesmaczony. To jest akurat mecz gdzie można ograć mlodego obrońce. Bo sezon jeszcze trwa i znowu na sile możemy latać obronę. A chlopakowi przydało by się doświadczenie 90min (o ile by czerwa nie wylalapal).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?